elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Podzielam zdanie MrPerfect, chyba inny mecz oglądaliśmy. Glik zagrał kapitalny mecz! Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem tak dobrze czyszczącego stopera a oglądam na bieżąco BPL, Bundeslige i naszą kochaną Hiszpańska.
To logiczne, że nie mogliśmy sobie pozwolić na atak pozycyjny bo nie mamy w składzie typowego playmakera i jedyną bronią była kontra.
Następna sprawa jest taka, że przeciwko takim zawodnikom jak Muller, Goetze itp nie da się w 100% ustrzec błedów ! Toż to Mistrzowie świata są, grają w klubach z czołówki Europejskiej.
A odnośnie Wawrzyniaka.. przed meczem cisnąłem z niego ale po tym meczu zwracam honor Nawałce, gość zagrał bardzo dobrze, radził sobie w defensywie, miał problemy w pierwszej połowie ale to on zaczął akcje na 1-0.
A Krychowiak? On właśnie jest od przepychanek, to defensywny pomocnik.
Czasami mam wrażenie, że ludzie od każdego zawodnika oczekują jakiejś magii i zapominają, że każdy ma inne zadania na boisku a te utarczki słowne to nic innego jak pokazanie, że ma jaja i granie na czas. Nasi potrzebowali dużo odpoczynku bo biegali jak stado dzików na tym boisku więc każda sekunda się liczyła.
Zagraliśmy kapitalnie w defensywie i skutecznie w ofensywie. Szwankował atak pozycyjny, owczem.
Każdy może mieć swoje zdanie ale to że skreślasz nasze szanse w meczu ze Szkotami to już jest trochę przesada :)
0
17 godzin to raczej nie jest dużo czasu jeżeli chodzi o odpowiedź ze strony klubu, wręcz przeciwnie, bardzo szybko :D
1
I tak dzieci zaraz napiszą, że kosztował grubo ponad 100 mln, smutna prawda..
21
Szybka i konkretna odpowiedź klubu, to mi się podoba!
1
Jakaś aluzja do Ronaldo ? :D
0
Kto wie, może to początek nowej ery tej reprezentacji?! Oni kiedyś też zaczynali dobrze grać, trzeba wierzyć i trzymać kciuki!
5
Tyle razy słyszałem opowiadania jak to kiedyś Polacy grali za Bońka etc. Mówili o historycznych meczach a mnie wtedy na świecie nie było a teraz w końcu wiem że swoim dzieciom będę mógł opowiadać jak to Polska pokonała po raz pierwszy w historii Mistrzów świata i bylo to Niemcy, cudowne uczucie! Dziękuję im!
0
O chłopie, jakby każdy mecz tak analizować to by wyszło, że Barca wygrywa wszystkie mecze bo zawdzięcza to nieskuteczności przeciwników i słabej gry w obronie.. ważne że potrafiliśmy strzelić te dwie bramki Mistrzom świata !
1
Szkoda, że większość zawodników w BVB nie myśli podobnie odnośnie swojego klubu. Teraz byłaby to potęga ale po 1-2 lepszych sezonach od razu się zmywają.
0
Uwielbiam jego szczerość chociaż zdarza się, ze mówi totalne bzdury.
0
Dobry artykuł, fajnie się czyta :)
0
Prędzej pod dyktando niż po mękach..
1
Nie fanom tylko dzieciakom, bo prawdziwy fan raczej nie ma z tym problemu.
1
Dzieci które kibicują Barcelonie mają kompleks Realu i odwrotnie więc pisanie takich komentarzy jest zbędne
0
Pewnie znalazłeś ze 2 komentarze jakiś dzieci i teraz piszesz takie bzdety.
1
To się źle orientujesz bo cały mecz był praktycznie pod dyktando Barcelony. Nie wciskaj ludziom kitu jak nie oglądasz meczu i nie wywyższaj Realu na siłę bo Ci się to nie uda.
0
Jeżeli nie będzie grał Wawrzyniak to jak najbardziej! ;)
0
Biorąc pod uwage co zaprezentowali Szkoci w meczu z Niemcami to może być cieżko ale trzymam kciuki!
0
Jordi Roura aka Jacek Gmoch
1
Czerwony zdecydowanie skuteczność. A zółty dałbym dla Iniesty bardziej, bardzo słabo się prezentował.
2
Czytając niektóre komentarze dochodzę do wniosku, że ludzie nie potrafią doczytać artykułu do konća. Ba! Nawet do połowy albo nie wiedzą co to sponsor regionalny. Zaraz dodatkowo będą komentarze "kolejny sponsor na koszulce" Masakra..
0
Póki w lidze nam nie mogą wciśnąć nam bramki to nie można mieć do obrony zarzutu jakby nie patrzeć.
0
Wybacz tą zacną literówke milordzie :)
1
No tak, tylko ciekawe jak zagrały Brawo gdyby wcale nie grał i miał nagle zagrać przeciwko PSG na dodatek wtedy kiedy reszta drużyny gra słabo.
1
Na początku sezonu chciałem, żeby to MatS był podstawowym bramkarzem ale biorąc pod uwage czyste konto Bravo to chyba nikt nie ma wątpliwości, że zasługuje na miano pierwszego bramkarza. Chociaż ciekaw jestem czy Stegen też zachowałby czyste konto.
1
Chcę więcej grać ale żaden z obrońców póki co nie zawodzi dlatego najlepszym rozwiązaniem jest rotacja, którą stosuje LE. Mnie się coś zdaję, że podstawową parą stoperów i tak będzie Mathieu i Verma :)
0
Trzeba przyznać, że jak na Rayo to poprzeczka była dość wysoko postawiona. Szkoda tylko, że nie potrafili meczu w 11 skończyć,
1
Takie informacje co on podaje to nawet na WP się znajdzie a udaje największego mądrusia. Oczywiście dużo mądrego mówi ale czasem jak palnie jakąś głupote to nie wiem czy się śmiać czy płakać ;x
0
" opieszałość holenderskiego związki piłki nożnej " Literówka, chyba powinno być związku :)
1
Nie wiem czy w drużynie rezerw by pograł..