0

Jak tęskni za kibicami z Europy to śmiało może tutaj wracać, nie obraziłbym się.

0

Ciężko się czyta jego wypowiedzi...

1

Teraz raczej żaden środkowy pomocnik nam niepotrzebny. W pierwszej kolejności to trzeba poważnie zastanowić się nad obroną bo niedługo będzie to samo u nas co w MU kilka lat temu jak cały czas grała ta sama obrona (Vidić, Evra, Ferdinand) i każdy miał już swoje lata. Bardzo lubię Bartę ale wydaję mi się, że to nie jest 'International Level'.
Potrzebny nam zmiennik Alby i dodatkowo ktoś kto przejmie pałeczkę po Alvesu i ktoś kto np za rok/dwa wskoczy do pierwszego składu za Masche bo on już swoje lata będzie mieć i szczerzę wątpię, że utrzyma swój poziom.

12

Aż razi w oczy jak Hazard z taką tragiczną formą w tym sezonie awansuje i to o 3 pozycje. Co do czołówki raczej nie ma się co przyczepić.

2

Rozumiem, że Suarez obecnie zjada wszystkich formą ale nazywanie formy Lewego "chwilowym wzrostem" to zakłamanie bo strzela nadal sporo bramek i robi dużo roboty w drużynie Pepa.

0

W 100% popieram :)

0

Patrz wpisy poniżej, jak nie wiesz o co chodzi to nie było tematu.

1

Masakra... Real prowadzi z drużyną, która walczy o spadek i gra o 2 zawodników więcej a tutaj narzekanie na sędziego, wyśmiewanie, że tyle z ogórkami prowadzą.
Przecież to wina Rayo, że jest taki wynik a nie sędziego, mogli trochę myśleć w trakcie meczu a sam Real przecież nie przestanie nagle strzelać bramek bo użytkownicy fcbarca.com ich za to wyśmiewają.

0

Ma ktoś link do bramki Milika?

2

Ale psychol, co kosę dał.

3

O luju, co tam się dzieje.

0

Rozumiem i dobrze o tym wiem jednak próbowałem to jakoś racjonalnie wytłumaczyć zamiast pisać coś w stylu "Lewy lol XD" . Szukalem w jego głosowaniu jakiegoś sensu i mimo wszystko coś się znalazlo.

0

Nie chcę za bardzo bronić Lewego ale moim zdaniem miał powody żeby zagłosować na Thomasa i Vidala. Pierwszy wiadomo że w każdym meczu ładuje bramkę za bramka i trzyma równy poziom przez cały sezon. Vidal kluczowy zawodnik Juve gdzie zdobyli majstra i byli w finale LM. Co do Neuera to myślę że doskonale wie że Messi wygra ZP i być może chciał przełamać trochę tą monotonię i zagłosował po prostu na bramkarza. Wiadomo że było tutaj kolesiostwo ale mają te wybory swoje uzasadnienie jakby nie patrzeć.

0

To, że Ronaldo jest przed Suarezem i Lewandowskim to rzeczywiście skandal i ślepota ludzi głosujących.

2

Myślałem, że pojawi się sławne miejsce 4. czyli Arsenal :)

0

Witaj Vlad, miło, że do nas dołączyłeś :)

0

Węgiel drzewny na grilla.

0

żenada z Twojej strony

0

Ramos jaka świnia.

0

Carvajal v2 na ławce

0

Miałem dokładnie tak samo, to był pierwszy mecz jaki włączyłem 'sam z siebie'.

0

Podpiąłem się pod Twój post po prostu. Chodzi o kolegę wyżej a nie o Ciebie oczywiście :)

5

Koledze się mylą pojęcia Islam a Państwo Islamskie chyba.

0

No zjadł go formą jeżeli chodzi o cały rok.

0

Myślałem, że ktoś napisze, że to macki Pereza i on kazał zamknąć granicę, żeby Roberto nie wrócił a tu wielkie zaskoczenie bo nic takiego nie widzę.

0

Ja nie rozumiem czemu wolicie się tutaj pytać o wyniki meczów, datę rozpoczęcia etc jak wystarczy wejść w głupi flashscore np. Nawet nie trzeba szukać po internetach.

0

Nie wspomniałem o Neymarze bo chciałem porównać sytuacje tylko z Ronaldo gdzie Portugalczyk nie powinien być nawet brany pod uwage do top3.
Podejrzewam, że walka o drugie miejsce raczej rozegra się między Neyem a Lewym i prawdopodobnie Suarez jeszcze włączy się do walki.

1

Dużo ludzi pisze o tym czy Lewy w top3 czy będzie przed CR7 ale to powinna być oczywistość, że zajmie minimum 3 miejsce. Bardzo podobne statystyki do Leo czy Ronaldo ale nie zapominajmy, że Lewy ma na swoim koncie w tym roku wygraną Bundesligę. Ronaldo nie może się pochwalić jakimś trofeum w tym roku i dochodzi do tego fakt, że w ostatnich tygodniach zapomniał jak gra się w piłkę a Lewy bryluje niemalże w każdym meczu i w klubie i w Reprezentacji, można pisać dużo więcej o tym ale chciałem się trochę wygadać (wypisać?) ot co.

0

Pytanie tylko czy Halilović w przeciągu tych kilku lat będzie nadawał się na pierwszy zespół... Oby tak było.

0

Legia ma wspaniałą szkółkę ale Wisła? Nie wiem czy w przeciągu 3-4 ostatnich lat się coś zmieniło ale wcześniej miałem przyjemność grać kilka razy z młodzieżowymi drużynami Wisły i tam był po prostu była tragedia co chłopaki grali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?