elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM ja mam ostatni zakup 2 miesiące temu i gram normalnie
0
@xVENUMx pisz na support
1
@IronSanHybrid ja się zastanawiam jak w takim czymś można się publicznie pokazać.
0
@Pawel13sz Darwin by się przydał. Moglibyśmy się rozwinąć.
3
@Veb1233 masochista czy co?
3
@LuisSalvano tu zawalili gracze z pomocy i obrony głównie a Ty o ofensywie piszesz.
0
Leglent odpalił
0
Nie wiem czemu gramy bez pressingu
2
@BarcaInfo ależ to był świetny napadzior, szkoda, że dłużej u nas nie pograł.
0
@blaugrana1980 brawo za lojalność, to się ceni!
0
@Szreko @mr_robot @Gaz @badej60 dzieki Panowie, wyciągnę wnioski, przemyśle i zacznę oglądać. :D
0
Panie I Panowie,
Nie ukrywam, że nigdy nie oglądałem całych gwiezdnych wojen.
Starej serii nie chce ruszac. Chciałbym się zagłębić w nowa serię i stąd moje pytanie.
W jakiej kolejności to oglądać? Czy stara seria jest powiązana z nową? Co muszę wiedzieć?
1
@MarioVeB! Wg mnie żółte.
0
@ObywatelPL chyba ktoś do fapfolderu coś dzisiaj dorzuci.
1
@NeroTFP to byłoby genialne :D
2
@IronSanHybrid a ja wierzę pod warunkiem, że ominą go kontuzje. Pod nieobecność Messiego przez krótki okres grał dobrze za Valverde.
20
Uśmiech Dembele jest cudny :D
1
@neeed I door2door
1
Pique jest bezmózgiem.
0
@FC1899Barca w fifie piłkarze z twarzy wyglądają jakby chwilę przed wyjściem na boisku ktoś ich pobił.
7
@daniel32778 wielkie mi halo. Trochę ludzi się powiesi, trochę zastrzeli, trochę otruje, trochę skocze z mostu, trochę zostanie wywalonych z mieszkań, trochę będzie głodować. Kto ma umrzeć ten umrze. Pan Morawiecki tak mówił, wierzę, że ma rację.
6
@kerouac Perez I ten drugi... Pedro. Kapitalni gracze.
1
@HK23 o matko, ale armata.
4
@mr_robot tak to jest jak zwierzęta z klatki pouciekają.
1
@justfootball nowy model Tesli. Nie trzeba skręcać.
17
@HK23 akurat upolitycznionych gości wpisy traktowałbym z przymrużeniem oka. Pomijam już kwestie wirusa. Po prostu z dystanem.
0
@PatrychoO ale przecież napisałem, że jest co robić bo co czwartek dostajesz nowe nowe turnieje. To nie jest czasem tak, że z góry założyłeś, że nie ma co robić?
Gram po 2-3 godziny dziennie i w ciągu tygodnia ciężko w to wszystko zagrać.
Druga sprawa czy chcesz pograć w piłkę czy pozbierać karty. W Pesie nie dostaje się piłkarzy co chwilę tylko trzeba się trochę napracować na dobrego grajka.
0
@PatrychoO ale czego nie za wiele? Turniejów?
0
@DonMatteo901 nie sondze
8
@RadekACCA zestresował się chłopak.