2

@Rust_Cohle Jaworzno, Park Gródek.

0

@Mazi a gdyby tak wygrał LM to też byś chciał żeby go wywalili?

3

@MESSIah16 Panie, biologia nieważna. Ważne kim się czujesz. Ja się czuje Wielbłądem a w wieku 18 lat mi jakiś dowód osobisty dali

2

@4drian0 Wrocław.

1

@kerouac gdzie podpisać? Andrzej pyta.

0

@jcdenton a nie myślał somsiad o prowadzeniu bloga?

1

@Kengo Nie sprecyzowałem. Wg mnie GŁÓWNYM celem było dopięcie budżetu. Równie dobrze mogliby się dogadać z jakimiś chińczykami tak jak było w przypadku Paulinho.
Pod względem sportowym wymiana wydaje mi się również sensowna. Mimo tego, że Pjanić miał słabszy okres w Juve to Arthur nie dawał nam dosłownie nic.

5

@kerouac Nie wiem czy tylko ja tak mam ale przy każdym jego ruchu na filmiku mam obawy, że zaraz coś mu się stanie. Bardzo często sprzyja mi przy tym krzywy grymas na twarzy.

0

@mateuszdabski No właśnie, świat nie jest zero-jedynkowy. Twój przykład nijak nie obrazuje mi w głowie tego co ja chciałem przekazać.

Wracamy do tego co napisałem. Każdy jest inny. Do jednego trafia jedno, do drugiego coś innego.

0

@czosnekfcb CuleDog? Nowa rasa?

1

@Kengo mam cichą nadzieję, że tak właśnie będzie. Z drugiej strony jakoś bardzo się nie nakręcam. Wiadomo, że celem tego transferu było domknięcie cyferek w budżecie.

1

@mateuszdabski To wizualizacja. Niepotrzebna nadinterpretacja z Twojej strony. Jeśli kolega @joloskyy potrafił to sobie wyobrazić to znaczy, że dla niego tak właśnie było a dla Ciebie nie.

Każdy z nas jest inny i posługuje się innymi metaprogramami.
Edit: zakłamaniem byłoby stwierdzenie, że umarło właśnie 12% populacji Polski z powodu papierosów i alkoholu.

1

@mateuszdabski Sens wizualizacji. Nic więcej.

@NeroTFP No właśnie "jak ktoś chce, to niech sobie pali" jest trochę płytkie choćby dlatego, że są podobne substancje do tych, które wymieniłem a są mniej szkodliwe od papierosów i są nielegalne.

Wiadomo, temat rzeka. Ja palenie rzuciłem jakiś czas temu ale nawet podczas palenia zastanawiała mnie ta logika.

2

3,005,786 - Śmierć spowodowana paleniem papierosów w tym roku- Tobacco Control, Global Health Observatory (GHO) - World Health Organization (WHO)
1,503,841 - Śmierć spowodowana alkoholem w tym roku - Global Information System on Alcohol and Health (GISAH) - World Health Organization (WHO)



Epidemia. Przeliczając na populację Polski śmierć z powodu spożywania alkoholu i palenia papierosów zabrałaby około 11% populacji naszego kraju.

A mamy dopiero sierpień. Przerażające liczby.

0

@cosinus90 Wyjaśniłeś. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zdążyło to przeczytać pewnie kilkadziesiąt osób z czego kilkanaście puściło info dalej i tak się roznosi nieprawda po świecie.

2

@baczmus Oby tylko nie skończyło się poświęceniem Starka (Guardioli).

4

@MESSIah16 Posiedzimy 3 lata w domu i będzie fajnie, fajniusio. Będziemy pić herbatkę, bez cytrynki. Przyjdzie rząd i powie nam "dodatkowe 20% podatków proszę państwa, 30% proszę państwa, też może być i 50 proszę państwa, dziękuję bardzo, całuję rączki i oczywiście"

0

@NeroTFP To fejk z tym nagraniem, tak?

Edit: Właśnie zobaczyłem, że to jednak nie jest fejk. O Cie luju. Kulturka.

1

@klemens100 iksde

2

@lucca87 Ja jestem za rozwiązaniem takim jak w przypadku ubezpieczenia dla samochodu. Czyli mamy obowiązek płacenia składki i bycia ubezpieczonym ale my sami wybieramy gdzie chcemy te składki odprowadzać.
To samo się tyczy ZUS-u. Oddajemy pieniądze na legalną piramidę finansową.

58

@BarcaInfo Ktoś tu chce z Ryśkiem w pierwszym składzie poklepać.

0

@marcin62 mnie się ciężko słucha jego głosu.

0

To jest po prostu chore. Kup dziecku zabawkę.

https://www.instagram.com/tv/CDh3yU4JC3P/?igshid=3ho3fi8c8xlu

0

@itmustbejoke jak dla mnie to każdy ma prawo pisać co chce. Wydaje mi się, że trzeba dać na luz. To, że ktoś takie rzeczy pisze też nie ma wpływu na nasze życie.

1

@kazbychu i tak się wszyscy nakręcają. Przecież wiadomo, że jak powieszą flagę to będą dymy.

1

@barteq no jakoś trzeba żyć. Przecież ludzie nie będą siedzieć przez rok czasu w domu.
Ja tam w marketach non stop ludzi z maseczkami widzę.

2

@jcdenton no ładnie, płcie nie występują. Postępowi są dumni.
Tak swoją drogą, ile czasu zajęła Ci nauka języka?

0

@SelloutCrowd A tam. BLM - pamiętaj. Media nie kłamią. Dajesz sobą manipulować.

I tak dalej, i tak dalej.

0

@barteq No proszę, taki tekst w Wyborczej. Pewnie niedługo go usuną.

Podoba mi się to:
"Pytanie i list kieruję do lojalnego wyborcy PO: Kiedy zastanowisz się i zakwestionujesz jakość swojego ugrupowania? Czego jeszcze potrzebujesz, by zacząć krytycznie oceniać głoszone postulaty? Wierzysz, że żelazny elektorat PO naprawdę jest lepszy w swej żelazności od żelaznego elektoratu PiS? Czy czasem żelazny nie oznacza nieświadomy lub nawet gorzej - bezmyślny?"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?