elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac taktyk.
1
@pax w takim razie wydaje mi się, że masz rację.
3
@Ojciec5tkidzieci media mają w naturze przekazywanie w większości negatywnych informacji.
Co do wirusa to myślę, że istnieje i niesie ryzyko ale głównie osobom starszym i schorowanym a narracja wygląda tak żebyś siedział w domu i najlepiej nic nie robił i czekał latami aż to wszystko minie.
Łatwo się nim zarazić, to fakt. Jednak o ile na początku sam się bałem bo w mediach piszczeli jakby miał wybić 1/4 populacji ale w tym momencie już zluzowałem gacie.
8
@pax totalnie z czapy i bez żadnych danych obstawiam, że jest najdroższy. Nie wydaje mi się, że inflacja skoczyła aż tak w górę by ktoś wyprzedził taka kwotę.
0
@Adamski69 Ojciec Ellen DeGeneres.
2
@jcdenton no i taka forma dla mnie miodzio.
PS. W jaki sposób zapamiętać te cholerne znaczki? :D
0
@AlvaroHanso Bembele
1
@zadafcb po prostu podczas nauki historii, książki z których korzystał Macierewicz były sfałszowane.
0
@amanter po tym nagraniu pewnie zapomniał co mówił 5 minut temu. Ciekawe jak miałby funkcjonować jako prezydent?
1
@DonMatteo901 dajcie spokój z tymi rakami! One też zasługują na wolność!
0
@Bykunn nawet w przypadku jak rozpoczyna zdanie? :D
0
@Esio Złoty Nóż.
1
@lucca87 u mnie był to moment jak Ronaldinho strzelił pamiętna bramkę z Chelsea. Obejrzałem mecz do końca i zostałem kibicem Barcy. 10 lat chyba wtedy miałem.
4
@deyna2018 mądrze zainwestować i zatrudnić obok siebie kompetentnych ludzi, którzy znają się lepiej na mnożeniu pieniędzy.
1
@kerouac dwa dni z rzędu grzybki? Udany weekend.
0
@NeroTFP Sport.pl to poziom Brawo Sport. Wilkowicz to już w ogóle dno.
1
@NeroTFP Darmowa woda, co się dziwić
1
@kerouac jest weekend, są halycyny. :D
2
@Cobra303 Truuuudne sprawyyy
0
@pawel0304 easy Paweł. Nic nie wiadomo czy wiarygodne czy nie. O tym się przekonamy na zakończenie okienka lub jeśli Alaba do nas przejdzie.
0
@jcdenton No tu już lepiej, skróciłbym o 2-3 zdania jeszcze ale jeśli znacząco straci na tym przekaz merytoryczny to nie ma sensu.
Na takie coś się zapisuję. :D
2
@jcdenton Jako, że lubię krótki przekaz to wg mnie lepiej by było gdybyś taką ciekawostkę rozbił na kilka mniejszych.
Jak tak zrobisz to daje suba i proszę o oznaczenie. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym się coś nauczyć w tej "dziedzinie" ale długie formy nie są dla mnie.
3
@jcdenton Z reguły się zatrzymuje na Twoich ciekawostkach po dwóch zdaniach bo za dużo hieroglifów ale również szanuje za wiedzę.
3
@MaTt_BarcaFan @dzagos Po prostu się nie znacie. Nie wypowiadajcie się na tematy na które nie macie pojęcia.
@VamosRakieta wrzucił link gdzie profesor T. Hajto to wyjaśnia.
0
@pawel0304 Tak, Wyborcza podała, że fiszado.
0
@Pawelec7 Jak wrzucasz to regularnie to poproszę o oznaczenie jeśli można.
11
@NeroTFP Władze ligi nie doczytały regulaminu
0
@NismoFCB Może Revolut? Albo konto na Paypal.
0
@barcelonaLM Czerwona linia pękła!
1
@NeroTFP Zlatan musiałby pograć ze 3-4 lata żeby tyle nabić. Chyba, że przeniesie się do jakiejś ogórkowej polskiej ligi.