elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jest najmłodszym graczem, który jeździ na gape na treningi niczym Salvano.
12
Przecież Izrael to kraj, który niesie pokój.
O ironio.
2
@jacobFCB Open Office możesz sprawdzić.
0
@Mat_Cat Jestem tego samego zdania. Po prostu ten pomysł wstrzelił się w moje upodobania. Gdyby z niego zrezygnowali to nie miałbym nic przeciwko i uszanowałbym to :)
0
@deyna2018 Ja swego czasu dosyć często włączałem na sen coś na słuchawkach i może nie było takich efektów, że nauczyłem się w 100% angielskiego płynnie jednak zdecydowanie fajna opcja jeśli chodzi o dodatkowe wsparcie i szybszą naukę.
0
@Mat_Cat Pewnie, że wolność wyboru jest najlepsza jednak na niedziele nie mam wpływu. Po prostu z mojej perspektywy niedziele są spokojniejsze ze względu na pozamykane galerie handlowe i to akurat mi się podoba bo nie ma dużego ruchu na ulicy, a sklepy spożywcze i tak są otwarte.
4
@SeeleyBooth Dla mnie nie brakuje. Jest sobota i można sobie wieczorem zrobić zakupy a w niedziele na spokojnie się wychillować.
0
@Colon Uwielbiam gościa.
1
@masq Nicole Aniston
0
@Janiama Ale jeśli rozegra kilka dobrych spotkań to uzyskamy. A za bardziej prawdopodobne obstawiam, że wróci do w miarę równej dyspozycji niż to, że będzie ciągle się leczył.
0
@Janiama Dlatego nikt nie będzie go na siłe sprzedawał za 30 mln bo to bez sensu. Albo wróci do swojej dyspozycji i Barca sprzeda go w dobrych pieniądzach albo go zostawią i pozbędą się innych zawodników.
0
@Bykunn To tylko rok i aż rok. Do końca sezonu to on może zostać naszym podstawowym stoperem. Z drugiej strony może też skończyć w szpitalu, ale nie wierze, że zarząd jest na tyle głupi, żeby go za 30 mln sprzedać skoro w każdej chwili może wrócić do dobrej dyspozycji i wezmą za niego wiele więcej.
0
@Janiama 30 mln za Umtitiego? Wystarczy, że wyleczy kontuzje, zagra 3-5 meczów i cena za niego to będzie 50-70mln.
11
@Janiama Umtiti + Couda na spokojnie ponad 100mln.
0
@Colon Jeżeli jeszcze przez 2-3 miesiące będzie działał bez zarzutu to możliwe, że też pomyśle nad zmianą ale u mnie póki co wygrywa Huawei.
0
@Colon wcześniej korzystała właśnie z Xiaomi lecz problem był taki, że po roku użytkowania telefon zaczowal bardzo się zacina i wręcz "gubil" dotyk. Z Oppo korzysta miesiąc czasu a półka cenowa jest taka sama. Na plus ogromną liczba funkcji jak na telefon do 1000zl, bardzo dobry aparat, kapitalny wygląd bo w barwach Barcy i złota ramka na aparacie. Póki co złego słowa nie mogę powiedzieć. No i czytnik wbudowany w ekran, mega wygoda.
1
@antoine22 u mnie ponad rok czasu i też nie wymieniłem jeszcze ostrza a nadal dobrze kosi.
6
@Pitera27 wszyscy, którzy udzielają się na stronie tylko w trakcie meczów i tylko jak tracimy bramkę bądź przegrywamy.
0
@pax Wydaje mi się, że jednak nie zrozumiałeś, że napisałem to w żartobliwy sposób. Taka wada pisania w internetach.
0
@Colon Żonę ostatnio do Oppo przekonałem, co trzeba?
1
@NeroTFP a może po prostu każdy ma swoje zdanie? Nie da się obiektywnie stwierdzić kto był najlepszym napastnikiem, chyba, że zwracamy uwagę tylko na statystyki.
0
@SuperPatsonFCB Gdyby Wałęsa o tym wiedział to od razu pojawiłby się w Szwecji z koszulką KON STY TUC JA.
1
@Rompul whisplash?
1
@sebasek99 Wayne Roni?
0
@Jordi10 czy tylko mi się na każdym filmiku przycina w momencie gdzie Valverde niby patrzy na Messiego?
3
@Socjopata "Janusz to nawet miesza w prawo"
0
@Cosipi To lipa, myślałem, że znajdzie się jakiś aktywny gracz wśród kibiców.
0
Jest tutaj ktoś kto gra w Taerna?
17
@Rewolucja123 Blancik
0
@Kuubuz odstaw kawę, nie pij energetyków. Przed pójściem do pracy posłuchaj jakiś relaksujący kawałek. W jakimś stopniu pomoże.