0

@ProMILs słuszna uwaga.

25

Z cyklu "kiedyś to były czasy"

1

@Ojciec5tkidzieci jak oko tak pisze, to musi być prawda.

0

@Pewex Putin już zmienił tożsamość

0

@ranger3120 "nikt nie mówi o morsowym kręgu"

0

@Homeopata8989 jeśli jest tak jak piszesz no to chłop ma rację.

28

@Quavosk do najwybitniejszego Polaka, byłego premiera Donalda Tuska mu daleko. Nazista, neofaszysta, szowinista i nic więcej. Wiem bo na TVNie tak mówili.

1

@NaFazieHitman szach mat

1

Patrze na mecz PSG to o ile na papierze to wygląda mega tak ich mental i odgrywanie się rywalom jest mega słabe.

0

@Worny w przyszły sezonie Dembele wicekapitanem zaraz po Marcu :D

1

0

@student97r trzeba anulować bo usuną. Kiedy deadline?

0

@Bernard777 mecz był na poziomie dobrej ligi szóstek

0

@th@les to są te detale

1

@abram3k czyli mecz pucharowy anulowany i trzeba go jeszcze raz rozegrać?

0

@RosjaninBut cóż Ci mogę powiedzieć, 5 lat temu uważałem TVN24 jako jedyne rzetelne źródło i formacji w Polsce i słuchałem ich pochwal w stronę Ryśka.
Głupi byłem ale swojej historii się nie wypieram.

0

@student97r ale zostajesz? No offence, po prostu lubię twoje posty i jestem ciekaw czy kolejny marynarz opuszcza nasz piękny statek

0

@DonMatteo901 z Najmanem stworzyliby wspaniały duet

1

@student97r a Ty się nie żegnałeś z LR? :D

0

@Tomo1989 Zidane na spontanie przez całe życie

1

@Bykunn no Petru miał fajne pierwsze przemówienie, którym mnie kupił i faktycznie myślałem, że będzie walczył z POPISem a okazał się mocnym memem patrząc na jego wpadki :D

0

@amanter mogę pomóc. Jeśli chcesz to priv.

1

@herbblaugrana no cóż, ja nadal liczę, że pojawi się w Polsce coś co chociaż trochę będzie przypominać centrum. Póki co sam skrajności lub farbowane lisy jak panowie których wymieniłeś.

7

@masq to co Petru. Buduję pachołków Platformy. A jak młodszy byłem to się głupi na jego partie złapałem.

0

@Janiama teraz to możemy gdybać. Po sezonie zweryfikujemy czy faktycznie to był strzał w kolano.

0

@BarcaInfo to byłaby wielka strata

2

@hoeniker subskrypcja na 36 miesięcy?

0

@clyde grałem w jedynkę tylko :D zatrzymałem się na ostatniej misji, której nie mogłem przejść przez tydzień i zrezygnowałem. Czekam na nową plejke żeby wrócić i ograć jeszcze raz całą :D dwójka podobno fajniejsza ale osobiście nie mam pojęcia :D

0

@clyde no właśnie na początku też mnie to odstraszało ale im dalej w las się bardziej wkręciłem :D fabuła swoją drogą niezła choć sam za takimi grami nie przepadam :D

2

@Bykunn mamy Gmocha na LaRambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?