0

@Katalończyk 99 Tak, w przerwie meczu

0

@bartekmess Ma chłopak fantazję.

5

@MesQueUnClub96 Nic, dalej będzie się PIS wymieniał władzą z Platformersami i jedni będą szczuć na drugich, a ich wyborcy będą nadal łykać to co puszczą wspierające ich telewizje.

1

@krissu8 Fornalik/Vuko

2

@NGTRX Boże, jakie to dobre. Jak dla mnie idealny komentarz na "podpięty post" na La Rambla gdyby tylko taka opcja istniała. w 100% się zgadzam.

0

@LuckyFCB Sprzedwczyk

0

@Ghandi Ja generalnie słucham tylko VNM'a. Od czasu do czasu coś innego wpada w ucho oprócz niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Może być mizeria zamiast samego ogórka? Ewentualnie schabowy i ziemniaczki jako dodatek do mizerii. :D

0

@neymarjr_143 właśnie przeczytałem tego posta i mnie wzięło na to pytanie :D jakoś nie jest to kusząca propozycja ^^

@Danny Gaucho w sensie plasterek wkrojony do środka czy jak?

0

Siema, cześć i czołem.

Jako, że uwielbiam Gin, a pijam go tylko z Toniciem lub Sprit'em chciałbym się spytać czy macie jakieś inne sprawdzone sposoby na dobrego drinka z tymże trunkiem?

0

@Zieliniak Nie wystrzelą, kiedyś był artykuł, że Barca więcej zarobi na odpadnięciu w półfinale niż na zwycięstwie ze względu na duże premie, które piłkarze mają za zwycięstwo w LM.

1

@Szreko oczywiście, że A. Fajnie gdyby Polak zdobył LM i do tego koronę króla strzelców i duże szanse na ZP.

1

@th@les Todibo i Mbayeqwerty na ŚO. Przeciwnikowi nie opłaca się wrzucać w pole karne ^^

0

@NeroTFP opinia mimo wszystko ^^

0

@AmigoBlancos za czasów Rijkaarda wyglądało to dobrze, przyjdzie po prostu nominalny prawoskrzydlowy i Barca będzie musiała trochę zmienić schemat gry. Jest GOATem ale bez niego tez Barca moze grac na najwyzszym poziomie.

1

@eydem Guinness, zdecydowanie.

1

@Ibra9PSP No właśnie, czyli to nie demo tylko pełna wersja.
Co do Xboxa to racja, Konami nie traktuje X poważnie. Ani na PS4, ani na PC takiego problemu nie miałem.

8

@tz1706 Uff, dobrze, że piszesz to tak wcześnie. Zdążę anulować subskrypcje na Eleven. Szkoda hajsu.

2

@Anonymus0608 @Ibra9PSP

Filmików jest mnóstwo przecież. Sam oglądam dużo filmów np. Kartomania i widzę co tam się dzieje. Generalnie samo rozgrywanie akcji jest całkiem spoko w FIFIe ale bramki jakie tam padają to jakieś totalne fantasy i przez to cała przyjemność z grania w krótkim czasie poszła w cholerę.

Nie jestem fanatykiem PES-a, jak FIFA 13 była lepsza dla mnie od ProEvo to kupiłem FIFĘ - proste. Potrafię dostrzec wady i zalety jednej i drugiej produkcji i co roku ogrywam i jedną, i drugą dla sprawdzenia. W moim odczuciu jeżeli chodzi o przyjemność z gry to od 3 lat góruje PES.

PS. Problemów ze znalezieniem przeciwnika nigdy nie miałem. Fakt, że wyszukiwanie trochę trwało ale za to nie miałem problem z jakością połączenia (zero lagów).


0

@deyna2018 Ten tutorial powinien być spoko. Generalnie jeśli cokolwiek chcesz wiedzieć o PES-ie to polecam http://www.forum.pesleague.pl.


0

@czółkovsky Do PES-a na PS4 da się wgrać. W ustawieniach gry jest opcja importowania plików.

@deyna2018 Patch da Ci loga, stroję, nazwy. Przyśpiewek na PS4 nie wgrasz. Tylko na PC.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Anonymus0608 Gra od EA jest lepiej sprzedawana więc gracze porównują swój ulubiony produkt do niej, co oczywiście nie oznacza, że FIFA jest lepsza.

Sam grywam w PES-a ale takie porównania nie mają sensu. Moim zdanie po prostu PES jest bardziej zbliżony realizmem do prawdziwego meczu a FIFA to bardziej zręcznościówka.

W tym wypadku trudniejsze gry sprzedają się gorzej, bo większość ludzi będzie chciała sobie postrzelać bramki z przewrotki np z 30 metrów niż pobawić się jak w prawdziwym meczu i nie ma w tym nic złego.

1

@Sztosik Przede wszystkim - jesteś zwycięzcą.


6

@matijas To jest nic, widziałem gorsze


2

@marcin000019

15

@Pawelec7 W Gironie Munieszło delikatnie mówiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?