0

Jest to ciekawe z tego względu, że Chelsea było zainteresowane Messi a teraz ich trener mówi, że jest to raczej niemożliwe. Czepiasz się masakrycznie.

0

To nie chce w takim razie wiedzieć jak okreslić prędkość np Pique. Przyspieszenie a max prędkość to dwie różne rzeczy.

5

To najdź takiego stopera który dogoni Bale'a. Jak na jego pozycje to jest szybki i wcale tak dużo do Walijczyka mu nie brakowało.

1

Dla odmiany w LM karne powinien strzelać ktoś inny niż Messi. Leo nie strzela tak precyzyjnie jak Ronaldo i to chyba każdy musi przyznać. W LM karne są na pewno bardzo analizowane i żeby zaskoczyć bramkarza powinno się zmienić wykonawce. Pewnie pójdą hejty na mnie..

15

Jego następcą jest Pogba i mam nadzieje ze w przeciągu 2 lat go kupimy :)

0

Wiadome jest, że to było powiedziane tylko po to żeby podbić cenę. Jak widać się to nie udało.

9

Błagam.. Lucho, posadź Inieste na łatwce.

1

Chłopak sam nie wiedział gdzie chce iść i szukał swojego miejsca jak typowy najemnik a takich bym nie chciał w Barcelonie :)

2

Ciekawe czy będą szukać gościa, który na meczu Ajaxu z Legią trzymał transparet "LEGIA K*RWA". To było znacznie gorsze określenie.

0

Jakaś garstka się znajdzie

0

Mówiąc, że Real jest w kryzysie chyba wiele stracił w oczach ich kibiców :)

0

Czytając ten artykuł mogę w końcu odetchnąć i powiedzieć 'ufff'. Widać, że Messi jest bardzo szczęśliwy i nie ma mowy o plotkach który były na początku sezonu.

0

Wytłumacz mi gdzie tu fuks?

28

Bez jaj. Faworyt jest mocny i jest to Barcelona. City to nie ten poziom.

0

Cristiano na 100% się tymi przyśpiewkami przejął. O ironio,

0

W Barcelonie niestety wypożyczenia źle się kończą także jestem przeciwny takim zjawiskom tym bardziej, że to nie jest gracz ze szkółki tylko facet za którego musielibyśmy zapłacić sporą sumę. Jest wiele innych i moim zdaniem ciekawszych nazwisk.

0

Ja jestem zdania, że dobrze zrobił, że tam poszedł bo być może ktoś z zarządu MU powiedział mu, że po sezonie De Gea odejdzie i to on stanie sie pierwszy bramkarzem Diabłów. Nie zdziwiłbym się gdyby De Gea poszedł do Realu.

0

Wg. mnie jest zbędny, mamy zabójcze trio. Na zmianę w razie czego jest Pedro a dodatkowo w razie kontuzji jest Adama Traore albo ewentualnie Munir, chociaż ja jestem zwolennikiem tego pierwszego. W styczniu raczej trzeba się zająć pozycją, którą zajmuje Iniesta bo jeżeli za niego po czasie wskoczy na stałe Rafinha to potrzebny będzie ktoś do rotacji. Przydałby się ktoś wszechstronny, kto może zagrać na pomocy, na skrzydle i może jeszcze na środku napadu ( daj Boże). Dobrym pomysłem byłby Reus tylko pod warunkiem, że będą omijać go kontuzje.

1

Bardzo dobrze, Barça w końcu pokazała, że nie musi ulegać Katarczykom i ich 'sponsorowaniu'. Mam nadzieję, że to postraszy szejków, żeby zaczęli płacić dużo większe pieniądze jak dostają inne wielkie marki.

1

Verma - zawodnik trzymający równą formę od samego początku w klubie. Nie zawiódł mnie.

0

Skączyły się, no cóż, bywa i tak. Polska język, trudna język.

0

Ludzie luzujcie gacie, to tylko tłumaczenie artykułu Sportu a wy tutaj "redakcjo i redakcjo"! Ochłońcie, na tym polega ich praca, żeby tłumaczyć artykuły.

0

W Chelsea sobie nie radził? Dobre sobie. Był tam najlepszym zawodnikiem.

3

Dobry troll :D widać ktoś to złapał.

0

Ciekawe kto zagra na prawej stronie, ja liczę na Douglasa mimo wszystko.

0

A w poprzednim sezonie mówiłem sobie o braku skutecznośc Neya, którą ma Bale a teraz to Neymar się obudził i jest prawdziwym killerem. Oby tak dalej.

1

Strzelamy z kontry, to cieszy :)

0

Pewnie redakcja rm.pl wysłała pismo do NC+ żeby nie komentował Ligi Hiszpańskiej :)

0

z ciekawości sprawdzę :)

0

Wyczuwam ciężki mecz ale mam nadzieję, że w końcu Suarez dzisiaj coś ukłuje i sie odblokuję, żeby to ciśnienie z niego zeszło. W każdym meczu widać jak bardzo mu zależy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?