elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@DonMatteo901 jak to Bidena? Niemożliwe!
7
@zbyniu.prodigy deżą
52
@sebasek99 Na siłę próbujesz wybielić Puiqa. Wg mnie przeciętny występ i od chłopaka w jego wieku powinniśmy wymagać więcej.
6
@filipVeB bezobjawowy napastnik.
0
@NeroTFP Umiejętności ma jednak patrząc na styl jego gry, jest to najgorszy transfer w Barcelony w tym wieku, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki. Facet drogi, niepasujący do nas na żadną pozycję, potrzebujący drugiego napastnika z ogromną pensją.
1
@YoNoEntiendoNada Dziękuję. Zaznajomię się.
1
@IronSanHybrid Jakieś wideo? Nie wiem jak to wygooglować.
17
@Comentateiro Zwolnić Koemana i zatrudnić Bidena. Nie widzę innej drogi.
0
@YoNoEntiendoNada W jaki sposób nawoływał do przemocy i agresji?
15
@PrinceDamon przecież skrajni działają tak bez względu na przynależność.
0
@Zbyszko z Bogdańca prowadzący ten profil miał zbyt duże IQ jak na tweetera.
41
@Hen ohohoh wykształcony kawalerze
0
@NeroTFP a RODO to nie obowiązuje?
0
@Adamski69 w końcu ktoś kompetentny!
6
@Messiah10 Szkoda gadać. Tam jest narracja: Wygra Trump = Koniec Świata.
1
@macio_944 Jak przełożą premierę gry, to również przełożą mural.
1
@Bykunn Na luzie. Pewnie zaczną o 15 :D
0
@tristan87 poziom Holeckiej.
0
@Rothan1 open/Libre jeden ciul raczej. Chyba, że masz torrentpass. Wtedy masz MS Office.
0
@PatrychoO byleby Biden nie zapomniał, że bierze udział w wyborach.
10
@juliacicha zgłaszam multikonto.
1
@kulka miałem przyjemność ale to było granie przelotem u kogoś. Być może nie miałem porównania żeby obok był drugi 1080p I po prostu tego nie poczułem.
Odnoszę wrażenie po prostu, że przy takim wyborze zdecydowałbym się na wyższa jakość detali.
Choć jak zawsze - kwestia gustu.
4
@kulka ja raczej poszedłbym w stronę 1080
2
@FafitFCB świetna seria. Chcę więcej. Proszę o oznaczenie.
1
@KidusFCB raczej tak to działa. Jest bardzo duża społeczność więc pewnie z tego żyją.
2
Dawno nie czułem takich emocji na meczu
0
Mam nadzieję, że nie schodzi Dembele...
2
@Rewolucja123 najlepiej to Dembele za wejścia skrzydłem i zrobienie czegoś w ataku.
1
Nie da się patrzeć na Leo dzisiaj.
1
@D1OS podstawowe pytanie brzmi: jaki był powód zatrzymania?