0

I jest najmłodszym graczem, który jeździ na gape na treningi niczym Salvano.

12

Przecież Izrael to kraj, który niesie pokój.

O ironio.

2

@jacobFCB Open Office możesz sprawdzić.

0

@Mat_Cat Jestem tego samego zdania. Po prostu ten pomysł wstrzelił się w moje upodobania. Gdyby z niego zrezygnowali to nie miałbym nic przeciwko i uszanowałbym to :)

0

@deyna2018 Ja swego czasu dosyć często włączałem na sen coś na słuchawkach i może nie było takich efektów, że nauczyłem się w 100% angielskiego płynnie jednak zdecydowanie fajna opcja jeśli chodzi o dodatkowe wsparcie i szybszą naukę.

0

@Mat_Cat Pewnie, że wolność wyboru jest najlepsza jednak na niedziele nie mam wpływu. Po prostu z mojej perspektywy niedziele są spokojniejsze ze względu na pozamykane galerie handlowe i to akurat mi się podoba bo nie ma dużego ruchu na ulicy, a sklepy spożywcze i tak są otwarte.

4

@SeeleyBooth Dla mnie nie brakuje. Jest sobota i można sobie wieczorem zrobić zakupy a w niedziele na spokojnie się wychillować.

0

@Colon Uwielbiam gościa.

1

@masq Nicole Aniston

0

@Janiama Ale jeśli rozegra kilka dobrych spotkań to uzyskamy. A za bardziej prawdopodobne obstawiam, że wróci do w miarę równej dyspozycji niż to, że będzie ciągle się leczył.

0

@Janiama Dlatego nikt nie będzie go na siłe sprzedawał za 30 mln bo to bez sensu. Albo wróci do swojej dyspozycji i Barca sprzeda go w dobrych pieniądzach albo go zostawią i pozbędą się innych zawodników.

0

@Bykunn To tylko rok i aż rok. Do końca sezonu to on może zostać naszym podstawowym stoperem. Z drugiej strony może też skończyć w szpitalu, ale nie wierze, że zarząd jest na tyle głupi, żeby go za 30 mln sprzedać skoro w każdej chwili może wrócić do dobrej dyspozycji i wezmą za niego wiele więcej.

0

@Janiama 30 mln za Umtitiego? Wystarczy, że wyleczy kontuzje, zagra 3-5 meczów i cena za niego to będzie 50-70mln.

11

@Janiama Umtiti + Couda na spokojnie ponad 100mln.

0

@Colon Jeżeli jeszcze przez 2-3 miesiące będzie działał bez zarzutu to możliwe, że też pomyśle nad zmianą ale u mnie póki co wygrywa Huawei.

0

@Colon wcześniej korzystała właśnie z Xiaomi lecz problem był taki, że po roku użytkowania telefon zaczowal bardzo się zacina i wręcz "gubil" dotyk. Z Oppo korzysta miesiąc czasu a półka cenowa jest taka sama. Na plus ogromną liczba funkcji jak na telefon do 1000zl, bardzo dobry aparat, kapitalny wygląd bo w barwach Barcy i złota ramka na aparacie. Póki co złego słowa nie mogę powiedzieć. No i czytnik wbudowany w ekran, mega wygoda.

1

@antoine22 u mnie ponad rok czasu i też nie wymieniłem jeszcze ostrza a nadal dobrze kosi.

6

@Pitera27 wszyscy, którzy udzielają się na stronie tylko w trakcie meczów i tylko jak tracimy bramkę bądź przegrywamy.

0

@pax Wydaje mi się, że jednak nie zrozumiałeś, że napisałem to w żartobliwy sposób. Taka wada pisania w internetach.

0

@Colon Żonę ostatnio do Oppo przekonałem, co trzeba?

1

@NeroTFP a może po prostu każdy ma swoje zdanie? Nie da się obiektywnie stwierdzić kto był najlepszym napastnikiem, chyba, że zwracamy uwagę tylko na statystyki.

0

@SuperPatsonFCB Gdyby Wałęsa o tym wiedział to od razu pojawiłby się w Szwecji z koszulką KON STY TUC JA.

1

@Rompul whisplash?

1

@sebasek99 Wayne Roni?

0

@Jordi10 czy tylko mi się na każdym filmiku przycina w momencie gdzie Valverde niby patrzy na Messiego?

3

@Socjopata "Janusz to nawet miesza w prawo"

0

@Cosipi To lipa, myślałem, że znajdzie się jakiś aktywny gracz wśród kibiców.

0

Jest tutaj ktoś kto gra w Taerna?

17

@Rewolucja123 Blancik

0

@Kuubuz odstaw kawę, nie pij energetyków. Przed pójściem do pracy posłuchaj jakiś relaksujący kawałek. W jakimś stopniu pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?