1

@PatrychoO od ostatniej aktualizacji znalezienie przeciwnika zajmuje mi 2-3 minutki max. Co tydzień masz kilka nowych turniejów offline i online. No i opcja pominięcia przeciwnika jeśli jest słabe połączenie daje gwarant, że nie trafisz na typa z Kambodży z internetem 256kb.

2

@Ratamahatta nie grał bardzo długo. Po słabych pierwszych 30 minutach było już coraz lepiej i widać było większą pewność siebie. Nie jest to zadowalający poziom ale zagrał wczoraj lepiej niż Leo czy Griezmann.

1

@damian777 Braitwhite zrobił więcej po wejściu z ławki niż Griezmann od początku sezonu.

0

@KapiFCB choćby trofea na krajowym podwórku. Real gra na ten moment gorzej od nas. Nie widzę problemów z ugraniem tytułu.

0

@zulugula przeczytałem. Autor twierdzi, że sezon na pusto pomimo dobrego początku sezonu. Powtórzę: nie rozumiem takiego podejścia.

0

@hoeniker 50*. Jakaś pomyleczka

1

@KapiFCB ale to był pierwszy słaby mecz w tym sezonie. Nie rozumiem takiego podejścia.

0

@justfootball tak się zastanawiam czy sama sobie takie foto zrobiła z jakiegoś kija czy ktoś jej napierdziela fotki z rozpiętymi spodniami na łóżku żeby sobie mogła wrzucić na TT do stulejarzy.

1

@kerouac rasista

16

I zagrał lepiej niż Messi i Griezmann. To wiele mówi o dzisiejszym meczu w naszym wykonaniu.

2

Napastnik dla ubogich

1

@patataj w drugiej połowie jako jedyny coś szarpał z przodu.

0

@mr_robot nie wiem jaki spalony ale chodzi mi o grę De Jonga. Często wali babole pod nasza bramka.

1

Mecz jak za czasów Valverde. Cały mecz stojanov, od czasu do czasu szarpnie Dembele, któremu za próby dostaje się po głowie.

4

Swoją drogą De Jong od początku sezonu jest mega pod formą.

0

@Hushovt Tolkien out

2

@Virusk3 I Salvano w skowronkach

0

@Colon jak włącza myślenie to jego pasiki są mega.

1

Zwolnić Koemana. Valverde powinien tu wrócić I zrobić porządek.

0

@myscooter mimo wszystko ocenia się zawodnika po całym występie a nie po 20 minutach.

0

Sprzedać Pique. Bije przeciwników.

0

Pedriego jednak nie sprzedajemy bo 1 akcje zrobił.

7

Sprzedać Dembele, Griezmanna, Pedriego. 15 minut że sobą grają to powinni wymiatać jak MSN. Beznadziejni zawodnicy.

1

@puyol_presidend5 spadek wartości pieniądza pewnie będzie ale nie wydaje mi się żeby był on bardzo drastyczny.

0

@kamilkrycha inna grupa docelowa. Reklamy leków są skierowane głównie do osób starszych i są one bardziej podatne na manipulacje.

0

@kamilkrycha powodów może być wiele ale szept zwyczajnie jest lepiej zapamiętywany przez mózg bo kojarzy się z tym, że ktoś Ci mówi coś do ucha.
Możesz zagłębić się w NLP jeśli zastanawia Cie jak działają reklamy a właściwie całe media i sposoby manipulacji.

1

@michal26 no i po chlopie

1

@Yosemite świetne były te koszulki.

1

@macio_944 o ile wcześniej miałem obawy o model jazdy to po tym filmie się troszkę uspokoiłem i wydaje mi się, że będziemy mieć do czynienia po prostu z kosmiczną grą.

0

Nie będzie niczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?