0

Koeman dzisiaj pozytywnie trolluje kibiców.

1

@MarioVeB! BTTS wydaje mi się lepszym typem.

0

@Hrzan świetnie to wygląda.

0

@Siuwaks na PC zależy. Jak gram Matchday to momentalnie mi wyszukuje przeciwnika.
Problem pojawia się przy zwykłym onlinowym meczu, wtedy muszę chwilę poczekać.

0

@magic10 Keanu Reeves u mnie numero. Drugi Jean Reno. Dalej nie wiem.

0

@AduŚ07 postawiłem na Milan

3

@Zip Rewanż za wczoraj.

0

@Valverde_In ale wiesz, ze to piszą różni ludzie?

0

@FC1899Barca bramkarz niczym ręcznik.

0

@4drian0 też tak miałem. Najważniejsze to mieć po co wstawać wcześniej. Jak nie masz celu to nie czujesz potrzeby wstawania.
1. Cel.
2. Budzik 2 metry od łóżka.
3. Budzik to Twój przyjaciel.

Cel już musisz sam sobie ogarnąć.

1

@Bobski podwyżka się należy.

2

@Daro-GucioFcB jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Messi w tym sezonie jest kiepski. Po prostu.

0

@Abominacja nic się nie skończyło. Brak 2-3 transferów.

0

@Messiah10 PKO BP i Mini Ratka

2

@kkbarca poleciałeś.

1

Kto by pomyślał, że za najbardziej zaangażowanego piłkarza można uznać Dembele.

4

@Bykunn tiaa, a cały świat rzyga pokojem i miłością :D

0

@mcsarna chamólcowym*

0

1-0 dla Atletico.

5

@Bykunn absolutnie nic nie usprawiedliwia bezmózgowia, jednak nie lubię jak podpina się takie zachowania do jednej nacji. Dlatego taki wylew z mojej strony.

8

@KimBassinger1 no takie rzeczy to tylko w Polsce. Za granicą takich zachowań nie ma.

1

@Chakalaka mógłby dołączyć do PiS i rozwiązać wszystkie problemy. Wybitny polityk i człowiek.

1

@MARCEPAN05 Liga Mistrzów w ich zasięgu.

1

@mindbender84 kochający wujek. Po prostu psychol.

2

@Ojciec5tkidzieci podjął mnóstwo świetnych decyzji, które napisałeś. Najbardziej kojarzę go z szansy na sukces.

8

@LionelM95 Son of Sterling.

5

@MSN30 każdy powinien płacić równe podatki bez względu na dochód.

10

Komentarz usunięty

1

@NeroTFP Pulp Fiction. Obejrzałem w tym roku po raz pierwszy i kompletnie nie rozumiem fenomenu tego filmu mimo tego, że sam klimat mi siada.

0

@NaFazieHitman nie znam. Uważam, że Ci ludzie mogą mieć tera z po 20-30 lat i nawet nikt ich nie zna I przyjdzie taki moment kiedy nagle wyjdą na świat i pokażą swoją wizję świata.
W Polsce nie ma po prostu centrum a to jest to czego Polsce brakuje.
Ja sam jestem gospodarczo prawica a swiatopogladowo mi bliżej do lewicy i na ten moment ciężko mi coś wybrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?