0

To przerzutke na PESa zrób.

0

Iron Man na dzień dobry. Dalej wyszukaj sobie w jakiej kolejności to wszystko oglądać bo to nie są proste rzeczy :P no i jak kolega napisał - Dafuq na YT.

0

Komiksy żyją swoim życiem, a filmy swoim. Fabuła jest inna. Więc po prostu obejrzyj wszystkie filmy MCU.

0

Myślę, że jemu bardziej chodziło o selekcję tych najciekawszych. :P

0

Dożylnie czy doustnie?

2

Murawa piłkarzy nie tłumaczy, ale jednak ślizgali się tam jak na sankach w niektórych momentach i to normalnie nie wyglądało.

3

Byłeś w ZOMO, byłeś w ormo, teraz jesteś za platformą nananana

0

O kurde, właśnie poczytałem o tym. Rzeczywiście na X się nie da. Musisz obejść się smakiem :D

2

Jak na moje to delta.

0

Patch na pendrive ściągnij i wgraj poprzez import w PESie.

1

Na mnie kawa też praktycznie nie działa. Jeżeli chodzi o yerbe to widać różnicę, czuć pobudzenie.

14

Należy Ci się jak psu buda.

0

Bo mecz trwa 2 połowy. Mądry kibic ocenia po całym meczu a nie po 45 minutach jak większość płaczków tutaj.

0

Jakby tak nie komentował to byłoby narzekanie na jałowy komentarz.

0

Ale dał laleczke Lewemu. :o

0

Póki co to i tak działa trochę jak wersja beta w porównaniu do tego jak to będzie działać za około rok czasu. Fajne jest to, że możesz rozmawiać z kimś zza granicy we dwóch różnych językach a rozmowa będzie automatycznie tłumaczona.kazdy pisze po swojemu a Ty odczytujesz w swoim języku.

2

Co za trenerzyna! Jak można Coutinho na skrzydle wystawić! To pomocnik! ! 1!

0

Jakby bucha złapał przed zdjęciem.

1

Ben i Peterson. Mistrzowie jak dla mnie. Mnóstwo trudnych pytań, a zawsze mają odpowiedź poparta faktami/badaniami/statystykami. Goście są kapitalni. Dziwnie zabrzmi ale o Petersonie mogę powiedzieć, że to mój guru.
Polecam kanał na YT "Wojna Idei".

3

Zazdroszczę B klasy w Twoim okręgu.

0

Brawo, brawo, brawo. Pokazali chłopaki charakter.

2

Nie słuchaj typa. Gorsi nie byliśmy.

0

Mega. Emocje do końca, to jest futbol.

0

Grosicki w tym meczu jak dla mnie to poza pchaniem na siłę do przodu i niecelnych wrzutek nie pokazał nic.

0

Jakie posady po kolezensku?

0

Jaki dramat? Większe zagrożenie stworzyliśmy niż Austria.

1

Przypominam, że nie jesteśmy w topce reprezentacji. Widzę, że pomieszały Ci się składy z Barceloną.

1

Nie wygląda to źle biorąc pod uwagę to co graliśmy wcześniej bo Austria nie sprawia większego zagrożenia. Szkoda że Grosik ma wyłączony mózg i wrzuca na pałę non stop nie patrząc gdzie kto jest. Na mega plus Zieliński. Fajnie się patrzy na jego grę. Widać, że chłopaki muszą się ze sobą zgrać bo umiejętności i ogrzanie w lidze jest.

Edit: poczytałem kilka komentarzy niżej i chyba inny mecz oglądam niż większość :o

0

Oj, to kwestia gustu co chcesz mieć konkretnie. Na pes-patch.com poszukaj, jest tego mnóstwo. Ja sam mam bez licencji legend, mam tylko licencje dla klubów co ich nie miały + stroje + twarze.

1

Ściągnij operę i masz VPN w przeglądarce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?