elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO od ostatniej aktualizacji znalezienie przeciwnika zajmuje mi 2-3 minutki max. Co tydzień masz kilka nowych turniejów offline i online. No i opcja pominięcia przeciwnika jeśli jest słabe połączenie daje gwarant, że nie trafisz na typa z Kambodży z internetem 256kb.
2
@Ratamahatta nie grał bardzo długo. Po słabych pierwszych 30 minutach było już coraz lepiej i widać było większą pewność siebie. Nie jest to zadowalający poziom ale zagrał wczoraj lepiej niż Leo czy Griezmann.
1
@damian777 Braitwhite zrobił więcej po wejściu z ławki niż Griezmann od początku sezonu.
0
@KapiFCB choćby trofea na krajowym podwórku. Real gra na ten moment gorzej od nas. Nie widzę problemów z ugraniem tytułu.
0
@zulugula przeczytałem. Autor twierdzi, że sezon na pusto pomimo dobrego początku sezonu. Powtórzę: nie rozumiem takiego podejścia.
0
@hoeniker 50*. Jakaś pomyleczka
1
@KapiFCB ale to był pierwszy słaby mecz w tym sezonie. Nie rozumiem takiego podejścia.
0
@justfootball tak się zastanawiam czy sama sobie takie foto zrobiła z jakiegoś kija czy ktoś jej napierdziela fotki z rozpiętymi spodniami na łóżku żeby sobie mogła wrzucić na TT do stulejarzy.
1
@kerouac rasista
16
I zagrał lepiej niż Messi i Griezmann. To wiele mówi o dzisiejszym meczu w naszym wykonaniu.
2
Napastnik dla ubogich
1
@patataj w drugiej połowie jako jedyny coś szarpał z przodu.
0
@mr_robot nie wiem jaki spalony ale chodzi mi o grę De Jonga. Często wali babole pod nasza bramka.
1
Mecz jak za czasów Valverde. Cały mecz stojanov, od czasu do czasu szarpnie Dembele, któremu za próby dostaje się po głowie.
4
Swoją drogą De Jong od początku sezonu jest mega pod formą.
0
@Hushovt Tolkien out
2
@Virusk3 I Salvano w skowronkach
0
@Colon jak włącza myślenie to jego pasiki są mega.
1
Zwolnić Koemana. Valverde powinien tu wrócić I zrobić porządek.
0
@myscooter mimo wszystko ocenia się zawodnika po całym występie a nie po 20 minutach.
0
Sprzedać Pique. Bije przeciwników.
0
Pedriego jednak nie sprzedajemy bo 1 akcje zrobił.
7
Sprzedać Dembele, Griezmanna, Pedriego. 15 minut że sobą grają to powinni wymiatać jak MSN. Beznadziejni zawodnicy.
1
@puyol_presidend5 spadek wartości pieniądza pewnie będzie ale nie wydaje mi się żeby był on bardzo drastyczny.
0
@kamilkrycha inna grupa docelowa. Reklamy leków są skierowane głównie do osób starszych i są one bardziej podatne na manipulacje.
0
@kamilkrycha powodów może być wiele ale szept zwyczajnie jest lepiej zapamiętywany przez mózg bo kojarzy się z tym, że ktoś Ci mówi coś do ucha.
Możesz zagłębić się w NLP jeśli zastanawia Cie jak działają reklamy a właściwie całe media i sposoby manipulacji.
1
@michal26 no i po chlopie
1
@Yosemite świetne były te koszulki.
1
@macio_944 o ile wcześniej miałem obawy o model jazdy to po tym filmie się troszkę uspokoiłem i wydaje mi się, że będziemy mieć do czynienia po prostu z kosmiczną grą.
0
Nie będzie niczego