elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koeman dzisiaj pozytywnie trolluje kibiców.
1
@MarioVeB! BTTS wydaje mi się lepszym typem.
0
@Hrzan świetnie to wygląda.
0
@Siuwaks na PC zależy. Jak gram Matchday to momentalnie mi wyszukuje przeciwnika.
Problem pojawia się przy zwykłym onlinowym meczu, wtedy muszę chwilę poczekać.
0
@magic10 Keanu Reeves u mnie numero. Drugi Jean Reno. Dalej nie wiem.
0
@AduŚ07 postawiłem na Milan
3
@Zip Rewanż za wczoraj.
0
@Valverde_In ale wiesz, ze to piszą różni ludzie?
0
@FC1899Barca bramkarz niczym ręcznik.
0
@4drian0 też tak miałem. Najważniejsze to mieć po co wstawać wcześniej. Jak nie masz celu to nie czujesz potrzeby wstawania.
1. Cel.
2. Budzik 2 metry od łóżka.
3. Budzik to Twój przyjaciel.
Cel już musisz sam sobie ogarnąć.
1
@Bobski podwyżka się należy.
2
@Daro-GucioFcB jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Messi w tym sezonie jest kiepski. Po prostu.
0
@Abominacja nic się nie skończyło. Brak 2-3 transferów.
0
@Messiah10 PKO BP i Mini Ratka
2
@kkbarca poleciałeś.
1
Kto by pomyślał, że za najbardziej zaangażowanego piłkarza można uznać Dembele.
4
@Bykunn tiaa, a cały świat rzyga pokojem i miłością :D
0
@mcsarna chamólcowym*
0
1-0 dla Atletico.
5
@Bykunn absolutnie nic nie usprawiedliwia bezmózgowia, jednak nie lubię jak podpina się takie zachowania do jednej nacji. Dlatego taki wylew z mojej strony.
8
@KimBassinger1 no takie rzeczy to tylko w Polsce. Za granicą takich zachowań nie ma.
1
@Chakalaka mógłby dołączyć do PiS i rozwiązać wszystkie problemy. Wybitny polityk i człowiek.
1
@MARCEPAN05 Liga Mistrzów w ich zasięgu.
1
@mindbender84 kochający wujek. Po prostu psychol.
2
@Ojciec5tkidzieci podjął mnóstwo świetnych decyzji, które napisałeś. Najbardziej kojarzę go z szansy na sukces.
8
@LionelM95 Son of Sterling.
5
@MSN30 każdy powinien płacić równe podatki bez względu na dochód.
10
Komentarz usunięty
1
@NeroTFP Pulp Fiction. Obejrzałem w tym roku po raz pierwszy i kompletnie nie rozumiem fenomenu tego filmu mimo tego, że sam klimat mi siada.
0
@NaFazieHitman nie znam. Uważam, że Ci ludzie mogą mieć tera z po 20-30 lat i nawet nikt ich nie zna I przyjdzie taki moment kiedy nagle wyjdą na świat i pokażą swoją wizję świata.
W Polsce nie ma po prostu centrum a to jest to czego Polsce brakuje.
Ja sam jestem gospodarczo prawica a swiatopogladowo mi bliżej do lewicy i na ten moment ciężko mi coś wybrać.