6

Neto I Coutinho mogą być z siebie dumni dzisiaj.

4

Roberto póki co wygląda jakby z Legii przyszedł.

0

@mariogbch opanuj się rasisto

1

@patry295 @Simon_1899 no mało tych chłopaków ale z roku na rok ich przybywa. Pojawia się coraz więcej polskich nazwisk w Anglii i Włoszech. To jest proces, który trwa dekady. A jeszcze 2 lat temu mieliśmy w Polsce szambo a nie szkółki piłkarskie.

Cierpliwości Panowie. Mental w naszym kraju się zmienia.

0

@patry295 Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Bednarek, Glik?

1

@sergio5 za szybki był.

4

@banann16 boli Cie Wielki Tomasz Hajto?

0

@lukasz7531 bo od 10 lat oszukują ludzi.

3

@Barca1992 Dwie bramki dzisiaj wypracował.

1

@wpwelement solo na szkolnym?

0

@TheNekro94 łamana jest praworządność i wolność słowa na Rambli. Zgłoszone do TSUE.

0

@SiSenior w świetnej był wtedy formie.

5

@draxidox wymiana za Dembele+Umtiti+69mln Euro. Neymar dorzuca od siebie 15 mln.

PS. Jak nie w tym roku to na bank w następnym.
PS 2. Jak nie w następnym to na bank w kolejnym.

1

@Janas11224 odpoczywaj chłopie, należy Ci się.

0

@tobiasson92 pewnie zaraz straci prawo do wykonywania zawodu.

2

@cinero1996 ewentualnie miboxa możesz kupić.

2

@masq C+ i Polsaty Sport Premium.

0

Semedo dzisiaj standardowo najgorszy.

3

Pluz i minuz to jedyne co widzę.

1

@MesQueUnClub96 o 6:66?

1

@victor trzeba kupić Rambla Pass.

1

@Kamil92 a mogliby faktycznie jakieś premium wprowadzic

0

@NaFazieHitman Lorem ipsum dolor?

0

Strefy wolne od LGBT to prawda czy fejk wytworzony przez aktywistów? Nie mogę znaleźć jakiegoś legitnego info. Internety raczej podają, że prawnie nic takiego się nie dzieje ale pewnie znajdzie się ktoś mądrzejszy.

PS. Nie bijcie piany.

0

@ArterkHD Ania Karwan.

0

@notrac Niemcy chcą kupić polski kapitał!!!

16

@Miszcz Textu FCB Dla mnie to dwa nołnejmy. Dowiedziałem się o nich jakieś 2 tyg temu. Mam obawy co do tego, że pójdziemy z deszczu pod rynnę ale oczywiście trzymam kciuki, że któryś z nich dołączy do nas i wypali.

1

@zadafcb dobry klimat

1

@DonMatteo901 oby nie. Mam nadzieję, że zostanie selekcjonerem naszej reprezentacji.

11

@kerouac gówniana w smaku. Średnio mi podchodzi. No i trochę rzadka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?