2

On raczej nie kazał piłkarzom stać po drugiej bramce.

0

No i stało się.

0

Jeżeli Semedo będzie grał w pierwszym to zmianę rozumiem. Jeśli ławka w meczu z Realem to śmiech na sali.

0

Strzał w środek.

16

Ney przechodzi do Wisły Kraków. Kuba Błaszczykowski zaoferował mu długofalowy projekt, który podbije Europę.

#faktnieopinia

0

Wiesz... jak to mawia ciemnogród: "Od maryśki się zaczyna".

0

No to to nawet P8 lite CI wystarczy :D

0

Jestem zdecydowanie ZA!

0

Nic dodać, nic ująć.

0

Szczerze mówiąc, to jeszcze tydzień temu gościa nie znałem, ale przeczytałem kilka jego wywiadów i facet bardzo mądrze gada. Widać, że wie o czym mówi i nie leje wody.

0

Hmm, można powiedzieć, że tak. Z tym, że posiada wiele więcej dodatkowych funkcji.

0

Ba! Sam to rozprowadzam po ludziach. Wszystkie aplikacje typu Face, Instagram, Snapchat w jednej. Dodatkowo do pełna synchronizacja z serwerami Googla, dokładność nawigacja do pół metra jeżeli chodzi o lokalizacje - Arcydzieło. Ale jeszcze trzeba kilka lat poczekać, aż wszyscy będą ją mieli.

0

Niedługo wszyscy przerzucą się na Eyetime. Kwestia kilku lat.

1

To by oznaczało, że Barca nie jest w jego sercu. Proste.

6

Niech też wyrówna formę.

2

Ten co ma tylko lewą nogę.

0

Ziomuś, co jest z Tobą?

0

Flash ma tylko przeglądarka Puffin z tego co wiem. Na niej odpal mecz.

0

A co w przypadku kontuzji jak wykorzysta zmiany? Gramy w 10?

0

Każdy ubiera się w co chce, ale to że takie czapki nosi Messi nie oznacza, że jakieś zwierzątka na czapce są fajne. Jak dla mnie wiocha, ale co kto lubi.

0

Wyglądają wieśniacko, nie dziwie się, że w Polsce nikt w tym nie chodzi.

5

Najpierw powinien pokazać cokolwiek pozytywnego jak wejdzie na 10-15-20 minut na jakąkolwiek pozycję, dopiero później można mówić o tym gdzie ma grać. W takiej formie ani w pomocy, ani w ataku, ani na skrzydło się nie nadaje.

0

Neymar i do tego Figo na ławce trenerskiej. Zostań Wyru**anym Team.

3

No najlepiej wystawiać Cou tylko ze względu na to ile kosztował, a nie ze względu na formę. Zróbmy drugi Real (tak jak z Bejlem) i niech piłkarze wiedzą, że bez względu jaką padakę zagrają to i tak wyjdą w pierwszym składzie.

0

To gdzie gra to jedna sprawa, ale tak dużej ilość strat nic nie usprawiedliwia. Gość jest totalnie bez formy.

0

Co by nie mówić to najlepiej profil na FB, można dać tanią reklamę i na pewno dotrze do jakiś zainteresowanych osób. Najlepszy marketing to marketing szeptany.

0

O kurła, beka :D

1

Vidal i defensywny pomocnik? Ogarnij troszkę.

3

Ten średniak to 3 najlepsza defensywa w 2018 roku dzbanie.

0

W ciągu miesiąca będzie tyle meczów, że zdąży pograć i Semedo i Roberto więc wychillujcie. Generalnie skład spoko chociaż fanem Roberto nigdy nie byłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?