elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wrocław piękne miasto. Ja na Twoim miejscu bym zmienił pracę. Z tym, że pomysł z dojazdami co tydzień po 200km trochę słaby. Wypłata na start o 1000 większą nie wiesz czy szybko nie dostaniesz jakiś podwyżek. Tym bardziej, że pracodawca płaci za mieszkanie więc też spoko.
1
Chyba przytulił bucha przed wywiadem :D
0
Dziwne, że Ernesto na niego nie stawia.
0
Ja. W czym pomoc?
0
Oczywiście. Nie są to kokosy z sześcioma zera i ale przy niewielkim wykładzie jak na ten rynek udało się zarobić fajna sumę w skali niecałe o roku. Wyjadaczem w tym nie jestem, po prostu słucham ludzi bardziej doświadczonych ode mnie w tym temacie i da się zarobić. Pomimo dużych kwot jakie można tam zarobić to i tak nie jestem fanem by traktować to jako podstawowe źródło dochodu. Tu nie ma nic pewnego.
0
Co to znaczy "krypto spadło"?
0
Dlaczego miałbym żartować?
0
Idź do pracy, odłóż trochę kasy i poszukaj dobrego biznesu/inwestycji. Krypto chociażby. Człowiek żeby się spełniać nie musi pracować 40 lat. Jest tyle alternatyw dla etatu, że dziwię się, że nadal wszyscy pchają się do pracy.
1
Jasper.
0
Już mu powiedziałem, załatwione.
0
W takim razie zmieniam zdanie.
0
Prawda. Perez posmarował. Liga pod Real. Dobrze, że jest ktoś kto to widzi.
0
Perez posmarował, też tak sądzisz?
0
Jak dla mnie to Perez posmarował.
2
Ewidentnie czerwień. Perez posmarował. Liga pod Barce niestety.
34
Kepa, nie Sarri
0
Kepa jest niepowazny
0
Pierwsza połowa katastrofalne ale Ernesto zrobił 3 dobre zmiany i w drugiej połowie Sevilla nie istnieje.
0
Te 3 bramki to akurat mega dobra robota całego zespołu.
1
Wiesz, że miałem to samo? Nie mówię o ich skokach akurat ale patrzę a tu goście w to samo miejsce skaczą a mają inne odległości podane.
3
Obrona na plus ale po cholerne znowu taka pomoc i brak Dembele?
1
Wystarczy, że większość podań leci do Messiego i jesteśmy schematyczni. Każde takie zagranie i przeniesienie ciężaru gry jest jak najbardziej wskazane.
1
Ale Alba nie jest Mr. Perfect. Nie wszystko mu wychodzi idealnie a przy każdym złym zagraniu Dembele wyglądał jakby był zły na niego bo Dembuz mu kota zgwałcił. Głównie chodzi mi o zachowanie. Nie widać po nim żeby dawał wsparcie.
1
W punkt. Taki alba czy Suarez powinni w jakiś sposób zmotywować reszte a tu się okazuje, że dla nich motywowanie to dacie mordy na młodszych... Gdyby jeszcze sami prezentowali się na boisku w jakiś niesamowity sposób to jeszcze bym to w pewnym sensie rozumiał ale jak widać jest inaczej.
57
Już prawie dwa lata. Absurd na skalę światową.
1
I te głosy "ekspertów" o MLM. Jedna z lepszych metod na zarabianie legalnie pieniędzy i to pasywnie, a człowiek słyszy tylko "piramida" i "idź do normalnej pracy". Jeśli szukasz osób do rozbudowy swojego małego imperium to polecam MLM Gateway. Tam znajdziesz osoby, które szukają już jakiś ciekawych projektów i jeżeli na Twoim da się wyciągnąć fajne siano to ktoś na pewno się znajdzie :)
0
I w nicku mieć napisane Puyol :P
3
Tak jak dzisiaj zniszczył Bayern
0
http://www.intensywniekreatywna.pl/tag/pomoc/
1
https://www.google.pl/search?hl=pl&source=hp&ei=vV1sXIrPG-aJrwT_6aGYAg&q=reddit+soccer+streams&btnK=Szukaj+w+Google&oq=redd&gs_l=psy-ab.3.1.0l5j0i131l3j0l2.1702.2113..3510...0.0..0.64.242.4......0....1..gws-wiz.....0.UkXpdD-Jn54