0

@LeoMessi1994 kebab. Na pizzy można się bawić składnikami.

2

@FC1899Barca Trump jest chyba abstynentem

1

@Barcaa12 Biden mocno zaczął :D

0

@MysticCat a ja myślę, że nie ma co się spinać o internety :) na spokojnie

0

@MysticCat myślę, że Krzynowek

4

0

@CatalanDream to dwóch najlepszych polityków jakie mogły nam dać obecne czasy. Pewna przyszłość. Czyny, nie słowa.

4

@tomek8756 to chodzący ideał. Nie będzie lepszego od Bajdena.

13

@piotrek1315 i Socjopacie z fcbarca.com

0

@Chakalaka staram się wzorować na lepszych ode mnie.

4

@Chakalaka Joe Biden jest jedynym ratunkiem naszej cywilizacji. Kapitalny człowiek.
Człowiek niezależny, pełen energii, godny zaufania. Czuję, że moje życie odmienia się w tym momencie na lepsze.

1

@tomcias10 to jakieś mało znaczące fakty dla gospodarki. Ciekawe co zrobił ze związkami-trójkątami.
Widziałeś już na TVN24 playlistę Bidena? Nie? Nawet mi Cię nie żal.

0

@Foro wydaje mi się, że Koeman zdaje sobie sprawę, że nie ma w składzie pokolenia mocnego niczym w czasach Xaviego i powoli dociera się optymalna pierwszą 11 stka. Co do rotacji to liczę, że się pojawia. W szczególności co do Pedriego.
Wróci Fati i jeśli Dembele wyrówna dyspozycję to będzie to wyglądało naprawdę dobrze.

0

@Foro sezon w którym następuje gruntowne przetasowanie kadrowe, testowanie młodzieży oczywiście z zachowaniem proporcji do dobrych wyników jak np kwalifikacja do LM, wyjście z grupy LM. Tak to wygląda w moim odczuciu.

1

@Czajka90 mają 5pkt straty do LM w połowie sezonu i to jest powód do zwolnienia?
Jeśli to prawda to Abramowicz jest kretynem.

1

@baczmus Kobieta, która dokonała aborcji. Legenda.

0

@jeyx77x więc pierwsze słyszę. Jak jesteś w stanie mi to podlinkować to będę wdzięczny.

2

@jeyx77x osobiście nie neguje istnienia wirusa ale również się nie zaszczepię.
Przede wszystkim dlatego że firmy produkujące szczepionki nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za powikłania a druga sprawa to właśnie specjaliści... Są również lekarze i eksperci, którzy mają odmienne zdanie od reszty i bardzo często są cenzurowani i niedopuszczani do głosu.
Brak transparentnosci mi przeszkadza. Tak jak pod wodzą Bartomeu.
To w takim dużym skrócie.

1

@SiSenior jedno i drugie wyjdzie niektórym na zdrowie

0

@MesQueUnClub22 zrobione. Długa droga.

0

@NaFazieHitman kto to zorganizował?

11

@Janiama dodałbym jeszcze Araujo

5

Jak nigdy nie poruszam tematu sędziowania tak dzisiaj jeden wielki chaos w wykonaniu arbitra przez 120 minut

2

@robsesh żaden nowy trener nie zrobi rewolucji tak samo jak nie zrobił jej Koeman, który musi grać tym co ma. Nie stać nas.

4

Teraz też bez kartki?

5

Munain ma immunitet na kartki dzisiaj

2

Na Eleven wszystkie reklamy to reklamy leków, pierwszy raz takie coś widzę

0

@Elosek czemu powinien?

0

@ryba84 Leglent: potrzymaj mi piwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?