1

@AmigoBlancos No ale... z całym szacunkiem :D

2

Messi człapie nawet jak strzela karnego. Sprzedać póki coś wart.

0

@Maciek069 Jakie męczarnie i spina jak Cadiz nie wychodzi z własnego pola karnego?

0

@MrCule_X To już ustaliliśmy rok temu.

0

@Dankhog ale kontuzje były więc nie ma co gdybać, od razu z pierwszego zespołu nie ma co robić Barcy B. Reszta zawodników, których wymieniłem również sporo grają.
Koeman wprowadził świetnie Dembele i jest pierwszym trenerem, który go ogarnął na dobrą sprawę więc uważam go za "świeżego" piłkarza bo wcześniej praktycznie nie grał.

0

@Dankhog Pedri, Dest, Trincao, Minqueza, Araujo, Dembele w sumie też, brak w kadrze Vidala, Rakiticia, Suareza. Mało jak na pół roku?
Pisze o całym sezonie.
Edit: Dest, Pedri i Dembele. W każdej formacji jest ktoś kto wcześniej nie grał albo leżał w szpitalu.

0

@zadafcb jednorazowo tak czy będą częściej takie mecze? Wygląda świetnie.

1

@paweldunajecfcb i Jeffren na końcówkę

0

@VenoM to by się mogło zgadzać.

1

@ProMILs z malarzami to gdzieś tak prawie trafił. Trzeba tylko x2 wziąć.

0

@Ratamahatta na pierwszy rzut oka to dziwne ale z drugiej strony dopiero będzie wiadomo za 15-25 lat czy taki rodzaj wychowania ma jakieś szczególne znaczenie.

0

@Arcze zagraj w obie i porównaj gameplay. Każdy lubi coś innego.
Mnie osobiście w PESie kupuje gameplay. Jest bardziej zrobiony w stronę symulacji niż zręcznościówki.

0

Ktoś ma filmik z muzyczka z Ronaldo z ostatniego meczu?

0

@Dembouz1899 w FUTA nie grałem ale poziom wylewu pod względem gameplayu sprawia w moim przypadku, że jest agrywalna.
Piłkarze dostają jakiegoś boosta przy animacjach dryblingu i przy podaniach. Po prostu rozgrywka w porównaniu z PESem jest dla mnie mało płynna i szarpana.

1

@KacperVEB o Fatimy za szybko pomyślałem. Nie miałem pojęcia, że Alba też somsiad z Katalonii.

0

@Katalonbar Puiq, Roberto, Pique, Busquets, Pedri, Minqueza?

0

@barcelonaLM Morawiecki: Potrzymaj mi piwo. Oh wait...

2

@BARCA_FOR_EVER to te cholerne multikonta

9

@udarpawarotam według mnie dzisiaj pokazał dojrzałość w końcu bo nie grał do przodu non stop na "hurrr durrr". Dobry mecz.

5

@AlexDark00 samymi juniorami nie da się grać. Idealnym przykładem jest BVB, które często notuje głupie wtopy.

0

@Salchent cytuje innych użytkowników po prostu.

9

Pozostaje po tym meczu wywalić Koemana, Dembele, Griezza i kupić za nich Neymara, który będzie gwarancją gwarancji.

1

Co My dzisiaj gramy. Pięknie.

1

Świetnie dzisiaj klepiemy

0

@barcelonaLM Ale nie wiem co się stało, dlatego się pytam :D

0

@DonMatteo901 Cóż się wydarzyło?

0

Wilkowicz jest tragiczny w swoich "analizach".

1

@zadafcb Cóż za nieudacznik! Zmienić szybko trenera i kupić Neymara!

0

@Fawrf #PodsumowanieWróć

0

@Pawlak1992 Bo nie da się go wyciągnąć z Totków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?