0

Nie było tematu, dzięki wszystkim :)

4

Szacun dla Bayernu za wytrwałość, mam nadzieję, że niedługo się z nimi spotkamy. Mają chłopaki charakter i ambicję.

0

To że z nami wygrali 7-0 w dwumeczu to powód?

0

Ale co Muller? Nie ogarniam.

1

Wyjaśni mi ktoś tą nienawiść w stronę Bayernu na tej stronie?

0

Brawa dla Bayernu, nie odpuścili. Ambicja to podstawa.

1

Za każdym razem może być niespodzianka ale często w tym sezonie tak zaczynaliśmy mecze więc póki co nie ma się co przejmować.

0

To rzeczywiście tragedia... o ironio.

0

Mimo wszystko uważam, że na kolejny rok pójdzie na wypożyczenie.

0

IMO przyjście Denisa jest dobrą opcją, będzie miał na pewno jakieś minuty, Iniesta nie będzie musiał grać non stop i będzie miał dobrego zmiennika wraz z Roberto ale wiadomo, że Sergi może grać na innych pozycja. Rafinha długo jeszcze nie pogra a w przyszłym sezonie Andres też młodszy nie będzie i pewnie Rafinha/Roberto/Denis będą bić się o podstawowy skład pod warunkiem, że Rakitić utrzyma formę i nadal będzie grał w pierwszym składzie. Co do Ardy to nie mam pojęcia czy będzie grał non stop w pierwszym składzie czy też wchodził na skrzydło czy na środek.

2

FIFA 16 to aktualizacja! :)

0

Jak patrzę kto na kogo głosował to mi się płakać chcę. Wychodzi na to, że media bardziej się znają niż piłkarze i trenerzy...

0

Miesza się prawdopodobnie po to, żeby ktoś inny też po nim to zrobił i 'zjechał' media. Może z czasem ludzie przejrzą na oczy, że większość pismaków to szmatławce.

0

Trafna uwaga :D

0

Lodowisko a nie boisko na Santiago.

0

Inieście przez cały mecz się piłka do buta kleiła jakby dżemorem wysmarował.

0

Co się wywrócą to gwiżdże, śmieszne

0

Komentarz usunięty

0

5

Pariodia, że tego nie gwizdnął

0

Alves jak junior

0

Dzisiaj mam nadzieję, że będą płakać.

0

Czyli trzeba obstawić over karteczek w meczu :)

3

Jestem jak najbardziej za tym transferem, pograłby 2-3 no może 4 lata z Pique i wtedy Marq byłby już mega ograny w zespole i przyszedłby ktoś na miejsce drugiego stopera.

0

Podkładaniem jako tako dosłownym bym tego nie nazwał ale logiczne jest to, że chcą wyjść i pograć a z Barceloną to jest mecz o zycie i dlatego też zawsze tak grają.
W Anglii 1/4 drużyn jest z Londynu i tam w każdym meczu jest zaciętość, w LaLiga niezawsze, racja.

1

Bramka przy takim wyniku ogórkom nie zrobi różnicy, w większości meczów z takim wynikiem można zobaczyć taką reakcję.

@szymon6847 dokładnie, derby to derby.

@Crothan rozumiesz znaczenie słowa derby? Z Realem to mecz po prostu z lepszą drużyną a z Barcelona to walka o to kto obecnie jest lepszy w regionie i kto do najbliższego meczu będzie mógł się pochwalić "koroną"

5

Dla tych co piszą, że z Realem nie graja na 100% to przypominam, że głównym rywalem Espanyolu jest Barça i to z nią ESP rozgrywa derby więc nic dziwnego, że grają na 200%.
Nie wyobrażam sobie, że w szatni piłkarze sobie mówią przed meczem z Realem "ej, Realowi odpuszczamy bo po co nam 3 pkt? Damy im strzelić 4 bramki a zepniemy się na Barce, ok?"
Pomyślcie troszkę zanim coś napiszecie głupie bo robi się to irytujące.
Innym tematem jest beznadziejne sędziowanie ale to nie wina naszych rywali.

0

Widzę, że sędziowie działają.

0

Odkąd Suarez przyszedł do klubu to byłem zdania, że to on powinien strzelać karne.

4

Sociedad, Valencia i Deportivo to wg mnie nie są łatwi przeciwnicy, tym bardziej dla Realu w takiej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?