elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To przerzutke na PESa zrób.
0
Iron Man na dzień dobry. Dalej wyszukaj sobie w jakiej kolejności to wszystko oglądać bo to nie są proste rzeczy :P no i jak kolega napisał - Dafuq na YT.
0
Komiksy żyją swoim życiem, a filmy swoim. Fabuła jest inna. Więc po prostu obejrzyj wszystkie filmy MCU.
0
Myślę, że jemu bardziej chodziło o selekcję tych najciekawszych. :P
0
Dożylnie czy doustnie?
2
Murawa piłkarzy nie tłumaczy, ale jednak ślizgali się tam jak na sankach w niektórych momentach i to normalnie nie wyglądało.
3
Byłeś w ZOMO, byłeś w ormo, teraz jesteś za platformą nananana
0
O kurde, właśnie poczytałem o tym. Rzeczywiście na X się nie da. Musisz obejść się smakiem :D
2
Jak na moje to delta.
0
Patch na pendrive ściągnij i wgraj poprzez import w PESie.
1
Na mnie kawa też praktycznie nie działa. Jeżeli chodzi o yerbe to widać różnicę, czuć pobudzenie.
14
Należy Ci się jak psu buda.
0
Bo mecz trwa 2 połowy. Mądry kibic ocenia po całym meczu a nie po 45 minutach jak większość płaczków tutaj.
0
Jakby tak nie komentował to byłoby narzekanie na jałowy komentarz.
0
Ale dał laleczke Lewemu. :o
0
Póki co to i tak działa trochę jak wersja beta w porównaniu do tego jak to będzie działać za około rok czasu. Fajne jest to, że możesz rozmawiać z kimś zza granicy we dwóch różnych językach a rozmowa będzie automatycznie tłumaczona.kazdy pisze po swojemu a Ty odczytujesz w swoim języku.
2
Co za trenerzyna! Jak można Coutinho na skrzydle wystawić! To pomocnik! ! 1!
0
Jakby bucha złapał przed zdjęciem.
1
Ben i Peterson. Mistrzowie jak dla mnie. Mnóstwo trudnych pytań, a zawsze mają odpowiedź poparta faktami/badaniami/statystykami. Goście są kapitalni. Dziwnie zabrzmi ale o Petersonie mogę powiedzieć, że to mój guru.
Polecam kanał na YT "Wojna Idei".
3
Zazdroszczę B klasy w Twoim okręgu.
0
Brawo, brawo, brawo. Pokazali chłopaki charakter.
2
Nie słuchaj typa. Gorsi nie byliśmy.
0
Mega. Emocje do końca, to jest futbol.
0
Grosicki w tym meczu jak dla mnie to poza pchaniem na siłę do przodu i niecelnych wrzutek nie pokazał nic.
0
Jakie posady po kolezensku?
0
Jaki dramat? Większe zagrożenie stworzyliśmy niż Austria.
1
Przypominam, że nie jesteśmy w topce reprezentacji. Widzę, że pomieszały Ci się składy z Barceloną.
1
Nie wygląda to źle biorąc pod uwagę to co graliśmy wcześniej bo Austria nie sprawia większego zagrożenia. Szkoda że Grosik ma wyłączony mózg i wrzuca na pałę non stop nie patrząc gdzie kto jest. Na mega plus Zieliński. Fajnie się patrzy na jego grę. Widać, że chłopaki muszą się ze sobą zgrać bo umiejętności i ogrzanie w lidze jest.
Edit: poczytałem kilka komentarzy niżej i chyba inny mecz oglądam niż większość :o
0
Oj, to kwestia gustu co chcesz mieć konkretnie. Na pes-patch.com poszukaj, jest tego mnóstwo. Ja sam mam bez licencji legend, mam tylko licencje dla klubów co ich nie miały + stroje + twarze.
1
Ściągnij operę i masz VPN w przeglądarce.