elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Nie doceniasz głupoty innych osób.
0
@tobiasson92 obyś miał rację.
8
@Firestone jedyny pomocnik na którego grę można było patrzeć z przyjemnością w tym roku.
1
@tobiasson92 o ile zaraz nie przyłożą pistoletu do głowy i nie powiedzą, że szczepionka obowiązkowa.
1
@Colon ojciec Dembele?
0
@haryveb944 no generalnie taki przykład jaki podał @sebasek99 jest chyba idealny. Po prostu jest dużo przyzwyczajeń ludzi, którym jest wygodnie na starych zasadach ale nie są one najlepszym rozwiązaniem.
8
@victor pomijam fakt tych zakazów i nakazów ale to, że coś było od zawsze nie znaczy, że jest to dobre.
1
@kerouac Mały wielki człowiek.
9
@gorgota Grubo. Jak Suarez.
0
@clyde Mnie się wydaję, że z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Wczoraj czekałem pół godziny pierwszy w kolejce, żeby odebrać już dawno wypisane skierowanie. Drzwi oczywiście w przychodni zamknięte i trzeba było czekać aż Pani łaskawie je otworzy i poda pół kartki A4.
0
@KapiFCB nie uważam żeby w 19 był lepszy. W 20 gra mi się przyjemniej.
0
@czółkovsky Biała czekolada mistrzostwo.
0
@DonMatteo901 W takich sytuacjach trzeba mieć kopyto jak Borek.
0
@Brosik Ja od kilku lat korzystam z UPC i w sumie wszystko śmiga jak należy.
0
@aleksande_r dam Astrę 2000 1.4 Benzyna + 400 zł i komplet zimówek.
0
@Pilka_jest_okragla 8nfinity Pjanić.
11
@NaFazieHitman Oby to był fake.
0
@NeroTFP Rick Grimes, no ładnie. Uciekł od swoich ludzi i zaczął bawić się w politykę.
0
@AlexDark00 od siebie polecam Pekao SA.
1
@cchesterr43 Opera ma wbudowany adblock
1
@wroclawianin89 wcześniej o Firpo pisano podobnie.
0
@FafitFCB Polska gurom
1
@kubix05 RPA 2010, niesamowity klimat. Unikat.
1
@tobiasson92 Zlatan grał dobrze przecież. Zdecydowały aspekty pozasportowe.
10
Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio mi się tak dobrze Barcelonę oglądało jak w drugiej połowie. Fajny mecz jak na towarzyski.
0
@VamosRakieta ciebie już tu nie ma.
0
@kingorbit zapytałem się dlaczego trup No PC. Ludzie w online grają a stwierdzenie trup przynajmniej w moim mniemaniu oznacza, że nie ma z kim grać a to jest klamstwo.
1
@l0Messini czemu? Gram cały czas.
1
@FC1899Barca Dopóki Brzęczek będzie selekcjonerem to każdy będzie miał katastrofalne statystyki z pojedynczymi wyjątkami.
2
@Dani13 To powinien być cel transferowy nr 1 a nie Thiago czy Wijnaldum.