1

@mr_robot uuu, mamy influencera w redakcji

0

@tobiasson92 mimo wszystko gra dla kadry to zaszczyt i dobrze, że u nas piłkarze to szanują.

1

@Hosh no w końcu cud dla rowerzystów w Holandii. Nawet na czerwonym mogą jeździć. Takie luksusy.

0

@draxidox siłę w łapie ma. Cos tam może by ugrała.

9

To teraz Superpuchar? Iga vs Nadal?

0

@AlexDark00 ale to wina tych ludzi a nie jego. Od kilku lat jest lepszy od Suareza, to fakt.

4

@matheo z tymi przepełnionymi szpitalami to zaraz legendy będą. W przeciągu 3 miesięcy było mi dane być w 5 i w każdym pusto. Teściowa jest salową w szpitalu i także pustki. A to wszystko w woj śląskim.
Ktoś chyba wrzucił kiedyś ze 2-3 zdjęcia i teraz wszyscy podłapali.

0

Chlip, chlip. Smuteczek.

3

@NeroTFP jak już kupisz to daj znać, z chęcią zapoznam się z opinią bo też się zastanawiam nad kupnem ale nie mam pojęcia na co zwracać uwage.

1

@Hushovt na Vega przestałem czytać! Żenada!11!one

10

Ale wypociny. Dramat.

0

@Pilka_jest_okragla ale Semedo za 40 ze zmiennymi to dobry deal.

5

@dominik127pl Tak dla paneli fotowoltaicznych.

9

@itmustbejoke Messi jest po prostu bez formy od początku sezonu. Nie widzę sensu go wybielać. Jak dla mnie to w tych trzech meczach wyglądał tak średnio na tle kolegów.

1

@kacperek2005letsgo spokojnie Kacperku.

0

@lukas992 dzień konia, dokładnie.

1

Ja nie fart to z karnego. Żenada.

0

Lewy dzień konia. Nic nie potrafi. Wszystko na farcie.

1

@puyol_presidend5 kanapka z uranem :D

8

@tobiasson92 nie no, coś Ty. Trzeba wszystko zamknąć i przeczekać 5 lat. Wzrośnie tylko wskaźnik samobójstw. I dzięki zdalnej nauce wszyscy będą magistrami inżynierami z oceną 5 na koniec.

0

@BarcaInfo Brewster za 26 milionów. Tam się dopiero cenią.

0

@Bagsik88 swoją wypowiedź zacząłem od tego, że można takie pieniądze zarobić bez żadnej tajemnej wiedzy.

I oczywiście, że przeciętny Kowalski tyle nie zarabia ale ma takie możliwości.

W fotowoltaice najłatwiej zacząć. Tylko, że często jest to praca door2door gdzie większość ceni sobie "spokój" w 8 godzinnym wymiarze czasu pracy.

Miłej Soboty.

0

@(L)iBarca ja pisałem o kupnie mieszkania przez przecietnego Kowalskiego, którywynajmują mieszkania a nagle miałby się wiązać z czapy z bankiem na 40. Nie pisałem o żadnych inwestycjach. Tym bardziej o sobie, ja w nieruchomości nie inwestuje.

@Bagsik88 I takie są faktyczne zarobki. Ja piszę cały czas o byciu freelancerem. Więc zsumuj sobie teraz zarobki z różnych branż i podziel nawet na pół. Moim celem nie jest absolutnie przekonanie Cie, że są osoby, które tyle zarabiają. Jeśli uważasz, że takich pieniędzy nie da się zarabiać to okej, niektórzy po prostu spinają dupe i zarabiają a drudzy idą pracować w fabrykach za 3tys PLN.

PS. https://www.pracuj.pl/praca/partner-ds-fotowoltaiki-pv-handlowiec-doradca-handlowy-lubuskie,oferta,4123773

Pierwsze lepsze ogłoszenie. 350zl minimum za sprzedany KW. Przeciętnie 4KW na jedno gospodarstwo się sprzedaje. Pomnóż jak chcesz.

0

@Bagsik88 maja zapewnie poprawne dane bo wliczani są pracownicy etatowi i biurowi "specjaliści". W fotowoltaice, nieruchomościach i ubezpieczeniach masz te minimum 5% zagwarantowane ze sprzedanej "rzeczy" jako freelancer. Łatwo obliczyć, że sprzedając dom za 500tys zł dostajesz 50k minus wszelkie podatki.

Na pracuj.pl z reguły dane udostępniają etatowcy, którzy szukają "zwykłej" pracy i udostępniają dane przy okazji uzupełniania profilu. (sam tak kiedyś robiłem)

Bardzo dobry przykład, że internet (pierwsze lepsze strony) nie jest do końca wiarygodnym źródłem.

PS. Takich danych najlepiej szukać na portalach branzowych/forum. Na LinkedIn można często złapać kontakt z takimi osobami, które się chwalą wynikami publicznie.

0

@Bagsik88 Pracuje głównie w sprzedaży. Zarobki w branży fotowoltaiki, nieruchomości, ubezpieczeń nie są tajemne i takie prowizję to standard.

3

@chosenone wszystko spoko tylko bardzo dużo osób bogatych bankrutowało w swoim życiu a później znowu mnożyli kapitał. Nie widzę w tym nic złego, że ktoś próbuje aż do skutku i się nie poddaje.

0

@Bagsik88 w przeciagu 2-3 lat taka kwotę można odłożyć bez żadnej tajemnej wiedzy.
Nie widzę po prostu sensu przepłacać jeśli się ma gotówkę.

0

@(L)iBarca w takim celu, żeby nie płacić odsetek. Jak kogoś nie stać to bierze kredyt i wiąże się z bankiem na 30-40 lat.
Druga sprawa to zdolność kredytową i bujanie się z formalnościami.
Lepiej zapłacić 500tys za nieruchomość bez kredytu niż 600 z odsetkami bankowymi.

7

@kkbarca bo może nikt nie chce się wiązać z bankiem na 30 lat i planuje np 5 wynajmować a później kupić dom za gotówkę? Albo zrobić bardzo duża wpłatę własną.

1

@IronSanHybrid wielkie demotywatory!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?