1

@Europejczyk1980 i tak raczej mało kto zwraca uwagę na debaty. Elektorat POPISU i tak zagłosuje na swoich. Wieśniaki na PiS a Wyżyny polskiej inteligencji na PO.
Kto kandyduje to i tak nie ma znacznia.
Jakiś drobny procent poparcia zwiększy/zmniejszy się wśród reszty i to tyle.

0

@MarioVeB! Jest jeszcze Liga Mistrzów i reprezentacja i na tym tle można porównać umiejętności.

1

@Xwowrak korzystalem tylko z Sonicare i polecam. :)

0

@MarioVeB! Tak też myślałem. :)

0

@MarioVeB! Lewandowski przebija Suareza niemalże pod każdym względem.
Tak jak napisał @Yoshi94 .

3

@MarioVeB! Dlaczego uważasz że nie miałby połowy bramek Suareza?

0

@MESSIah16 tak jak wspomniał kolega @koziar oni w sumie mają tyle bramek.

4

Robert Lewandowski ma obecnie 48 zdobytych goli we wszystkich rozgrywkach.

Cristiano Ronaldo oraz Lionel Messi mają łącznie 51 goli we wszystkich rozgrywkach.

Wow. Lewy absolutnie TOP wszech czasów biorąc pod uwagę ile lat gra na takim kosmicznym poziomie i jaki wpływ ma na klub i reprezentację.

0

@MESSIah16 punkt nr 8 jest niemożliwy do zrealizowania ponieważ ZUS to piramida finansowa i nie ma pieniędzy, które może wypłacić wcześniej. Najpierw trzeba wpłacić milion PLN żeby można było wypłacić 300 tys PLN. Ktoś kto liczy na życie tylko z emerytury żyje w bańce.

2

@Kamil.FCB10 do 3 tysięcy to każdy laptop będzie się nadawał do funkcji które wymieniłeś. Ważne żeby miał dysk SSD.

0

@justfootball Oppo RX17 Neo. Po poprzednich Xiaomi wrażenia na plus. Xiamo po roku gdzies wariowało systemowo.
Bateria standard - 1 dzień ale bardzo intensywnie z niego korzysta. Non stop internet, codziennie kilka zdjęć, IG cały czas więc daje rade.
Co do aparatu jak na swoją cenę to bardzo fajne fotki. Do flagowca daleko ale mimo to nadal bardzo ładne.
Na ten moment żadnych problemów z telefonem nie było.

0

@justfootball żona ma Oppo ale inny model. W czym rzecz?

0

@IronSanHybrid ja wiem, że są i tacy i wg mnie powinno być kontrolowane przez kogoś na co ten socjal jest wydawany.
Ale takie uogólnianie, że za 500+ się chleje a inny to musi pracować jak to robi duża część społeczeństwa jest trochę bezsensowne.
@Bykunn to co wyżej napisałem to też odpowiedź do Ciebie. Masz rację, po prostu wg mnie kontrola na co jest wydawany socjal to powinien być obowiązek. Dodatkowo powinny być jakieś progi minimum, żeby to 500+ dostać. A tak to mamy do czynienia z rozdawnictwem do potęgi.

PS. Zawsze tak reaguje na dziwne wpisy na temat 500+ ponieważ sam pobieram i nie lubię jak się mnie wrzuca do wora z nierobami i alkoholikami :)

3

@ToWinaSedziego mnie to bardzo irytuje, że znajdą się ludzie, którzy poważnie myślą, że za 500+ ludzie żyją. Do dziecka miesięcznie trzeba dorzucić drugie tyle, więc dziecko to koszt a nie zysk jeśli chodzi o finanse.

0

@D_Myrdal FB stał się dla mnie zbędny jeśli chodzi o Social Media. Właściwie to tylko używam do rozmów.

0

@Esio może warto nie korzystać z adblocka i wesprzeć ludzi, którzy tworzą stronę? Dla Ciebie to tylko kliknięcie krzyżyka, dla nich pieniądze na dalszy rozwój.

0

@Bagsik88 z Realem wygrywaliśmy przede wszystkim czysto piłkarsko. Druga sprawa to było widać głód gry, a w ostatnich sezonach tego nie ma.

0

@Bagsik88 nie wiem o co z Di Maria chodzi.

Nie spodziewaj się, że ktoś powie o najlepszym piłkarzu wszech czasów i legendzie klubu, że jest złym kapitanem.
Podpowiadanie na boisku nie jest jednoznaczne w byciu liderem biorąc pod uwagę motywację do gry a nasi piłkarze po prostu często przesypiają mecze i nie mają tego jaja co kiedyś.
Pod tym względem Ronaldo jest numerem jeden i nawet jak widziałeś słabo grający Real z Ronaldo to zobaczyć ich bez zaangażowania było rzadkością.

1

@NeroTFP w takim razie źle to zinterpretowałem.
Jeśli jest tak jak piszesz - masz rację.

0

@Bagsik88 jeśli chodzi o statystyki to masz rację.
Ale postawa Ronaldo w LM i jego chęć wygrywania zaraz wielką energia jego kolegów z zespołu.
Messi odpowiada tylko i aż samą grą. Dlatego no tak słabo wyglądał rewanż z Live.
Na boisku w takim momencie potrzebujesz po prostu powera, którego u nas nikt nie "aktywował".

0

@NeroTFP wybory prezydenckie mają raczej mało wspólnego z tematami opisanymi w drugiej części. Prezydent u nas w kraju nie ma za wiele do powiedzenia.

0

@MikusBarca pis się do Ciebie dorwał. Pewnie coś grzebałeś przy Vacie.

2

@MikusBarca Nie mam Xa ale polecam skontaktować się z supportem Microsoftu.

#protip

1

@SuperPatsonFCB jakiś link? Bo jestem ciekaw.

1

@Janiama RT bardzo blisko zwycięstwa? Jakieś sondaże?
PS. To wygląda jak fejk swoją drogą.

10

@Matan_Zajcev od początku wg mnie jest duże pompowanie balonika w stronę rasizmu z tym tematem. Wszędzie tytuły brzmiały "Biały policjant zabił czarnego mężczyznę". Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Mogli napisac po prostu że policjant kogoś udusił no ale jednak trzeba było zmienić temat na świecie z koronawirusa na coś innego bo to się ludziom znudziło.

20

Komentarz usunięty

0

@SkN Huawei Matebook D14.

0

@fajniag mało miejsca masz

0

@msmsms o co chodzi? O Walking Dead?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?