0

Tylko, że w wyborach są obietnice a tutaj już mamy do czynienia z faktami

7

Verma wziął na siebie wszystkie kontuzje w zespole więc to raczej zawodnik kluczowy i miał ogromny wpływ :)

0

Kane i Benzema to wg. mnie parodia tutaj, jeden dobry sezon i już tyle jest wart? Dramat. Co do drugiego to już w ogóle nie ogarniam, Lewy nie jest droższy? Bo co?

4

Za 3 lata - Milik fichado!

2

I szanse zarządu na zostanie na następną kadencje są coraz wyższe :)

3

A My mamy nosa do ściągania piłkarzy z Sevilli! :)

0

Widocznie należysz do innej grupy ludzi niż ja, trudno. Dobranoc :)

0

świetne info, ciekawe tylko czy jako zmiennik na skrzydłach czy na bok obrony do pierwszego.

0

A no z tej racji, że jest u schyłku kariery i miło byłoby zobaczyć go z pucharem chociaż na chwilę. W futbolu 1 nie jest równy 1. Zawsze można zrobić jakiś miły gest.

3

Marzyła mi się scenka w której ktoś z piłkarzy Barcy da potrzymać puchar właśnie Pirlo..
Chyba że cos takiego było a nie widziałem?

0

"łobruchańce" mistrz :D

0

Wielki szacun za szczerość :) Szkoda, że każdy piłkarz tak nie robi i nie owija w bawełnę. Mielibyśmy mniej głupich plotek i niedomówień.

5

No ale przecież źle mu było tutaj.. szatnia nie była zjednoczona :)

3

Wg mnie, co ciekawe dzisiaj najlepszą naszą formacją była formacja najsłabsza przez większość sezonu - pomoc.

0

W jakim sensie jest to kłoda pod nogi bo nie rozumiem?

1

Jestem jak najbardziej za, trafsfery z Sevilli zawsze nam wychodziły na dobre :)

0

Ja mam auto na ropę i jakoś mi nie odbiło jeszcze :)
To tak odnośnie komentarzy niżej.

2

Widzę, że niektórzy to serio łykają wszystko co w gazetach się pisz.. Pod tytułem newsa i na samym jego początku jest napisane "Mundo Deportivo" a ludzie myślą chyba, że Pogba tak powiedział. Tak myślę. żenada.

0

Lepiej czytać coś co się czyta przyjemnie i błąd można samemu skorygować niż czytać hieroglify i oczy sobie psuć.

2

Fioletowi płakali jak czytali :)

0

Ale wiesz.. Punto w gazie mało pali i są do niego tanie części :)

5

Tak wszyscy o tym, że Laporta to, Laporta tamto.. wiem, że było mnóstwo sukcesów ale trochę się boję jak to będzie wyglądało jeżeli miałby on wygrać wybory. Może znajdzie się jakaś świeża krew i trzeci kandydat? Taki Kataloński Kukiz?

0

Sukcesy (czyt. zdobyte trofea) to też dodatkowe koszty bo trzeba zapłacić premię piłkarzom.

1

Z twarzy to mi Grzmota przypomina bardziej..

0

Takie czasy, że ludzie łykają wszystko. Jeżeli jest to darmowe to spoko ale jak to jest płatne to strata pieniędzy :)

0

yebłem haha, przyszłościowy piłkarz

2

Bo kiedyś grali swoim stylem, angielskim i potrafili mieć w składzie Angielskich grajków a teraz sobie ściągaja albo kolonie niemiecka, albo hiszpańską albo jeszcze jakąs inna i próbują naśladować inne style gry. O swój klub najbardziej będzię walczył albo zawodnik ze szkółki albo zawodnik z tego samego kraju, bo nie uwierzę, że taki Rooney w Juventusie teraz by gryzł trawę jak w ManU.
Jeszcze taką rzecz zauważyłem, że Angielskie drużyny mają bardzo dziurawe obrony, tylko ja?

0

Lahoz jest niepowtarzalny :)

0

Panie kolego, chciałbym Pana uświadomić, że taki syf jest na każdej stronie piłkarskiej związanej z jakimś klubem a akurat, że najwięcej kibiców ma Barca i Real tak też się dzieje na ich stronach. Jednak tutaj też są perełki w postaci takich użytkowników jak pax czy don-corleone, którzy jednym wpisem a właściwie komentarzem potrafią przyćmić takiego el jarka (pozdrawiam go). Takich użytkowników jest mnóstwo, wymieniłem tylko dwóch, którzy mi przyszli do głowy. Wystarczy kliknąć "Najlepsze komentarze" i wtedy można poczytać większość wspaniałych wpisów jaka tworzy tutejsza społeczność. Od tego właśnie jest ocenianie, żeby komentarz typu "ronaldo cw*l" nie było branie na poważnie. Pozdrawiam Pana :)

0

Hmm, ja go tylko porównałem do Ilkaya, który po kontuzji nawet po stałych fragmentach nie stwarza zagrożenia, po prostu pierwsze co to przyszedł mi on na myśl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?