6

Jeden mecz nie może przesądzać o zwolnieniu gościa. Wątpię w to, że gość nie wyciągnie wniosków i nadal będzie grał asekurancko. To jego pierwszy sezon w tak potężnym klubie jak Barça a od kilku tygodni możemy spokojnie grać w Lidze bo mamy ogromną przewagę jak na ten etap i są jeszcze szanse na PK.

Przed sezonem w życiu bym się tego nie spodziewał.

Ale jeśli nawet wygramy te 2 puchary to nie zmienia faktu, że potrzeba minut dla Dembele, Miny, Cou, Alcacera żeby była większa świeżość i wg mnie Griezmann nie jest potrzebny Barcelonie chyba, że klub pożegna się z Suarezem.

0

Trudny mecz. Wystawienie Busiego i Roberto błąd, rozumiem ale czemu do cholerny nie ma żadnych zmian?

2

Racja. Kiedy by Belg nie zagrał to gra jak profesor.

0

Krótko podsumował bzdury jakie wypisuje prasa.

0

Wyjaśnił wszystko ciesznką. Ale to nie jego gol i tak.

0

Live co mecz to lepszy.

6

Liczę, że na końcówkę sezonu to Semedo będzie powoli wchodził do pierwszego składu i grał więcej od Roberto.

0

Jak dla mnie to z jakimkolwiek decyzjami o dużej podwyżce trzeba wstrzymać się do końca sezonu. Póki co to w tym sezonie jeszcze żadnych pucharów nam nie dał.

2

Nasuwa się pytanie: po co Messi miałby się zniżać do jego poziomu? Może Leo też powinien walić po nosie żeby być porównywanym do Maradony?
Niedługo ludzie będą pieprzyć że Leo musi być czarny żeby był na poziomie Pelego.

6

I właśnie to mi się podoba w prowadzeniu drużyny przez Valverde. Przy innych trenerach miałem wrażenie że jak nie strzela pierwsi bramki to będą problemy bo później im ciężko odrobić albo żeby coś w końcówce strzelić. Przy ekipie Ernesto jednak AK w takich sytuacjach czuję się "bezpieczniej".

14

Hipokryzja. Jak dla mnie najgorsza cecha jaką człowiek może posiadać.

21

Wytykanie wszystkiego złego jest bez sensu. Chłopak jest za każde swoje złe zagranie jechany. Zastanawia mnie tylko czemu nie jest tutaj poruszany temat Roberto, który jest poniżej formy i mam nadzieję że niedługo zastąpi go w wyjściowej 11 Semedo, który zdecydowanie lepiej rozumie się z Francuzem na prawej stronie.

11

Pomijając błędy sędziego to Emery w podręczników sposób swoimi zmianami zawalił ten mecz. Le Coleslaw to powinien zejść w przerwie za ten piach w pierwszej połowie.

1

Ewentualnie Mate 10 Lite.

0

No i możemy pomarzyć o tytule mistrza kraju przez jego kontuzje. Możemy już zacząć przygotowywać się na przyszły sezon.

0

Horizon Zero Dawn.

0

Legendo! Wracaj do pierwszego składu!

1

https://wiadomosci.wp.pl/glosowanie-w-wyborach-parlamentarnych-wg-wieku-infografika-6027736472732289a

Żeby nie było, to jest to tylko przykład z WP, na innych witrynach też można znaleźć takie informacje.

Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo.

Praktycznie w każdej kategorii wiekowej wygrał PiS.
Większość z was podaje info wyssane z palca (czyt. TV).

Należy zweryfikować informacje przed przekazywaniem dalej.
W tym właśnie najlepszy jest TVN.

0

Jak najbardziej PKO. W sumie każdy bank będzie dobry jeżeli nie tyka się go zagraniczny kapitał.

0

Chodzi mi o to, że na start gdyby wrócił będzie miał pod górkę z mediami.
Sam osobiście nie wierzę w większość tego co napisali ale powtórzę to 3 raz: Wolałbym kogoś nowego na tym stanowisku.

0

Wiem jakie były, za jego rządów zacząłem kibicować Barcelonie.
Chodzi mi jednak o to, że w chwili obecnej jest to człowiek, który jest uwikłany w różne afery a osobiście chciałbym żeby przyszedł ktoś kto nie ma za uszami tak dużo.

Chodzi mi wyłącznie o ten fakt, o powiew świeżości i czystości.

0

To tylko potwierdza jak mało zawodników z wyższej półki kupiła w ostatnich latach Barcelona.
Zamiast stopniowo wzmacniać zespół to zarząd myślał, że Iniesta będzie grał na najlepszym poziomie do czterdziestki, tak samo chyba z Alvesem.

Swoją drogą jestem wściekły, że kupiliśmy bardzo dobrego perspektywicznego Semedo a na mecz z Realem w pierwszym składzie wychodzi zawodnik, którego nigdy tutaj nie powinno być.

Jak już jest ściągnięty do klubu dobry zawodnik to moim zdaniem powinno się z niego korzystać. Vidal to nie Alves, nie możemy sobie pozwolić, żeby Semedo był zmiennikiem na początku sezonu bo "potrzebuje ogrania". Nawet bez ogrania podejrzewam, że zagrałby lepiej niż Aleix.

1

Z deszczu pod rynnę.

Tak to widzę jeśli Laporta miałby wrócić.

Wolałbym kogoś świeżego.

0

Od dłuższego czasu tam są lagi niezależnie od tego czy premium czy nie.

0

Dokładnie, zamiana Xaviego na Rakitića na swoje wady i zalety.

0

Może inaczej... U Pepa nie graliśmy z kontry tak często i tak dobrze jak u LE, ot co.

1

"TERAZ" - teraz to oznacza nasze ostatnie 1,5 tygodnia? Nie tak się ocenia taktykę. Taktykę ocenia się od początku objęcia Barcelony przez LE a przez większość czasu gramy właśnie bardziej uniwersalnie niż u Pepa. To, że piłkarze mają malutki kryzys nie oznacza, że nie ma alternatyw i nie było.

0

Lekko zmodyfikował... jednak ta modyfikacja była kluczowa, potrafimy w końcu grać z kontry :) Tego u Pepa nie było i niektóre drużyny nauczyły się grać przeciwko nam.

5

Pewnie zostane zjechany ale właśnie dzięki takiemu meczowi uważam, że Lewy jest lepszą '9' niż Suarez. Świetnie spisuje się w ważnych meczach jak Suarez ale wg mnie ma po prostu mniej 'kiksów'.
Suarez jest świetny ale zbyt dużo marnuje sytuacji niemalże 200%. Potrafi strzelać kapitalne bramki a z najprostszymi ma problemy.
Jedna minimalna różnica a daje tak wiele.

0

Otóż to, ludzie piszący tutaj sami o onecie itp sami napędzają machinę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?