elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 kebab. Na pizzy można się bawić składnikami.
2
@FC1899Barca Trump jest chyba abstynentem
1
@Barcaa12 Biden mocno zaczął :D
0
@MysticCat a ja myślę, że nie ma co się spinać o internety :) na spokojnie
0
@MysticCat myślę, że Krzynowek
4
Ah ten Trumph.
https://x.com/ooc_pis/status/1351892471396134917
0
@CatalanDream to dwóch najlepszych polityków jakie mogły nam dać obecne czasy. Pewna przyszłość. Czyny, nie słowa.
4
@tomek8756 to chodzący ideał. Nie będzie lepszego od Bajdena.
13
@piotrek1315 i Socjopacie z fcbarca.com
0
@Chakalaka staram się wzorować na lepszych ode mnie.
4
@Chakalaka Joe Biden jest jedynym ratunkiem naszej cywilizacji. Kapitalny człowiek.
Człowiek niezależny, pełen energii, godny zaufania. Czuję, że moje życie odmienia się w tym momencie na lepsze.
1
@tomcias10 to jakieś mało znaczące fakty dla gospodarki. Ciekawe co zrobił ze związkami-trójkątami.
Widziałeś już na TVN24 playlistę Bidena? Nie? Nawet mi Cię nie żal.
0
@Foro wydaje mi się, że Koeman zdaje sobie sprawę, że nie ma w składzie pokolenia mocnego niczym w czasach Xaviego i powoli dociera się optymalna pierwszą 11 stka. Co do rotacji to liczę, że się pojawia. W szczególności co do Pedriego.
Wróci Fati i jeśli Dembele wyrówna dyspozycję to będzie to wyglądało naprawdę dobrze.
0
@Foro sezon w którym następuje gruntowne przetasowanie kadrowe, testowanie młodzieży oczywiście z zachowaniem proporcji do dobrych wyników jak np kwalifikacja do LM, wyjście z grupy LM. Tak to wygląda w moim odczuciu.
1
@Czajka90 mają 5pkt straty do LM w połowie sezonu i to jest powód do zwolnienia?
Jeśli to prawda to Abramowicz jest kretynem.
1
@baczmus Kobieta, która dokonała aborcji. Legenda.
0
@jeyx77x więc pierwsze słyszę. Jak jesteś w stanie mi to podlinkować to będę wdzięczny.
2
@jeyx77x osobiście nie neguje istnienia wirusa ale również się nie zaszczepię.
Przede wszystkim dlatego że firmy produkujące szczepionki nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za powikłania a druga sprawa to właśnie specjaliści... Są również lekarze i eksperci, którzy mają odmienne zdanie od reszty i bardzo często są cenzurowani i niedopuszczani do głosu.
Brak transparentnosci mi przeszkadza. Tak jak pod wodzą Bartomeu.
To w takim dużym skrócie.
1
@SiSenior jedno i drugie wyjdzie niektórym na zdrowie
0
@MesQueUnClub22 zrobione. Długa droga.
2
To niezłe BLM.
https://instagram.com/stories/samanthamasonmarikaa/2489590935651189522?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1olijt7k2exg3
0
@NaFazieHitman kto to zorganizował?
11
@Janiama dodałbym jeszcze Araujo
5
Jak nigdy nie poruszam tematu sędziowania tak dzisiaj jeden wielki chaos w wykonaniu arbitra przez 120 minut
2
@robsesh żaden nowy trener nie zrobi rewolucji tak samo jak nie zrobił jej Koeman, który musi grać tym co ma. Nie stać nas.
4
Teraz też bez kartki?
5
Munain ma immunitet na kartki dzisiaj
2
Na Eleven wszystkie reklamy to reklamy leków, pierwszy raz takie coś widzę
0
@Elosek czemu powinien?
0
@ryba84 Leglent: potrzymaj mi piwo.