elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Póki co to najlepiej gra Douglas..
0
Zauważ, że Douglas nawet jak jest z przodu to nie dostaje nawet piłki na dobieg tylko wszystko do nogi. Jedną jak dostał to do rywala, tu jest problem.
0
Bo Ca miał koszulke Bicho i nastąpiła taka pomyłka :D
0
Mam nadzieję, że Niemiec.
0
Na biednych nie trafiło.
0
A ja się dziwiłem, że ten Czarny (Ca) ma takie typowo latynoskie imię i nazwisko jeśli mogę to tak ująć :D
0
No tak, jak się nie ma techniki jak Messi albo Ronaldo to już się ma braki, oczywiście.
0
Mówisz, że Barcelona nie wykorzystuje w 100% klasycznej "9" ale dla Twojej informacji Suarez bardzo często grał jako boczny(?) napastnik. Liverpool nie grał non stop taktyka na jednego napastnika. A to czy on się sprawdzi i czy będzie pasował czy nie, ocenimy później.
0
Może zagra w końcu Douglas..
0
To może Bartra dostanie w końcu swoją szanse.
0
żebyś się nie zdziwił.
0
tak mało przebiegł a jak grał, no patrz.
1
Dla mnie takie zachowanie bramkarzy to powinna być czerwona karka, wszedł bardziej agresywnie niż np taki Zuniga. tylko ze w głowe..
0
Marc pokaż że zdjadasz innych młodych stoperów i wskocz do pierwszej 11 !
0
oczywiście świr w pozytywnym znaczeniu.
0
Postulatów Pisów i POwców już sie nasłuchałem kilka dobrych lat i jakoś konkretnych dobrych zmian nie widzę. To chociaż narobie sobie nadzieję, że może ten świr korwin coś zrobi.
0
Nie no, lepiej gdyby idolem młodzieży był Kaczyński bądź Palikot albo jego mutanty z partii..
0
Nie brak "9" tylko brak 11 zawodnika bo Fred to jakieś widmo, Brazylia grała w 10 prawie w każdym meczu, nie licząc przebłysków Freda.
0
Fabs ma racje.
0
Jeżeli taki piłkarz jak Robben wypowiada się publicznie, że meczu o trzecie miejsce nie powinno być to dla ten gość ma problemy z mózgiem. Wiadomo, że można być ambitnym i każdy chciałby być mistrzem ale jaki normalny piłkarz nie chciałby mieć w domu medalu za zajęcie 3 miejsce na mistrzostwach świata i na stare lata wspominać takie czasy?
4
taa, Alves wiecznie zły na sędziego jakby mu rodzine zabił.. :D
0
już bym wolał Rojo:)
0
może i nie prezentował się jakoś wybitnie ale ta 4 w obronie była zgrana a teraz widać, że to taka partyzantka i każdy gra co innego.
0
Jeżeli uważasz, że zarząd będzie dawał łapówki to nie wiec po co kibicujesz temu klubowi.
0
A ja bym chciał żeby Afellay został, wrócił po kontuzji a Tata nie dał mu zbyt wielu szans, może przypodoba się LE ? Z rolą rezerwowego by się pogodził. Mógłby dać wiele radości jak np w El Clasico.
0
Oby to była prawda.
0
zazdroszczę :)
18
Czytam te wszystkie komentarze i gdybym nie znał całego składu Barcelony to pomyślałbym, że nie ma w kadrze u nas takiego zawodnika jak Bartra. Wychodzi na to , że jest sam Pique. Gdyby to u nas był Młody brazylijczyk a Bartra grał w PSG to chcielibyśmy Bartre za wszelką cenę. Ja mam tylko nadzieję, że Bartra dostanie dużo minut bo w poprzednim sezonie już swoje szanse wykorzystał. Kiedy ma wskoczyć do pierwszego składu jak nie teraz? Do dzieła Marc !
1
Wszystko ładnie pięknie ale wtedy Marqunhos i Barta zmarnują się na ławce. Po tym mundialu zdecydowanie chciałbym u nas zobaczyć Rojo, mógłby się sprawdzić.
0
Ogólnie rzecz biorąc to wiadomo, że Perez i Barcelona się przeganiaja z transferami itp ale w tym oknie transferowym nie wierzę, że Barcelona będzie robić komuś na "złość" podkupując im piłkarzy. Za dużo wydatków mamy. Doświadczony zmiennik na SO ( chyba że Bartra bedzie po raz kolejny tylko zmiennikiem co jest dla mnie głupotą) i prawy obronca walczacy z Montoyą o pierwszy skład.