2

0

@matirix20 Sam postawiłem na Austrię. Mają jeszcze trochę czasu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Misanthrope Obawiam się, że co nie napiszesz to będzie oznaczać wg Kapitana hipokryzje, kompleksy, atak w jego stronę i tak dalej... Tu nie ma co pisać, tu trzeba dzwonić.

4

@Colon Awantura o kasę. Do dzisiaj oglądam powtórki. Zawsze chciałem wziąć w nim udział ale byłem za młody. W tym momencie gdyby znowu go uruchomili nawet bym się nie zastanawiał. Być może byłoby 3 chętnych z La Rambli żeby wziąć udział.

0

@Rewolucja123 Po prostu napastnik.

1

Antysemityzm czas zacząć. Hymn zabrzmiał jakby na stypie śpiewali.

4

@Chaoss Nie. Napisałeś, że z własnej głupoty, a on tego auta nie prowadził.

1

@krzychu1526 Dwa patusy. #TeamUsunąćTakichLudziZTegoŚwiata

0

@Colon Mają zamiar wprowadzić jakieś nowe urządzenie czy mowa o iPadzie/Macu?

0

@xVENUMx Jeszcze się nie spotkałem z telefonem, który na nawigacji by więcej niż dzień wytrzymał :D

0

@xVENUMx to nie wiem coś Ty z nim robił. Ja mam P10 od momentu premiery i żadnych problemów z baterią. Swoją drogą wymiana baterii w P10 przez autoryzowany serwis Huawei kosztuje coś około 120zl i dostajesz nowa baterie zamiast kupować nowy tel. A żeby coś lepszego ogarnąć musisz conajmniej 1,5 wydać.

0

@Colon Drogo się cenią.

1

@Skaramuczi legenda tej strony.

0

@KidusFCB Pierwszy sezon to wprowadzenie tak naprawdę. Później z odcinka na odcinek coraz lepiej.

6

@Mathew86 "Jesteś zły, bardzo zły"

2

@Vhaeraun Iron ma rację. W stacjonarnym sklepie nie ma obowiązku zwrotu towaru, tak jak w przypadku sprzedaży na odległość gdzie masz 14 dni. Kwestia sklepu i sprzedawcy pracującego w tym sklepie. Musisz iść i się po prostu zapytać.
Obowiązku przyjęcia zwrotu nie ma.

0

@Encore w tym sezonie póki co Lewy>reszta świata.

0

@Colon O, wielkie dzięki!

6

A ja jestem dumny z obecnej gry Barcelony. Nasi kapitanowie ciągną grę Barcy (w dół).

2

@NGTRX To znak, że będziemy grać dynamicznie.

2

Jeszcze tylko Busi i podstawowy skład odmlodzony.

0

@norbi77 No ja mam problem na PC bo go nie ma w pierwszym zespole a Barcy B nie mam w grze. Widocznie innego patcha muszę pobrać.

0

@norbi77 A powiedz mi proszę, jaki masz patch zainstalowany? U mnie w grze brakuje Piug'a. I grasz na PC czy konsola?

0

@Colon komentarz taktyczny.

0

@norbi77 dopiero jestem po 10 meczach w ML ale zobaczymy co z niego wyrośnie :)

1

@norbi77 Taki sam ruch wykonałem. Kapitalnie odwzorowany.

1

@sokot To powinien ich Valverde posadzić na ławce, od tego jest.

0

@sidzej Przecież dzisiaj gramy praktycznie najmocniejszym składem. A to jest 11 kolejka, a nie początek sezonu.

0

@robsesh Do Polaków to im daleko w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?