elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamiast Thiago mamy Rafinhe :)
0
A co teraz miałbyś gdyby był Thiago ? To człowiek kontuzja.
17
Nasz crack. Szkoda, że nie wszedł w meczu z Malagą bo mógłby odmienić losy meczu!
0
sorry, 2 lata w NY.. ale wcześniej niby skończył karierę :)
0
Lesiu to mówił o nim źle nawet jak miał dobrą interwencje, ogólnie komentowanie w ostatnim meczu w jego wykonaniu to dno.
1
Pele siedział całą karierę :)
1
No przecież wiem, żarcik, bez spiny :)
4
W przyszłym roku mam zamiar się tam udać, także trzymaj kciuki to może sie doczekasz ! ^^
1
Genialny pomysł !
1
Zakochałem się w Barcelonie ze względu na jej styl ofensywny, nigdy nie zaakceptuje u nas Mou jeżeli miałby wprowadzić typowy autobus, zdecydowanie jestem przeciwny :) A odnośnie tego transferu to może być prawda, że była taka oferta. Pamiętam jak był news, że jakiś klub który sponsorowany jest przez Adidasa chciał ściągnać Messiego żeby nosić ich koszulke a nie Nike. A Messi współpracuje z Adidasem przecież.
1
Tego meczu niestety nie oglądałem więc się nie wypowiadam ale bazując tylko na meczu z Malaga to Busi robił masakryczny smród czasami :D
7
Trzeba dodać, że najgroźniejszym piłkarzem Barcelony pod bramką rywala był nie kto inny jak Marc. Wnioski odnośnie naszego ataku w tym meczu nasuwają się same :)
0
Coś w tym jest, daleko nie trzeba sięgać - Atletico.
1
Nie wniósł ale też nic nie spartolił.
0
No tylko przypomnij sobie jaki smród pod nasza bramką robił Busi w drugiej połowie, to była żenada..
0
100% racji. Takie coś mnie właśnie wkurza, taka legenda robi jakąś sztuczną nagonkę na Messiego, że nie zdobywa bramek a przecież on ma w ogóle inna pozycje na boisku teraz. Masakra..
0
Bo Ronaldo nie boi się uderzyć z ostrego kąta, zza pola karnego a u nas niestety próbujemy wejść do bramki i bijemy głową w mur.
1
Tu się zgadzam, Pedro był jednym z najaktywniejszych piłkarzy w tym meczu.
1
Jak dla mnie to wszystko dla niego za szybko się dzieję. Obym się mylił.
0
Może i gra dobrze ale chodzi mi o sam fakt jak się porusza, na drużyny grające szybko z przodu to Pique może mieć problem ogromny.
1
Ojj to było wspaniałe trio : )
0
Jeżeli Pique będzie się nadal poruszał jak kłoda to wątpię, że złapie formę, co najwyżej może ją zalać.
0
Po części masz racje ale dla mnie w obudwu przypadkach jak dla mnie czerwo. Trzeba mieć twardą głowe na meczu mimo wszystko a nie zachowywać się jak zwierzęta.
3
Tylko znajdź dowód, że go tak nazwał.. na boisku liczą się dla sędziego fakty a nie domysły. A jeżeli już tak było to Messi - żółta, Welington - czerwona.
1
Dziwią mnie hejty na niego. W obronie zagrał dobry mecz, trochę chaotycznie ale jednak dobrze, w ofensywie bez fajerwerków. Alba też dużo się podłączał z przodu ale co z tego jak jego wrzutki przypominały bardziej przerzuty po ziemi na drugą flankę.
12
Każdy kto w ogóle miał styczność z piłką nawet na poziomie C-klasy powinien wiedzieć, że praktycznie na każdym meczu zawodnicy prowokują i nic w tym dziwnego, więc to nie jest żadna wymówka, że go tam złapał. Gość ma po prostu słabą psychikę i tyle w temacie, powinna być czerwień.
P.S. z tą skromnością to dowalił..
0
Gdyby nie upadł to nawet by żółtej nie dostał.
0
Liczę, że w końcu w następnym meczu na tej pozycji zobaczymy Masche.
0
Widocznie ten mecz jest Twoim jedynym jaki oglądasz.
0
Taką grupkę dzieci na ławce chciałby mieć każdy klub w Europie.