elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że w wyborach są obietnice a tutaj już mamy do czynienia z faktami
7
Verma wziął na siebie wszystkie kontuzje w zespole więc to raczej zawodnik kluczowy i miał ogromny wpływ :)
0
Kane i Benzema to wg. mnie parodia tutaj, jeden dobry sezon i już tyle jest wart? Dramat. Co do drugiego to już w ogóle nie ogarniam, Lewy nie jest droższy? Bo co?
4
Za 3 lata - Milik fichado!
2
I szanse zarządu na zostanie na następną kadencje są coraz wyższe :)
3
A My mamy nosa do ściągania piłkarzy z Sevilli! :)
0
Widocznie należysz do innej grupy ludzi niż ja, trudno. Dobranoc :)
0
świetne info, ciekawe tylko czy jako zmiennik na skrzydłach czy na bok obrony do pierwszego.
0
A no z tej racji, że jest u schyłku kariery i miło byłoby zobaczyć go z pucharem chociaż na chwilę. W futbolu 1 nie jest równy 1. Zawsze można zrobić jakiś miły gest.
3
Marzyła mi się scenka w której ktoś z piłkarzy Barcy da potrzymać puchar właśnie Pirlo..
Chyba że cos takiego było a nie widziałem?
0
"łobruchańce" mistrz :D
0
Wielki szacun za szczerość :) Szkoda, że każdy piłkarz tak nie robi i nie owija w bawełnę. Mielibyśmy mniej głupich plotek i niedomówień.
5
No ale przecież źle mu było tutaj.. szatnia nie była zjednoczona :)
3
Wg mnie, co ciekawe dzisiaj najlepszą naszą formacją była formacja najsłabsza przez większość sezonu - pomoc.
0
W jakim sensie jest to kłoda pod nogi bo nie rozumiem?
1
Jestem jak najbardziej za, trafsfery z Sevilli zawsze nam wychodziły na dobre :)
0
Ja mam auto na ropę i jakoś mi nie odbiło jeszcze :)
To tak odnośnie komentarzy niżej.
2
Widzę, że niektórzy to serio łykają wszystko co w gazetach się pisz.. Pod tytułem newsa i na samym jego początku jest napisane "Mundo Deportivo" a ludzie myślą chyba, że Pogba tak powiedział. Tak myślę. żenada.
0
Lepiej czytać coś co się czyta przyjemnie i błąd można samemu skorygować niż czytać hieroglify i oczy sobie psuć.
2
Fioletowi płakali jak czytali :)
0
Ale wiesz.. Punto w gazie mało pali i są do niego tanie części :)
5
Tak wszyscy o tym, że Laporta to, Laporta tamto.. wiem, że było mnóstwo sukcesów ale trochę się boję jak to będzie wyglądało jeżeli miałby on wygrać wybory. Może znajdzie się jakaś świeża krew i trzeci kandydat? Taki Kataloński Kukiz?
0
Sukcesy (czyt. zdobyte trofea) to też dodatkowe koszty bo trzeba zapłacić premię piłkarzom.
1
Z twarzy to mi Grzmota przypomina bardziej..
0
Takie czasy, że ludzie łykają wszystko. Jeżeli jest to darmowe to spoko ale jak to jest płatne to strata pieniędzy :)
0
yebłem haha, przyszłościowy piłkarz
2
Bo kiedyś grali swoim stylem, angielskim i potrafili mieć w składzie Angielskich grajków a teraz sobie ściągaja albo kolonie niemiecka, albo hiszpańską albo jeszcze jakąs inna i próbują naśladować inne style gry. O swój klub najbardziej będzię walczył albo zawodnik ze szkółki albo zawodnik z tego samego kraju, bo nie uwierzę, że taki Rooney w Juventusie teraz by gryzł trawę jak w ManU.
Jeszcze taką rzecz zauważyłem, że Angielskie drużyny mają bardzo dziurawe obrony, tylko ja?
0
Lahoz jest niepowtarzalny :)
0
Panie kolego, chciałbym Pana uświadomić, że taki syf jest na każdej stronie piłkarskiej związanej z jakimś klubem a akurat, że najwięcej kibiców ma Barca i Real tak też się dzieje na ich stronach. Jednak tutaj też są perełki w postaci takich użytkowników jak pax czy don-corleone, którzy jednym wpisem a właściwie komentarzem potrafią przyćmić takiego el jarka (pozdrawiam go). Takich użytkowników jest mnóstwo, wymieniłem tylko dwóch, którzy mi przyszli do głowy. Wystarczy kliknąć "Najlepsze komentarze" i wtedy można poczytać większość wspaniałych wpisów jaka tworzy tutejsza społeczność. Od tego właśnie jest ocenianie, żeby komentarz typu "ronaldo cw*l" nie było branie na poważnie. Pozdrawiam Pana :)
0
Hmm, ja go tylko porównałem do Ilkaya, który po kontuzji nawet po stałych fragmentach nie stwarza zagrożenia, po prostu pierwsze co to przyszedł mi on na myśl.