0

Póki co to najlepiej gra Douglas..

0

Zauważ, że Douglas nawet jak jest z przodu to nie dostaje nawet piłki na dobieg tylko wszystko do nogi. Jedną jak dostał to do rywala, tu jest problem.

0

Bo Ca miał koszulke Bicho i nastąpiła taka pomyłka :D

0

Mam nadzieję, że Niemiec.

0

Na biednych nie trafiło.

0

A ja się dziwiłem, że ten Czarny (Ca) ma takie typowo latynoskie imię i nazwisko jeśli mogę to tak ująć :D

0

No tak, jak się nie ma techniki jak Messi albo Ronaldo to już się ma braki, oczywiście.

0

Mówisz, że Barcelona nie wykorzystuje w 100% klasycznej "9" ale dla Twojej informacji Suarez bardzo często grał jako boczny(?) napastnik. Liverpool nie grał non stop taktyka na jednego napastnika. A to czy on się sprawdzi i czy będzie pasował czy nie, ocenimy później.

0

Może zagra w końcu Douglas..

0

To może Bartra dostanie w końcu swoją szanse.

0

żebyś się nie zdziwił.

0

tak mało przebiegł a jak grał, no patrz.

1

Dla mnie takie zachowanie bramkarzy to powinna być czerwona karka, wszedł bardziej agresywnie niż np taki Zuniga. tylko ze w głowe..

0

Marc pokaż że zdjadasz innych młodych stoperów i wskocz do pierwszej 11 !

0

oczywiście świr w pozytywnym znaczeniu.

0

Postulatów Pisów i POwców już sie nasłuchałem kilka dobrych lat i jakoś konkretnych dobrych zmian nie widzę. To chociaż narobie sobie nadzieję, że może ten świr korwin coś zrobi.

0

Nie no, lepiej gdyby idolem młodzieży był Kaczyński bądź Palikot albo jego mutanty z partii..

0

Nie brak "9" tylko brak 11 zawodnika bo Fred to jakieś widmo, Brazylia grała w 10 prawie w każdym meczu, nie licząc przebłysków Freda.

0

Fabs ma racje.

0

Jeżeli taki piłkarz jak Robben wypowiada się publicznie, że meczu o trzecie miejsce nie powinno być to dla ten gość ma problemy z mózgiem. Wiadomo, że można być ambitnym i każdy chciałby być mistrzem ale jaki normalny piłkarz nie chciałby mieć w domu medalu za zajęcie 3 miejsce na mistrzostwach świata i na stare lata wspominać takie czasy?

4

taa, Alves wiecznie zły na sędziego jakby mu rodzine zabił.. :D

0

już bym wolał Rojo:)

0

może i nie prezentował się jakoś wybitnie ale ta 4 w obronie była zgrana a teraz widać, że to taka partyzantka i każdy gra co innego.

0

Jeżeli uważasz, że zarząd będzie dawał łapówki to nie wiec po co kibicujesz temu klubowi.

0

A ja bym chciał żeby Afellay został, wrócił po kontuzji a Tata nie dał mu zbyt wielu szans, może przypodoba się LE ? Z rolą rezerwowego by się pogodził. Mógłby dać wiele radości jak np w El Clasico.

0

Oby to była prawda.

0

zazdroszczę :)

18

Czytam te wszystkie komentarze i gdybym nie znał całego składu Barcelony to pomyślałbym, że nie ma w kadrze u nas takiego zawodnika jak Bartra. Wychodzi na to , że jest sam Pique. Gdyby to u nas był Młody brazylijczyk a Bartra grał w PSG to chcielibyśmy Bartre za wszelką cenę. Ja mam tylko nadzieję, że Bartra dostanie dużo minut bo w poprzednim sezonie już swoje szanse wykorzystał. Kiedy ma wskoczyć do pierwszego składu jak nie teraz? Do dzieła Marc !

1

Wszystko ładnie pięknie ale wtedy Marqunhos i Barta zmarnują się na ławce. Po tym mundialu zdecydowanie chciałbym u nas zobaczyć Rojo, mógłby się sprawdzić.

0

Ogólnie rzecz biorąc to wiadomo, że Perez i Barcelona się przeganiaja z transferami itp ale w tym oknie transferowym nie wierzę, że Barcelona będzie robić komuś na "złość" podkupując im piłkarzy. Za dużo wydatków mamy. Doświadczony zmiennik na SO ( chyba że Bartra bedzie po raz kolejny tylko zmiennikiem co jest dla mnie głupotą) i prawy obronca walczacy z Montoyą o pierwszy skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?