1

w Twoim środku pomocy jeden ma sraczke od roku ponad a drugiego podobno coś bolało jak był w Barceloonie :)

0

0

z Lucasem to jest taki sam problem jak z Lennonem i Walcottem, świetny gaz, drybling tylko brak wykończenia niestety, dlatego też wydaję mi się, że oszałamiającej kariery nie zrobi. Ale czas pokaże :)

0

Przyspieszenie a szybkość ogólna to dwie różne rzeczy ale ogólnie pewnie chodziło mu o to, że kiedyś jak były te testy sprawnościowe czy coś tam to najszybszy okazał się Mathieu a jak wiemy nie było wtedy wszystkich zawodników :) Swoja drogą Jeremy jest naprawdę szybki jak już się do maxa rozpędzi!

0

serio nie załapałeś? :D

1

Szkoda, że nie dostał tyle czasu na transfery co Lucho. Myślę, że wtedy ubiegły sezon byłby o niebo lepszy.

0

Thiago - człowiek kontuzja, więc dobry ruch. Alexis na siedzenie na ławce by się nie zgodził w przeciwieństwie do Pedro więc już tak nie narzekaj, druga sprawa, że dokładnie nie wiadomo o co chodzi w sytuacji z Montoyą bo może sam sobie przeskrobał a z Abidalem to uznali, że nie będzie prezentował wymaganego poziomu i go puścili, opłacili leczenie i zaproponowali w przyszłości pracę więc taki bełkot jest dla mnie dziwny :)

0

Genialnie wszystko tutaj rozpisałeś :) Miło się czyta, przejrzyście i na temat.

2

I użytkownicy tej strony też zachowywali się jak zwięrzęta. Znaczy się większość.

4

Chłopak jest mega skromny, dobrze wypowiadał się o Nietoperzach, spełnił marzenie w późnym wieku a ta hołota go wygwizduję.. to nie są kibice.

0

Właśnie miałem już wcześniej napisać, że ktoś Ci napiszę, że to przecież BPL jest najlepsza co jest po prostu kłamstwem. Jest mocna sama w sobie ale na tle PD nie ma co porównywać, nawet Bundesliga niedługo ją prześcignie :)

0

niesamowite jest to co piszesz, świetne porównania godne najlepszych dziennikarzy

0

to mnie zagięło

0

serio? :D mogłeś screen'a zrobić

2

Kozak! Więcej takich :)

0

troll? bo 3-0 to jak zawsze sobie nie przypominam.

0

I byłoby wyzywanie, że jestem marnym Polaczkiem i drewnem :)

1

Czyli w takim razie jak oglądam mecz to co robię? Nie kibicuję tylko fanatykuję (w ogóle jest takie słowo?) ? Za przeproszeniem pierniczysz głupoty:)

1

Nowe wyzwanie, atrakcyjny kraj :)

1

Co to za różnica czy widział na żywo czy nie? Czy przybił piątkę czy nie? Czy w Gdańsku czy gdzieś indziej? Prosiłbym o odpowiedź na moje 3 pytania jeśli można :)

0

fajnie sobie trollujesz, fajnie :) a jeżeli nie to współczuje główce

1

Wygrałeś internety, gratuluję :D

7

Wkradł Ci się błąd: "jednego z najlepszych" powinno być najlepszego :)Co do reszty to 100% racja.

0

Nic prostszego jak złamać Douglasowi np. palca! Albo kopnąć w kostkę :)

4

Teraz za Verme kogoś ściagniemy a później Douglas będzie symulował kontuzje i mamy załatwione 2 transfery mimo zakazu, to wszystko jest ukartowane! Kapitalnie to wymyślili!

0

Ale jak podchodzi do Xaviego? Kluczowa postać w środku pola w tym sezonie a lata swoje ma więc w każdym meczu nie da rady grać. Odnośnie transferów to Mathieu gra dobrze, Suarez się odblokował. Verma wiadomo, że kontuzja a Rakitić nie gra źle wiec nie rozumiem o co Ci chodzi za bardzo :)

0

Alexis nie zgodziłby się raczej na bycie rezerwowym

1

Po doliczeniu ich goli z treningów okazało się, że nadal mają mniej od Leo ;/

3

Ale za to jaki zacny.

0

Już wiadomo czemu Montoya nie gra.. wybrał to samo auto w tym samym kolorze i Enrique się wściekł na niego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?