elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jeżeli to wszystko prawda to jest to kpina ze strony Messiego. Trener powinien być nad każdym zawodnikiem i obojętnie czy jest to Wuefista ( w przyp. 'kibiców') czy trener z 50 letnim doświadczeniem. Jeżeli to wszystko będzię zmierzać w złą stronę to nie pozostaję nic innego jak pozbyć się świętych krów razem z zarządem ( szkoda, że kozłem ofiarnym został Zubi żeby wielkie hejterki się trochę pocieszyły). Czekam tylko na rozwinięcie sytuacji.
0
No niestety debilom się nie przemówi do ich pustych mózgów :) 100% racji masz stary.
0
Ale nurek level expert.
0
3-4 ? Ciekawe jakie.. Prędzej tam jest Sevilla która wygrała Ligę Europy.
0
Jako rezerwowy jest idealny :)
1
Racja ale z roku na rok wg mnie jest to mniej ciekawe. Za dużo do Afryki wkradło się Europejskiej piłki, dużo drużyn się potrafi zamknąć i bronić "byleby wygrać te 1-0" a kiedyś po prostu wychodzili na boisko i chcieli strzelać jak najwięcej goli i oglądało się to wyśmienicie :)
0
Ma chłop rację i to nie ma co nawet dyskutować ale to nie znaczy, że od razu musi się ta wyżalać.
0
Co to w ogóle za porównanie.. trudniejsza może być nasza B-klasa Polska bo dużo drużyn o awans będzie się biło i będą sie jeszcze bardziej kopać :) Niedługo wyjdzie na to, że kibice będą wymuszać na Messim gre w BPL "bo Ronaldo tam grał" . Szok i niedowierzanie.
0
No grafików to tam mają zacnych :D
0
A dlaczego uważasz, że Messi by sobie wybitnie nie radził w BPL?
0
Może dzięki niemu ktoś jeszcze odezwie się na temat amatorskiego i chaotycznego zarządzania sędziowanie i coś się w końcu poprawi.
0
no nic nie zrobisz, sporo osób tutaj ludzi się przyczepić takich komentarzy :P
0
ale się dowalili, powodzenia w walce :D
0
Messi w 2010 - 60 bramek (kapitlna forma) a w 2014 dwie bramki mniej a dużo ludzi pisało, że jest bez formy. Biorąc pod uwage, że teraz znacznie więcej rozgrywa niż kiedyś to jest to kapitalny wynik :)
0
No wiadomo, sporo dobrego zrobił ale nie uwzględniłeś np pchania na siłę Munira do składu gdy jest bez formy, trzymania na siłę Busiego na DM jak śmiało mógłby go Maszcze zastąpić, takie drobne mankamenty mi troszkę przeszkadzają jednak nie zmienia to faktu, że może być jeszcze lepiej i jestem pewien, że tak będzie! :)
0
Otóż to. Gdyby podsumować jego prace od początku sezonu i myśle że i tak miałby conajmniej 3+ :)
6
"Wiemy ze szkoły, że oceny wystawiane są na koniec sezonu" - zdanie do przeczytania przez kibiców, którzy wyzywają obecnie na co tylko popadnie :)
10
Jak ja się cieszę, że go mamy. Na rynku lewych obrońców nadających się do Barcelony jest jak na lekarstwo. Przychodzi mi tylko jeden kandydat który mógłby go zastąpić - Pan z jednym A więcej, Alaba :)
0
I trzymający w miarę równą forme :)
0
Racja, Ci goście są fenomenalni :D
0
dlaczego przy każdym?
0
Nic dodać, nic ująć :)
0
Real leje każdego bo ma wode z basenu od Ronaldo.
0
Tyle lat na szczycie, o ile pamiętam to nie marudził po meczach, nie było dużo kontrowersji wokół niego, jedynie co to ta ręka w eliminacja w reprze ale całe szczęście, że się przyznał. Jeden z moim top10 piłkarzy EVER!
0
Skończysz podstawówkę czy tam gimnazjum, zrozumiesz, że jesteś żałosny i wtedy do mnie napisz, każdy kiedyś prezentował taki poziom niski ale z tego się wyrasta. Wspomnisz moje słowa :) tymczasem pa :)
0
odniośnie ustawiania i innych teorii to najlepszymi specjalistami są "kibice" białych i administratorzy ich strony :)
2
To już wiadomo kogo trzeba olewać na forum :)
1
W fifie chociaż możesz pograć cały czas na sprincie i max pressingu :D to takie prawdziwe :D
0
Będę to pisał chyba pod każdym komentarzem na temat płaczu nad Thiago i Fabsem. Thiago jest praktycznie cały czas kontuzjowany i NIE GRA. Fabs miał dobre tylko połówki sezonu a dodatkowo przecież coś go bardzo bolało ale nikt o tym nie wiedział
0
Bla, bla, bla. Wieczne narzekanie :) Ale tu raczej chodzi o cały sezon a nie o jeden mecz :)