elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Tak, w przerwie meczu
0
@bartekmess Ma chłopak fantazję.
5
@MesQueUnClub96 Nic, dalej będzie się PIS wymieniał władzą z Platformersami i jedni będą szczuć na drugich, a ich wyborcy będą nadal łykać to co puszczą wspierające ich telewizje.
1
@krissu8 Fornalik/Vuko
2
@NGTRX Boże, jakie to dobre. Jak dla mnie idealny komentarz na "podpięty post" na La Rambla gdyby tylko taka opcja istniała. w 100% się zgadzam.
0
@LuckyFCB Sprzedwczyk
0
@Ghandi Ja generalnie słucham tylko VNM'a. Od czasu do czasu coś innego wpada w ucho oprócz niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danny Gaucho Może być mizeria zamiast samego ogórka? Ewentualnie schabowy i ziemniaczki jako dodatek do mizerii. :D
0
@neymarjr_143 właśnie przeczytałem tego posta i mnie wzięło na to pytanie :D jakoś nie jest to kusząca propozycja ^^
@Danny Gaucho w sensie plasterek wkrojony do środka czy jak?
0
Siema, cześć i czołem.
Jako, że uwielbiam Gin, a pijam go tylko z Toniciem lub Sprit'em chciałbym się spytać czy macie jakieś inne sprawdzone sposoby na dobrego drinka z tymże trunkiem?
0
@Zieliniak Nie wystrzelą, kiedyś był artykuł, że Barca więcej zarobi na odpadnięciu w półfinale niż na zwycięstwie ze względu na duże premie, które piłkarze mają za zwycięstwo w LM.
1
@Szreko oczywiście, że A. Fajnie gdyby Polak zdobył LM i do tego koronę króla strzelców i duże szanse na ZP.
1
@th@les Todibo i Mbayeqwerty na ŚO. Przeciwnikowi nie opłaca się wrzucać w pole karne ^^
0
@NeroTFP opinia mimo wszystko ^^
0
@AmigoBlancos za czasów Rijkaarda wyglądało to dobrze, przyjdzie po prostu nominalny prawoskrzydlowy i Barca będzie musiała trochę zmienić schemat gry. Jest GOATem ale bez niego tez Barca moze grac na najwyzszym poziomie.
1
@eydem Guinness, zdecydowanie.
1
@Ibra9PSP No właśnie, czyli to nie demo tylko pełna wersja.
Co do Xboxa to racja, Konami nie traktuje X poważnie. Ani na PS4, ani na PC takiego problemu nie miałem.
1
@IronSanHybrid W takim razie:
https://i1.memy.pl/obrazki/a106601534_wesolych_swiat.jpg
8
@tz1706 Uff, dobrze, że piszesz to tak wcześnie. Zdążę anulować subskrypcje na Eleven. Szkoda hajsu.
0
@IronSanHybrid To Ty? ^^
https://img.besty.pl/images/397/77/3977779.jpg
2
@Anonymus0608 @Ibra9PSP
Filmików jest mnóstwo przecież. Sam oglądam dużo filmów np. Kartomania i widzę co tam się dzieje. Generalnie samo rozgrywanie akcji jest całkiem spoko w FIFIe ale bramki jakie tam padają to jakieś totalne fantasy i przez to cała przyjemność z grania w krótkim czasie poszła w cholerę.
Nie jestem fanatykiem PES-a, jak FIFA 13 była lepsza dla mnie od ProEvo to kupiłem FIFĘ - proste. Potrafię dostrzec wady i zalety jednej i drugiej produkcji i co roku ogrywam i jedną, i drugą dla sprawdzenia. W moim odczuciu jeżeli chodzi o przyjemność z gry to od 3 lat góruje PES.
PS. Problemów ze znalezieniem przeciwnika nigdy nie miałem. Fakt, że wyszukiwanie trochę trwało ale za to nie miałem problem z jakością połączenia (zero lagów).
0
@deyna2018 Ten tutorial powinien być spoko. Generalnie jeśli cokolwiek chcesz wiedzieć o PES-ie to polecam http://www.forum.pesleague.pl.
0
@czółkovsky Do PES-a na PS4 da się wgrać. W ustawieniach gry jest opcja importowania plików.
@deyna2018 Patch da Ci loga, stroję, nazwy. Przyśpiewek na PS4 nie wgrasz. Tylko na PC.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Anonymus0608 Gra od EA jest lepiej sprzedawana więc gracze porównują swój ulubiony produkt do niej, co oczywiście nie oznacza, że FIFA jest lepsza.
Sam grywam w PES-a ale takie porównania nie mają sensu. Moim zdanie po prostu PES jest bardziej zbliżony realizmem do prawdziwego meczu a FIFA to bardziej zręcznościówka.
W tym wypadku trudniejsze gry sprzedają się gorzej, bo większość ludzi będzie chciała sobie postrzelać bramki z przewrotki np z 30 metrów niż pobawić się jak w prawdziwym meczu i nie ma w tym nic złego.
1
@Sztosik Przede wszystkim - jesteś zwycięzcą.
6
@matijas To jest nic, widziałem gorsze
2
@marcin000019
15
@Pawelec7 W Gironie Munieszło delikatnie mówiąc