1

Na pewno w obecnym roku FIFA nie zjada PES'a pod względem gameplayu. Trzeba odróżnić symulator od zręcznościówki.

1

To w takim razie po co tak gada?

0

Tiki-taki nikt już nie zagra bo jest niepodrabialna. Bayern po prostu skupia się na posiadaniu piłki i cały czas atakuje. Tiki-taka to tonie jest. Mają zespół kompletny, który dobrze się czuję w każdym aspekcie gry i tego trzeba im pogratulować.

0

Hahahah Glen Jonhson, no sikłem, sorki

1

Moja opinia jest taka, że takie pokolenie szybko nie przyjdzie i nie ma co na siłe wpychać wychowanków do pierwszej drużyny i bardzo podoba mi się, że LE nie robi tego na pokaz.

2

Latający Francuz.

1

Ręce w spalonym się nie liczą tylko część ciała, którą można zdobyć bramkę.

2

A wiesz ile miał w grudniu Messi bramek straty do Ronaldo?

0

Kibic Realu się podszywa po kibica Barcelony, nieładnie :)

0

Podoba mi się jego szczerość i to, że nie boi się powiedzieć tego co myśli.

0

Tylko trochę kiepsko w pomocy.

0

Przyznam, że przed sezonem nie spodziewałem się, że będzie pełnił tak ważną rolę w zespole.

1

Ja akurat nie chciałbym ani Krossa ani Modricia ale gdyby Isco był u nas to płakałbym ze szczęścia.

0

Ja nie widzę w tym nic złego. Sam bym się nie obraził gdyby to Real grał w finale na naszym stadionie. No ale z Hiszpanii nie jestem więc nie wiem jak inni kibice zareagują.

0

Zastanawiam się skąd biorą się tacy kretyni :)

0

Masz rację, uciekł ale niestety 'podobno' zarząd nie pozwolił mu zrobić wietrzenia szatni więc co miał chłop zrobić?

2

Ludzie (czyt. piłkarze), zacznijcie w lidze coś grać najpierw. Z roku na rok poziom Angielskiej piłki maleje i jeszcze trochę to będzie gorsza liga niż Holenderska. Liczba Anglików w topowych drużynach w pierwszym składzie woła o pomstę do nieba. Za dużo gwiazdeczek a za mało prawdziwych Angielskich piłkarzy z jajami jak to było dawniej. I zaraz polecą hejty, że i tak BPL jest najlepsza na świecie..

0

Mam takie same odczucia jak Ty. Ogólnie uważam, że lewonożni nie powinni wykonywać karny. Dlaczego? Tego nie wiem.

0

Jaki meczyk? masz link może?

5

Masakra jest na tej stronie, co chwile wklejanie komentarzy z rm.pl

Ludzie dajcie sobie z tym już siana bo to wiocha na maxa a oni niech robią większą wioske u siebie na stronie. Druga sprawa, że łatwo wywnioskować można, że niektóre komentarze na rm.pl, które są tutaj wklejane są pisane przez kibiców Barcelony.

2

Tak trudno kur*a oddać Suarezowi kiedyś?

0

Takie porównania są nie na miejscu, każdy rozsądny kibic wie, że Benzema nie jest nawet w top10 dziewiątek :)

0

Bojan w wersji 2.0

0

Niektórzy nie przeskoczą pewnego poziomu piłkarskiego i tak też jest z naszym młodym "crackiem". Mam nadzieję chociaż, że go sprzedadzą a nie nastepne 10 lat bedzie nasz ale wypożyczany..

0

Powiedzmy sobie wprost.. Iniesta jest obecnie jednym z naszych najgorszych zawodników. Z całym szacunkiem ale nie zasługuje na pierwszy skład. Nie wnosi nic konstruktywnego do gry zespołu. Jeżeli Rafinha będzie się dalej tak rozwijał to myśle, że w przyszłym sezonie już na stałe może go zastąpić w pierwszym składzie. Całe szczęście, że odszedł Thiago a nie on..

13

Żółty alarm to miał RM ostatnio w lidze.

13

Rodzine w Paryżu chociaż wykarmi.

1

Jakbyś ktoś nie wiedział, że FC Barcelona to drużyna piłkarska to czytając o niej newsy pomyślałby, że to jakaś mafia jeżeli chodzi o ostatnie lata..

2

Jak to mówi Boniek: "Spalony 11cm"

15

To tak samo jak ja czekam na dzień, aż tacy ludzie jak Ty albo zaczną oglądać mecze albo opuszczą tą stronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?