0

@FC1899Barca oprócz 7 punktu podzielam Twoje zdanie

2

@Piotr,1985 no coś Ty, dobry mecz Arthura, fajna zmiana Dembele, mega poprawa Firpo.

0

Suarez totalnie nie nadąża za tempem Dembuza

1

Dembele na pełnej póki co

4

Zaraz się rozkręci.

1

@KamQiX Tu Ryba, okoń zgłaszam się.

3

Co oni dzisiaj robią? Coś pięknego.

0

Zaskoczył grubo.

0

@jacob345 również na PS4.

0

@creative7 Best SPORT TIPS. 100 zł miesięcznie abo a zysk masz pewny.

1

@Khajio Zgadzam się, ale mimo wszystko pod tym względem różnica jest dosyć wyraźna.

Fajnie by było gdyby pojawiła się jeszcze jakaś konkretna alternatywa dla tych dwóch opcji.

No i też dobrze by było gdyby wszystkie gry mogły mieć te same licencje ale to już Marzenie ściętej głowy.

0

@barpol11 Dokładnie. Wszędzie powtarzam, że teraz jakieś pokolenie ekonomistów się urodziło. Z socjalu korzystają wszyscy, większość to katole, pensje się podnoszą a wbrew pozorom ceny tak nie rosną i przeciętny Kowalski zagłosuje na PIS i tyle. Strasznie ciągle, że dzieci będą spłacać... Serio? Najpierw trzeba te dzieci odchowac w jakiś sposób więc może dlatego korzystają z tego.

Wniosek jest jeden dla partii politycznych: jak już obiecuję z w kampanii to to spelniaj i masz wygrane wybory.

Ludzie chcieli większe pensje i za PISu stety lub niestety je mają.

I nie jestem wyborczą tej partii, ale ludzie... 8 lat PO, a 4 lata PISu to niebo a ziemia dla przeciętnego Polaka i żadne straszenie Tefałenów nic nie da bo Ci też zatracili wiarygodność.

Cytując mojego ulubionego rapera VNMa : "Nie głosuje, ale nie narzekam więc mam prawo".

0

@Khajio Mniejsza mimo wszystko. Bez przesady.

0

@pax Okej, tylko czy głównym problemem za 30lat będzie spłacanie 500 plus czy może miliona innych rzeczy, które wszystkie rządy nam sprawują? Słyszę takie straszenie od 10-15 lat że za kilka lat będzie tragedia. Jak to przestało działać to okazuje się, że dzieci. Jak dzieci przestaną działać to okaże się, że wnuki.
Dla mnie sytuacja prosta, wyborcy PISu siedzą cicha i na nich zaglosuja bo mają kilkaset złotych więcej nie tylko dzięki 500+. A tu nagle się okazuje, że każdy niewyborca PISu to ekonomista i boi się, że naród zbankrutuje. Ludzie, wygląda to jak kabaret. Nie ma tutaj większej rozkminy. Ludzie dostają więcej a za uslugi/produkty jednak aż tak dużo nie doplacaja i jakieś loty i afery ich nie interesują. Taka demokracja, nic się nie poradzi.

1

@geass Nie wypowiem się na temat online fify bo nie grałem za dużo. Po prostu napisałem jak to jest w przypadku PES-a. Około 30 sekund, połączenie bez lagów i ze streamem też bez problemu.

3

@Eto'o9 R10 Te teksty o 500 plus już przestają być modne, serio. Chcesz skrytykować władze lepiej wymyśl coś innego. Sam pobieram 500 plus a na PIS nie głosuje i żadnych Januszy biznesu od płodzenia jak Ty to napisałeś wokół siebie nie widzę.

@macio_944 Nie znam jej, ale widać w niej pewność siebie. Przyszłość Polski.

0

@geass Sianie fermentu, znalezienie przeciwnika na PS4 w Pesie to jakieś 30 sekund. Nawet jeśli dłużej to masz pewność, że nie ma lagów i jest stabilne połączenie.

7

@Fake69 Zadzwonię do trenera i dam znać co i jak

Edit: 17 na szkolnym

0

@Danny Gaucho Pfff, wole oriflejma

1

@krzysiek-fcb-17 1500-2000zł w zależności od miasta. Raczej nie ma co liczyć na coś więcej. Ewentualnie jakieś dodatki za nadgodziny/weekendy/święta.

2

@Janas11224 GT to przecież ideał pod względem fizyki i całą otoczką. Poza otwartym światem nie mozna się do niego doczepic.

0

@Isso89 Rób po prostu to co należy do Twoich obowiązków. Jak będzie problem z żoną mimo Twojej efektywnej pracy to się pożegnasz i tyle.

1

@FeloRPS Po ograniu w demko PES-a raczej wybiore japoński produkt, jednak dam szansę też Fifie choć nie nastawiam się na coś lepszego.

0

@MesQueUnClub_87 No wiadomo, że taki sposób najlepszy ale jeśli już postanowił ogarnąć to na tarasie to mógł ruszyć mózgownicą i to zasłonić. Gość pier***ięty.

0

@MesQueUnClub_87 Każdy orze jak może. Wbrew pozorom taras nie wzbudza podejrzeń, że może tam coś takiego być. Co nie zmienia faktu, że gość jest idiotą.

0

@DaPi Jakim trzeba być tłukiem, żeby nie zasłonić tego jak się wie, że przy ulicy będzie wyścig.

0

@kamilos1214 Na początek "Think i grow Rich" Hilla. Całkowicie zmienia sposób myślenia.

0

@Colon Poniosła go fantazja.

1

@Kamilos84 Zwykły najemnik.

1

@AduŚ07 Świadczy o tym, że ma talent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?