elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na pewno w obecnym roku FIFA nie zjada PES'a pod względem gameplayu. Trzeba odróżnić symulator od zręcznościówki.
1
To w takim razie po co tak gada?
0
Tiki-taki nikt już nie zagra bo jest niepodrabialna. Bayern po prostu skupia się na posiadaniu piłki i cały czas atakuje. Tiki-taka to tonie jest. Mają zespół kompletny, który dobrze się czuję w każdym aspekcie gry i tego trzeba im pogratulować.
0
Hahahah Glen Jonhson, no sikłem, sorki
1
Moja opinia jest taka, że takie pokolenie szybko nie przyjdzie i nie ma co na siłe wpychać wychowanków do pierwszej drużyny i bardzo podoba mi się, że LE nie robi tego na pokaz.
2
Latający Francuz.
1
Ręce w spalonym się nie liczą tylko część ciała, którą można zdobyć bramkę.
2
A wiesz ile miał w grudniu Messi bramek straty do Ronaldo?
0
Kibic Realu się podszywa po kibica Barcelony, nieładnie :)
0
Podoba mi się jego szczerość i to, że nie boi się powiedzieć tego co myśli.
0
Tylko trochę kiepsko w pomocy.
0
Przyznam, że przed sezonem nie spodziewałem się, że będzie pełnił tak ważną rolę w zespole.
1
Ja akurat nie chciałbym ani Krossa ani Modricia ale gdyby Isco był u nas to płakałbym ze szczęścia.
0
Ja nie widzę w tym nic złego. Sam bym się nie obraził gdyby to Real grał w finale na naszym stadionie. No ale z Hiszpanii nie jestem więc nie wiem jak inni kibice zareagują.
0
Zastanawiam się skąd biorą się tacy kretyni :)
0
Masz rację, uciekł ale niestety 'podobno' zarząd nie pozwolił mu zrobić wietrzenia szatni więc co miał chłop zrobić?
2
Ludzie (czyt. piłkarze), zacznijcie w lidze coś grać najpierw. Z roku na rok poziom Angielskiej piłki maleje i jeszcze trochę to będzie gorsza liga niż Holenderska. Liczba Anglików w topowych drużynach w pierwszym składzie woła o pomstę do nieba. Za dużo gwiazdeczek a za mało prawdziwych Angielskich piłkarzy z jajami jak to było dawniej. I zaraz polecą hejty, że i tak BPL jest najlepsza na świecie..
0
Mam takie same odczucia jak Ty. Ogólnie uważam, że lewonożni nie powinni wykonywać karny. Dlaczego? Tego nie wiem.
0
Jaki meczyk? masz link może?
5
Masakra jest na tej stronie, co chwile wklejanie komentarzy z rm.pl
Ludzie dajcie sobie z tym już siana bo to wiocha na maxa a oni niech robią większą wioske u siebie na stronie. Druga sprawa, że łatwo wywnioskować można, że niektóre komentarze na rm.pl, które są tutaj wklejane są pisane przez kibiców Barcelony.
2
Tak trudno kur*a oddać Suarezowi kiedyś?
0
Takie porównania są nie na miejscu, każdy rozsądny kibic wie, że Benzema nie jest nawet w top10 dziewiątek :)
0
Bojan w wersji 2.0
0
Niektórzy nie przeskoczą pewnego poziomu piłkarskiego i tak też jest z naszym młodym "crackiem". Mam nadzieję chociaż, że go sprzedadzą a nie nastepne 10 lat bedzie nasz ale wypożyczany..
0
Powiedzmy sobie wprost.. Iniesta jest obecnie jednym z naszych najgorszych zawodników. Z całym szacunkiem ale nie zasługuje na pierwszy skład. Nie wnosi nic konstruktywnego do gry zespołu. Jeżeli Rafinha będzie się dalej tak rozwijał to myśle, że w przyszłym sezonie już na stałe może go zastąpić w pierwszym składzie. Całe szczęście, że odszedł Thiago a nie on..
13
Żółty alarm to miał RM ostatnio w lidze.
13
Rodzine w Paryżu chociaż wykarmi.
1
Jakbyś ktoś nie wiedział, że FC Barcelona to drużyna piłkarska to czytając o niej newsy pomyślałby, że to jakaś mafia jeżeli chodzi o ostatnie lata..
2
Jak to mówi Boniek: "Spalony 11cm"
15
To tak samo jak ja czekam na dzień, aż tacy ludzie jak Ty albo zaczną oglądać mecze albo opuszczą tą stronę.