elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@puyol_presidend5 @sebasek99 wydaje mi się, że nakładasz na centryzm narracje obojętności twierdząc, że wystarczy pogadać i się zgodzą wszyscy- niesłusznie w mojej opinii.
Wyciągnięcie tego co najlepsze z lewicy i prawicy. Do tego otwarta głową na argumenty osób o odmiennych poglądach. Tak dla mnie wygląda centryzm.
Zamknięcie się w jednych poglądach na całe życie to dla mnie fanatyzm - przeciwieństwo umownego centrum.
2
@puyol_presidend5 warto zaznaczyć, że te gównoburze są prowadzone przez skrajnych wyznańców swojej "religii".
Cierpią na tym osoby, które są otwarte na dialog, nie zamykają się z swoich przekonaniach i nie uważają, że ich prawda jest prawdziwsza i nigdy nie zmienią zdania.
Z fanatyzmem nie da się walczyć.
0
@Jaca27 A co się dzieje?
0
@Adamski69 wyroka se dostał przecie w mordę jeża
0
@Moriarty kupiłem ostatnio w Xkomie Asusa Tuf Gaming 500GB SSD, Ryzen 5, and 16GB RAM i GTX 1060 za 3.100zl.
Od siebie polecam. Jedyne co mnie wkurza to katastrofalne głośniki.
0
@DonMatteo901 albo multikonto, zgłoszone
0
@Misugi14 no i teraz pytanie czy chodzi o owoc czy o ćpanie. :)
0
@DonMatteo901 byłeś razem z @Esio ?
2
@Esio no i podoba mi się taki klimat. zaciekawiłeś mnie jak cholera. Pierwsze słyszę o tym filmie.
1
@dominik127pl w życiu piękne są tylko chwilę ~ Twój stary pijany
16
@konrad1661 jak przeczytałem pierwsze zdanie to się zastanowiłem czemu owoc ma przeszkadzać w ćpaniu.
2
@Irmscher10 zgadzam się. Inaczej bym reagował na to wszystko gdyby pokazał twarz jako kapitan po blamażu z Bayerem i przeprosił kibiców. Brak reakcji w tej sytuacji i schowanie głowy niczym struś sprawia, że w tym momencie jeśli mamy zacząć robić czystki to po prostu niech odejdzie.
Druga sprawa, że pod żadnym względem po tym jak się zachowuje nie dałbym mu odejść za darmo.
Najlepszy w historii piłkarz ale bezjajeczny kapitan w porównaniu do tego jakich liderów mieliśmy w ostatnich latach.
0
@grejtxkrzychu@grejtxkrzychu FIFA od 2014 do 2019.
1
@Shapiro I to się chwali
42
@robertocarlos76 Puyol ma dokładnie tyle samo.
0
@Mr.Monteg Nie przyjmuj "gotowych porad". Sam musisz dojść do tego o co tak naprawdę chodzi. Napisz na priv jeśli chcesz, być może jestem w stanie pomóc jednak w innej formie kontaktu niż forum o Barcelonie.
PS. Dodam, że bardzo często "gotowa pomoc" to tak jakby w aucie zaświeciła Ci się czerwona kontrolka a Ty byś wyłączył podświetlenie deski rozdzielczej. Problemu nie widzisz ale to nie znaczy, że go nie ma.
1
@Patrykl145 Ale kwas
1
@Persyfl Ale to powoduje, że zamiast skupić się na złym postępowaniu policji w USA to poprzez akcje BLM i podobne wszyscy poza osobami o ciemnej karnacji, klękają i robią inne głupstwa jakby byli rasistami, to nie jest normalne.
PS. Gdyby narracja w mediach była taka, że policja jest po prostu w takich przypadkach niekompetentna i kontrowersyjna (i różne epitety) bez wrzucania tematu rasizmu nie byłoby teraz niszczenia prywatnego i publicznego mienia w stanach. Z jednej strony to rozumiem, z drugiej... w dzisiejszych czasach syndrom ofiary jest opłacalny.
21
@Persyfl Po co pisać, że biały policjant strzela w czarnego obywatela? Przez takie coś nakręca się spirala nienawiści. Po prostu policjant strzelił do obywatela USA. Właśnie takimi głupimi tekstami media nakręcają te całe akcje. Domyślam się, że specjalnie.
0
@rademenes Semedo za Roberto bym wymienił
0
@RadekACCA jak gra z Atalantą albo Dijon.
3
Początek tygodnia i od razu dobre nowiny.
0
@Rewolucja123 zapowiada się spoko ale miło by było gdyby zlepili jedno uniwersum jak Marvel a tak to zaraz będziemy nowych Jokerów i Batmanów oglądać z innymi aktorami.
3
@sebasek99 papież ma konta na Twitterze w różnych językach? Pierwszy raz takie coś widzę.
2
@Crack18 wszystko jest kwestia tego w jaki sposób się dogadacie. Nie ma co czerpać informacji od innych osób. Każdy jest inny.
1
@RosjaninBut O, miodzio. Dzięki za pomoc. Udało mi się ogarnąć Vegas 16 Pro.
0
@Nano22 @BeziteX @pt9 Dzięki!
0
Cześć,
zaczynam się bawić trochę montażem filmów wideo.
Mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów bo potrzebuję np. 4 klipy połączyć w jeden i ekran będzie podzielony na 4 części.
Czy jest jakiś darmowy program albo wersja próbna na 14 dni gdzie będę mógł tego typu rzeczy robić? Bez żadnych znaków wodnych, że jest to robione na darmowej wersji.
Z góry dzięki
1
@pacior95 sport.pl ze sportem ma wspólną tylko nazwę
1
@Majkel34 on się ode mnie uczył