elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos No ale... z całym szacunkiem :D
2
Messi człapie nawet jak strzela karnego. Sprzedać póki coś wart.
0
@Maciek069 Jakie męczarnie i spina jak Cadiz nie wychodzi z własnego pola karnego?
0
@MrCule_X To już ustaliliśmy rok temu.
0
@Dankhog ale kontuzje były więc nie ma co gdybać, od razu z pierwszego zespołu nie ma co robić Barcy B. Reszta zawodników, których wymieniłem również sporo grają.
Koeman wprowadził świetnie Dembele i jest pierwszym trenerem, który go ogarnął na dobrą sprawę więc uważam go za "świeżego" piłkarza bo wcześniej praktycznie nie grał.
0
@Dankhog Pedri, Dest, Trincao, Minqueza, Araujo, Dembele w sumie też, brak w kadrze Vidala, Rakiticia, Suareza. Mało jak na pół roku?
Pisze o całym sezonie.
Edit: Dest, Pedri i Dembele. W każdej formacji jest ktoś kto wcześniej nie grał albo leżał w szpitalu.
0
@zadafcb jednorazowo tak czy będą częściej takie mecze? Wygląda świetnie.
1
@paweldunajecfcb i Jeffren na końcówkę
0
@VenoM to by się mogło zgadzać.
1
@ProMILs z malarzami to gdzieś tak prawie trafił. Trzeba tylko x2 wziąć.
0
@Ratamahatta na pierwszy rzut oka to dziwne ale z drugiej strony dopiero będzie wiadomo za 15-25 lat czy taki rodzaj wychowania ma jakieś szczególne znaczenie.
0
@Arcze zagraj w obie i porównaj gameplay. Każdy lubi coś innego.
Mnie osobiście w PESie kupuje gameplay. Jest bardziej zrobiony w stronę symulacji niż zręcznościówki.
0
Ktoś ma filmik z muzyczka z Ronaldo z ostatniego meczu?
0
@Dembouz1899 w FUTA nie grałem ale poziom wylewu pod względem gameplayu sprawia w moim przypadku, że jest agrywalna.
Piłkarze dostają jakiegoś boosta przy animacjach dryblingu i przy podaniach. Po prostu rozgrywka w porównaniu z PESem jest dla mnie mało płynna i szarpana.
1
@KacperVEB o Fatimy za szybko pomyślałem. Nie miałem pojęcia, że Alba też somsiad z Katalonii.
0
@Katalonbar Puiq, Roberto, Pique, Busquets, Pedri, Minqueza?
0
@barcelonaLM Morawiecki: Potrzymaj mi piwo. Oh wait...
2
@BARCA_FOR_EVER to te cholerne multikonta
9
@udarpawarotam według mnie dzisiaj pokazał dojrzałość w końcu bo nie grał do przodu non stop na "hurrr durrr". Dobry mecz.
5
@AlexDark00 samymi juniorami nie da się grać. Idealnym przykładem jest BVB, które często notuje głupie wtopy.
0
@Salchent cytuje innych użytkowników po prostu.
9
Pozostaje po tym meczu wywalić Koemana, Dembele, Griezza i kupić za nich Neymara, który będzie gwarancją gwarancji.
1
Co My dzisiaj gramy. Pięknie.
1
Świetnie dzisiaj klepiemy
0
@barcelonaLM Ale nie wiem co się stało, dlatego się pytam :D
0
@DonMatteo901 Cóż się wydarzyło?
0
Wilkowicz jest tragiczny w swoich "analizach".
1
@zadafcb Cóż za nieudacznik! Zmienić szybko trenera i kupić Neymara!
0
@Fawrf #PodsumowanieWróć
0
@Pawlak1992 Bo nie da się go wyciągnąć z Totków.