0

@VenoM ja mam ostatni zakup 2 miesiące temu i gram normalnie

0

@xVENUMx pisz na support

1

@IronSanHybrid ja się zastanawiam jak w takim czymś można się publicznie pokazać.

0

@Pawel13sz Darwin by się przydał. Moglibyśmy się rozwinąć.

3

@Veb1233 masochista czy co?

3

@LuisSalvano tu zawalili gracze z pomocy i obrony głównie a Ty o ofensywie piszesz.

0

Leglent odpalił

0

Nie wiem czemu gramy bez pressingu

2

@BarcaInfo ależ to był świetny napadzior, szkoda, że dłużej u nas nie pograł.

0

@blaugrana1980 brawo za lojalność, to się ceni!

0

@Szreko @mr_robot @Gaz @badej60 dzieki Panowie, wyciągnę wnioski, przemyśle i zacznę oglądać. :D

0

Panie I Panowie,

Nie ukrywam, że nigdy nie oglądałem całych gwiezdnych wojen.
Starej serii nie chce ruszac. Chciałbym się zagłębić w nowa serię i stąd moje pytanie.
W jakiej kolejności to oglądać? Czy stara seria jest powiązana z nową? Co muszę wiedzieć?

1

@MarioVeB! Wg mnie żółte.

0

@ObywatelPL chyba ktoś do fapfolderu coś dzisiaj dorzuci.

1

@NeroTFP to byłoby genialne :D

2

@IronSanHybrid a ja wierzę pod warunkiem, że ominą go kontuzje. Pod nieobecność Messiego przez krótki okres grał dobrze za Valverde.

20

Uśmiech Dembele jest cudny :D

1

@neeed I door2door

1

Pique jest bezmózgiem.

0

@FC1899Barca w fifie piłkarze z twarzy wyglądają jakby chwilę przed wyjściem na boisku ktoś ich pobił.

7

@daniel32778 wielkie mi halo. Trochę ludzi się powiesi, trochę zastrzeli, trochę otruje, trochę skocze z mostu, trochę zostanie wywalonych z mieszkań, trochę będzie głodować. Kto ma umrzeć ten umrze. Pan Morawiecki tak mówił, wierzę, że ma rację.

6

@kerouac Perez I ten drugi... Pedro. Kapitalni gracze.

1

@HK23 o matko, ale armata.

4

@mr_robot tak to jest jak zwierzęta z klatki pouciekają.

1

@justfootball nowy model Tesli. Nie trzeba skręcać.

17

@HK23 akurat upolitycznionych gości wpisy traktowałbym z przymrużeniem oka. Pomijam już kwestie wirusa. Po prostu z dystanem.

0

@PatrychoO ale przecież napisałem, że jest co robić bo co czwartek dostajesz nowe nowe turnieje. To nie jest czasem tak, że z góry założyłeś, że nie ma co robić?
Gram po 2-3 godziny dziennie i w ciągu tygodnia ciężko w to wszystko zagrać.
Druga sprawa czy chcesz pograć w piłkę czy pozbierać karty. W Pesie nie dostaje się piłkarzy co chwilę tylko trzeba się trochę napracować na dobrego grajka.

0

@PatrychoO ale czego nie za wiele? Turniejów?

0

@DonMatteo901 nie sondze

8

@RadekACCA zestresował się chłopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?