elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jeżeli nie Leo to kto ? :)
0
Nic dodać, nic ująć
2
To chyba nie jesteś kibicem tylko sezonowcem
0
Chodzi o to żeby sobie Azjaci mogli pooglądać, niedługo będzie taka lipa jak w BLP, że będą grać o 13 :)
1
Krążą legendy że Pedrito powtórzy ten wynik :)
0
Zobaczymy czy chłopaki mają jaja i zamażą plamę po GD. Ciekaw jestem składu czy trener wyciągnie jakieś wnioski. Dodatkowo nie mogę się doczekać gry Suareza po raz kolejny :)
0
Ale on nawet nie dostaje szans w lidze a jeżeli dalej tak będzie to się nie przekonamy o tym czy jest lepszy czy nie. Obyś miał racje, że to początek jego dobrej gry ale ja już tyle czasu na to czekam i doczekać się nie mogę :)
0
A wcześniejsze mecze w wykonaniu Piketa? Przecież każdy dobrze widzi jakie karygodne błedy popełniał. Jak posiedział na ławce trochę to potrafił zagrać 1-2 mecze na swoim poziomie a jak się mediom poskarżył, że mało gra to później znowu była lipa. Po prostu frustruje mnie brak Barty który w lidze mógłby dostawać więcej minut bo jak grał to prezentował się dobrze a na pewno lepiej niż Pique :)
0
to jak ktoś dobrze spisuję się na treningach to znaczy, że może grać do usranej śmierci w pierwszym składzie choćby nie wiem jak źle grał? bezsensowny tok myślenia
0
A szkoda bo większość użytkowników widzi w wielu przypadkach więcej niż niejeden trener
0
Ja wierzę w to, że prędzej czy później gwiazdeczki takie jak Busi i Piket zasiądą na ławce na kilka spotkań bo na tych panów czasem nie mogę patrzeć
0
Na chwilę obecną zdecydowanie tak bo jak jest na boisku El Wąsik to gramy w 10 :)
0
A ostatnie spotkania jak ruszał się jak kłoda? Aż oczy bolą jak można grać w ten sposób na tym poziomie. To nie jest kwestia ostatniego meczu tylko on tak gra od bardzo dawna.
0
To że mamy bana to nie znaczy, że teraz każdy się może kopać po czole i mieć za przeproszeniem wyje.bane bo " i tak mnie nie sprzedadzą" . Na sam początek bym go na ławke na kilka spotkań chociaż posłał.
0
Ja osobiście nie wierzę, że wróci jego najlepsza wersja, może kiedyś wypluję te słowa ale zbyt długo już na to czekam. Wydaję mi się że za mało poświęca się, przykładem może być nocne granie w pokerka. Jestem za sprzedażą i za tym żeby Bartra wskoczył do pierwszego składu.
6
Mam nadzieję, że niedługo zajdą duże zmiany w zarządzie.
1
Ludzie nie spinajcie się tak, to tylko żart a dużo osób zachowuje się jak adwokaci Suareza :)
0
No rzeczywiście, Suarez się teraz z tego powodu popłacze :)
1
Po tym co robił dzisiaj Pique to wątpię, że on zagra w pierwszym składzie
2
to Ci się udało :D
1
No to zaczynamy zbiórkę datków :D
1
Napisałem, że nie będą mieli :) a strzałów celnych mieli 8 (4 były praktycznie w naszego golkipera)
1
Pytanie tylko czy sama siła wystarczy i jak wyglądałaby precyzja w jego wykonaniu :)
2
No to chyba wszyscy kibice naszej Repry i Barcelony powinni się złożyć na karnety dla Ciebie na mecze, moze coś z tego będzie pożytecznego :D
1
Czemu go od razu skreślasz? Mógłby spróbować chociaż raz. Jakby mu szło dobrze to śmiało mógłby strzelać dalej :)
7
O meczach Brazylia - Argentyna nigdy nie można mówić, że to "tylko" mecz towarzyski :)
1
Nie ma co się wysilać, zawsze się znajdą tacy co im nie dogodzisz.
U nas z kolei brakowało kapitana - Kuby. A trzeba wziąć pod uwage, że Niemcy nie mają i nie będą mieli Szwajniego i Lahma więc to nie jest ta sama repra co kilka miesięcy wcześniej jednak to nie zmienia faktu, że są potęgą :)
1
Chciałbym, żeby w Barcelonie kilka razy spróbował Neymar strzelać karne.
1
No powiem Ci, że mega zazdroszczę :D
3
Ja dawno nie widziałem, żeby jakikolwiek obrońca w jednym meczu miał tyle udanych przejęć czy tam odbiorów, kapitalnie zagrał :D