elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprawdź heatmape Cou z wczorajszego meczu. Nie grał na skrzydle tylko w środku pola.
2
https://www.pes-patch.com
0
Jak chcesz wykładać większą kasę to na dłuższą metę obstawiajac Top ligi i puchary europejskie tlko zbankrutujesz. Chyba, że jednorazowo liczysz na farta.
2
W życiu, typ trenera dzbana.
0
Ogarnięte, dzięki.
0
Gdzie mogę zobaczyć po meczu heatmapy poszczególnych zawodników Barcy za wczorajszy mecz?
0
Przecież Cou praktycznie non stop dzisiaj gra na środku boiska.
0
Ja tam cały czas widzę Coutinho w środku. Na skrzydle jest sam Semedo.
0
Patrzę od początku meczu na grę Suareza bez piłki i nie widzę jakiś szczególnych chęci do gry.
0
Chelsea posiada w swojej szatni chyba najdroższy ręcznik na świecie
23
Ale wydrukowane, beka
1
50 twarzy Malcoma.
0
Złapał uraz na treningu czy jak?
0
Nasuwa się pytanie czy jakby za niego grał ktoś bez drewna w nogach to czy nie zdobylibyśmy np 2 bramek dzięki takiemu napastnikowi. Wszyscy gdaczą na EV, że drużyna nie ma stylu, a jak ma go mieć skoro nasz napastnik kilka razy na mecz potyka się o własne nogi a defensywy pomocnik jest od 3 lat totalnie pod formą?
0
Miałeś rację :D
2
Malcom daje piły jak Messi.
2
Jak dla mnie jako trzeci komplet bardzo fajnie to wygląda. Sam bym takową zakupił.
1
Malcom w 5 minucie. Prędzej Real wygra tryplet niż w to uwierzę.
0
Na Twitchu za free możesz.
0
Co nie zmienia faktu, że można załatwić takie rzeczy, a w mediach się słyszy, że po to chcą legalizacji żeby prawnie dało się wszystko załatwić. A jednak większość rzeczy się da i wcale nie jest to czasochłonne w porównaniu do tego co przeciętny "Kowalski" ma do załatwienia w urzędach conajmniej kilkanascie razy w ciągu roku. Taki slogan bardziej dla picu w przypadku środowiska LGBT niż jakaś konkretna dla nich zmiana.
0
Jest, prowadzą tylko bramka a Alaves coś z kontry czasem próbuje.
0
No offence ale każdy mecz praktycznie oglądam z udziałem Lewego i nie wygląda na "rasową dziewiątke". Rozegrać piłkę też potrafi w kapitalny sposób, zastawki się, przedryblować też się uda no i dobrze gra z klepki. Niestety spadła trochę forma wraz z resztą graczy Bayernu.
1
Dziedziczyć i odwiedzać w szpitalu może każda osoba upoważniona na papierze więc co ma do tego związek partnerski?
1
Kupić Lewego na 3 lata, a pozniej zaopatrzyć się w Kyliana. Ciekawe ile Robert mógłby kosztować?
1
Tych, którzy streamuja mogą zbanowac jak ludzie będą zgłaszać ale nie zdarzyło mi się jeszcze żeby w trakcie transmisji wyłączył.
0
Ja oglądam na tv, nie na kompie, dlatego podaję najprostszy sposób. Ludzie nadal o reddicie nie wiedzą i się pytają o linki to może chociaż komuś mój post zapadnie w pamięć i na przyszłość ogarnie twitcha.
0
Nie masz linków, wchodzisz na twitcha i wyszukujesz stream po prostu z meczem. U mnie po prostu zawsze jak mecz się zaczyna to jest zawsze gdzieś blisko tych najpopularniejszych streamow i łatwo znaleźć.
0
Po czy wnioskujesz, że nie dojrzał?
3
Ziomki, ziomeczki. Czytam od kilku tygodni, że szukacie streamow na mecze Barcy itp. A nie widziałem żeby ktoś napisał o Twichu. Macie za darmo apke na każde urządzenie i zawsze da się znaleźć mecz bez przycinek, w dobrej jakości i za free. Przydatne w przypadku Pucharu Króla i dodatkowo nie trzeba wnerwiac się i wyłączać reklam.
Polecam sprawdzić :)
0
Wygląda trochę jak Punisher bo dobrej bitce.