0

Zamiast Thiago mamy Rafinhe :)

0

A co teraz miałbyś gdyby był Thiago ? To człowiek kontuzja.

17

Nasz crack. Szkoda, że nie wszedł w meczu z Malagą bo mógłby odmienić losy meczu!

0

sorry, 2 lata w NY.. ale wcześniej niby skończył karierę :)

0

Lesiu to mówił o nim źle nawet jak miał dobrą interwencje, ogólnie komentowanie w ostatnim meczu w jego wykonaniu to dno.

1

Pele siedział całą karierę :)

1

No przecież wiem, żarcik, bez spiny :)

4

W przyszłym roku mam zamiar się tam udać, także trzymaj kciuki to może sie doczekasz ! ^^

1

Genialny pomysł !

1

Zakochałem się w Barcelonie ze względu na jej styl ofensywny, nigdy nie zaakceptuje u nas Mou jeżeli miałby wprowadzić typowy autobus, zdecydowanie jestem przeciwny :) A odnośnie tego transferu to może być prawda, że była taka oferta. Pamiętam jak był news, że jakiś klub który sponsorowany jest przez Adidasa chciał ściągnać Messiego żeby nosić ich koszulke a nie Nike. A Messi współpracuje z Adidasem przecież.

1

Tego meczu niestety nie oglądałem więc się nie wypowiadam ale bazując tylko na meczu z Malaga to Busi robił masakryczny smród czasami :D

7

Trzeba dodać, że najgroźniejszym piłkarzem Barcelony pod bramką rywala był nie kto inny jak Marc. Wnioski odnośnie naszego ataku w tym meczu nasuwają się same :)

0

Coś w tym jest, daleko nie trzeba sięgać - Atletico.

1

Nie wniósł ale też nic nie spartolił.

0

No tylko przypomnij sobie jaki smród pod nasza bramką robił Busi w drugiej połowie, to była żenada..

0

100% racji. Takie coś mnie właśnie wkurza, taka legenda robi jakąś sztuczną nagonkę na Messiego, że nie zdobywa bramek a przecież on ma w ogóle inna pozycje na boisku teraz. Masakra..

0

Bo Ronaldo nie boi się uderzyć z ostrego kąta, zza pola karnego a u nas niestety próbujemy wejść do bramki i bijemy głową w mur.

1

Tu się zgadzam, Pedro był jednym z najaktywniejszych piłkarzy w tym meczu.

1

Jak dla mnie to wszystko dla niego za szybko się dzieję. Obym się mylił.

0

Może i gra dobrze ale chodzi mi o sam fakt jak się porusza, na drużyny grające szybko z przodu to Pique może mieć problem ogromny.

1

Ojj to było wspaniałe trio : )

0

Jeżeli Pique będzie się nadal poruszał jak kłoda to wątpię, że złapie formę, co najwyżej może ją zalać.

0

Po części masz racje ale dla mnie w obudwu przypadkach jak dla mnie czerwo. Trzeba mieć twardą głowe na meczu mimo wszystko a nie zachowywać się jak zwierzęta.

3

Tylko znajdź dowód, że go tak nazwał.. na boisku liczą się dla sędziego fakty a nie domysły. A jeżeli już tak było to Messi - żółta, Welington - czerwona.

1

Dziwią mnie hejty na niego. W obronie zagrał dobry mecz, trochę chaotycznie ale jednak dobrze, w ofensywie bez fajerwerków. Alba też dużo się podłączał z przodu ale co z tego jak jego wrzutki przypominały bardziej przerzuty po ziemi na drugą flankę.

12

Każdy kto w ogóle miał styczność z piłką nawet na poziomie C-klasy powinien wiedzieć, że praktycznie na każdym meczu zawodnicy prowokują i nic w tym dziwnego, więc to nie jest żadna wymówka, że go tam złapał. Gość ma po prostu słabą psychikę i tyle w temacie, powinna być czerwień.

P.S. z tą skromnością to dowalił..

0

Gdyby nie upadł to nawet by żółtej nie dostał.

0

Liczę, że w końcu w następnym meczu na tej pozycji zobaczymy Masche.

0

Widocznie ten mecz jest Twoim jedynym jaki oglądasz.

0

Taką grupkę dzieci na ławce chciałby mieć każdy klub w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?