elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
On raczej nie kazał piłkarzom stać po drugiej bramce.
0
No i stało się.
0
Jeżeli Semedo będzie grał w pierwszym to zmianę rozumiem. Jeśli ławka w meczu z Realem to śmiech na sali.
0
Strzał w środek.
16
Ney przechodzi do Wisły Kraków. Kuba Błaszczykowski zaoferował mu długofalowy projekt, który podbije Europę.
#faktnieopinia
0
Wiesz... jak to mawia ciemnogród: "Od maryśki się zaczyna".
0
No to to nawet P8 lite CI wystarczy :D
0
Jestem zdecydowanie ZA!
0
Nic dodać, nic ująć.
0
Szczerze mówiąc, to jeszcze tydzień temu gościa nie znałem, ale przeczytałem kilka jego wywiadów i facet bardzo mądrze gada. Widać, że wie o czym mówi i nie leje wody.
0
Hmm, można powiedzieć, że tak. Z tym, że posiada wiele więcej dodatkowych funkcji.
0
Ba! Sam to rozprowadzam po ludziach. Wszystkie aplikacje typu Face, Instagram, Snapchat w jednej. Dodatkowo do pełna synchronizacja z serwerami Googla, dokładność nawigacja do pół metra jeżeli chodzi o lokalizacje - Arcydzieło. Ale jeszcze trzeba kilka lat poczekać, aż wszyscy będą ją mieli.
0
Niedługo wszyscy przerzucą się na Eyetime. Kwestia kilku lat.
1
To by oznaczało, że Barca nie jest w jego sercu. Proste.
6
Niech też wyrówna formę.
2
Ten co ma tylko lewą nogę.
0
Ziomuś, co jest z Tobą?
0
Flash ma tylko przeglądarka Puffin z tego co wiem. Na niej odpal mecz.
0
A co w przypadku kontuzji jak wykorzysta zmiany? Gramy w 10?
0
Każdy ubiera się w co chce, ale to że takie czapki nosi Messi nie oznacza, że jakieś zwierzątka na czapce są fajne. Jak dla mnie wiocha, ale co kto lubi.
0
Wyglądają wieśniacko, nie dziwie się, że w Polsce nikt w tym nie chodzi.
5
Najpierw powinien pokazać cokolwiek pozytywnego jak wejdzie na 10-15-20 minut na jakąkolwiek pozycję, dopiero później można mówić o tym gdzie ma grać. W takiej formie ani w pomocy, ani w ataku, ani na skrzydło się nie nadaje.
0
Neymar i do tego Figo na ławce trenerskiej. Zostań Wyru**anym Team.
3
No najlepiej wystawiać Cou tylko ze względu na to ile kosztował, a nie ze względu na formę. Zróbmy drugi Real (tak jak z Bejlem) i niech piłkarze wiedzą, że bez względu jaką padakę zagrają to i tak wyjdą w pierwszym składzie.
0
To gdzie gra to jedna sprawa, ale tak dużej ilość strat nic nie usprawiedliwia. Gość jest totalnie bez formy.
0
Co by nie mówić to najlepiej profil na FB, można dać tanią reklamę i na pewno dotrze do jakiś zainteresowanych osób. Najlepszy marketing to marketing szeptany.
0
O kurła, beka :D
1
Vidal i defensywny pomocnik? Ogarnij troszkę.
3
Ten średniak to 3 najlepsza defensywa w 2018 roku dzbanie.
0
W ciągu miesiąca będzie tyle meczów, że zdąży pograć i Semedo i Roberto więc wychillujcie. Generalnie skład spoko chociaż fanem Roberto nigdy nie byłem.