0

Wrocław piękne miasto. Ja na Twoim miejscu bym zmienił pracę. Z tym, że pomysł z dojazdami co tydzień po 200km trochę słaby. Wypłata na start o 1000 większą nie wiesz czy szybko nie dostaniesz jakiś podwyżek. Tym bardziej, że pracodawca płaci za mieszkanie więc też spoko.

1

Chyba przytulił bucha przed wywiadem :D

0

Dziwne, że Ernesto na niego nie stawia.

0

Ja. W czym pomoc?

0

Oczywiście. Nie są to kokosy z sześcioma zera i ale przy niewielkim wykładzie jak na ten rynek udało się zarobić fajna sumę w skali niecałe o roku. Wyjadaczem w tym nie jestem, po prostu słucham ludzi bardziej doświadczonych ode mnie w tym temacie i da się zarobić. Pomimo dużych kwot jakie można tam zarobić to i tak nie jestem fanem by traktować to jako podstawowe źródło dochodu. Tu nie ma nic pewnego.

0

Co to znaczy "krypto spadło"?

0

Dlaczego miałbym żartować?

0

Idź do pracy, odłóż trochę kasy i poszukaj dobrego biznesu/inwestycji. Krypto chociażby. Człowiek żeby się spełniać nie musi pracować 40 lat. Jest tyle alternatyw dla etatu, że dziwię się, że nadal wszyscy pchają się do pracy.

1

Jasper.

0

Już mu powiedziałem, załatwione.

0

W takim razie zmieniam zdanie.

0

Prawda. Perez posmarował. Liga pod Real. Dobrze, że jest ktoś kto to widzi.

0

Perez posmarował, też tak sądzisz?

0

Jak dla mnie to Perez posmarował.

2

Ewidentnie czerwień. Perez posmarował. Liga pod Barce niestety.

34

Kepa, nie Sarri

0

Kepa jest niepowazny

0

Pierwsza połowa katastrofalne ale Ernesto zrobił 3 dobre zmiany i w drugiej połowie Sevilla nie istnieje.

0

Te 3 bramki to akurat mega dobra robota całego zespołu.

1

Wiesz, że miałem to samo? Nie mówię o ich skokach akurat ale patrzę a tu goście w to samo miejsce skaczą a mają inne odległości podane.

3

Obrona na plus ale po cholerne znowu taka pomoc i brak Dembele?

1

Wystarczy, że większość podań leci do Messiego i jesteśmy schematyczni. Każde takie zagranie i przeniesienie ciężaru gry jest jak najbardziej wskazane.

1

Ale Alba nie jest Mr. Perfect. Nie wszystko mu wychodzi idealnie a przy każdym złym zagraniu Dembele wyglądał jakby był zły na niego bo Dembuz mu kota zgwałcił. Głównie chodzi mi o zachowanie. Nie widać po nim żeby dawał wsparcie.

1

W punkt. Taki alba czy Suarez powinni w jakiś sposób zmotywować reszte a tu się okazuje, że dla nich motywowanie to dacie mordy na młodszych... Gdyby jeszcze sami prezentowali się na boisku w jakiś niesamowity sposób to jeszcze bym to w pewnym sensie rozumiał ale jak widać jest inaczej.

57

Już prawie dwa lata. Absurd na skalę światową.

1

I te głosy "ekspertów" o MLM. Jedna z lepszych metod na zarabianie legalnie pieniędzy i to pasywnie, a człowiek słyszy tylko "piramida" i "idź do normalnej pracy". Jeśli szukasz osób do rozbudowy swojego małego imperium to polecam MLM Gateway. Tam znajdziesz osoby, które szukają już jakiś ciekawych projektów i jeżeli na Twoim da się wyciągnąć fajne siano to ktoś na pewno się znajdzie :)

0

I w nicku mieć napisane Puyol :P

3

Tak jak dzisiaj zniszczył Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?