elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs słuszna uwaga.
25
Z cyklu "kiedyś to były czasy"
1
@Ojciec5tkidzieci jak oko tak pisze, to musi być prawda.
0
@Pewex Putin już zmienił tożsamość
0
@ranger3120 "nikt nie mówi o morsowym kręgu"
0
@Homeopata8989 jeśli jest tak jak piszesz no to chłop ma rację.
28
@Quavosk do najwybitniejszego Polaka, byłego premiera Donalda Tuska mu daleko. Nazista, neofaszysta, szowinista i nic więcej. Wiem bo na TVNie tak mówili.
1
@NaFazieHitman szach mat
1
Patrze na mecz PSG to o ile na papierze to wygląda mega tak ich mental i odgrywanie się rywalom jest mega słabe.
0
@Worny w przyszły sezonie Dembele wicekapitanem zaraz po Marcu :D
1
Dokładnie.
https://x.com/ooc_pis/status/1352327460688433155
0
@student97r trzeba anulować bo usuną. Kiedy deadline?
0
@Bernard777 mecz był na poziomie dobrej ligi szóstek
0
@th@les to są te detale
1
@abram3k czyli mecz pucharowy anulowany i trzeba go jeszcze raz rozegrać?
0
@RosjaninBut cóż Ci mogę powiedzieć, 5 lat temu uważałem TVN24 jako jedyne rzetelne źródło i formacji w Polsce i słuchałem ich pochwal w stronę Ryśka.
Głupi byłem ale swojej historii się nie wypieram.
0
@student97r ale zostajesz? No offence, po prostu lubię twoje posty i jestem ciekaw czy kolejny marynarz opuszcza nasz piękny statek
0
@DonMatteo901 z Najmanem stworzyliby wspaniały duet
1
@student97r a Ty się nie żegnałeś z LR? :D
0
@Tomo1989 Zidane na spontanie przez całe życie
1
@Bykunn no Petru miał fajne pierwsze przemówienie, którym mnie kupił i faktycznie myślałem, że będzie walczył z POPISem a okazał się mocnym memem patrząc na jego wpadki :D
0
@amanter mogę pomóc. Jeśli chcesz to priv.
1
@herbblaugrana no cóż, ja nadal liczę, że pojawi się w Polsce coś co chociaż trochę będzie przypominać centrum. Póki co sam skrajności lub farbowane lisy jak panowie których wymieniłeś.
7
@masq to co Petru. Buduję pachołków Platformy. A jak młodszy byłem to się głupi na jego partie złapałem.
0
@Janiama teraz to możemy gdybać. Po sezonie zweryfikujemy czy faktycznie to był strzał w kolano.
0
@BarcaInfo to byłaby wielka strata
2
@hoeniker subskrypcja na 36 miesięcy?
0
@clyde grałem w jedynkę tylko :D zatrzymałem się na ostatniej misji, której nie mogłem przejść przez tydzień i zrezygnowałem. Czekam na nową plejke żeby wrócić i ograć jeszcze raz całą :D dwójka podobno fajniejsza ale osobiście nie mam pojęcia :D
0
@clyde no właśnie na początku też mnie to odstraszało ale im dalej w las się bardziej wkręciłem :D fabuła swoją drogą niezła choć sam za takimi grami nie przepadam :D
2
@Bykunn mamy Gmocha na LaRambli