elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo a wczoraj się zastanawiałem jakby to było gdyby grał na lewej stronie :D
0
@marcin62 widziałem, mocno rakowe
0
@mat32 @wpwelement vs Avengers La Rambla Edition.
1
@VamosRakieta Pedri: Jest tu jakiś cwaniak?
0
@TheNekro94 zazdroszczę mega :D
10
@TheNekro94 człowiek tyle lat się zbierał na koncert i teraz można sobie pluć w brodę. Kapitalny wokal.
4
Nasz minister niczym Błażej Krajewski. Świetna modulacja głosu.
1
@IronSanHybrid coś mi się obiło o uszy, że tak. Długo go nie było.
0
Otóż nie..,.,.,.
1
Potrzebujemy narodowej solidarności
1
@IronSanHybrid Salvano, to Ty? :D
0
@amanter ależ to był potwór
0
@MaziFCB fajnie by było gdyby zrobili kiedyś coś razem
1
@Pioter skund wisz?
4
@Danchos raczej nikt nie twierdzi, że to ściema tylko, że skala absurdu pod względem obostrzeń jest gigantyczna i więcej osób ucierpi z powodu obostrzeń niż przez samego Covida
1
@kamilos1214 naturalność i szczerość bije od chłopa
0
@Wilczeq nikomu nie odpowiedział jeszcze
8
@Avernand niemiecki Pacześ
3
Dembele co na fantazji
0
@BarcaInfo dziwne, że jeden z najlepszych trenerow trenuje najlepsze zespoły. Ha tfu na takich wuefistow.
0
@Chakalaka
Jak tak powiedział Sasin to możemy być spokojni, nic takiego nie powstanie. On zawsze kłamie.
1
@Ojciec5tkidzieci fatalne przejęzyczenie.
No to leci perełka ode mnie.
Legendarna Piraniokonda:
https://www.filmweb.pl/film/Piraniokonda-2012-623705
0
@Pilka_jest_okragla kopyto jak u Borka.
1
@Ojciec5tkidzieci swego czasu Matrix. Później w sumie druga część i scena na autostradzie.
Młodym siurkiem wtedy byłem.
3
@masq polecam tego użytkownika.
0
@sebasarna18 po prostu znajdź sobie zamiennik (w moim przypadku szklanka wody zamiast papierosa). To nie uzależnienie od nikotyny a zwykle przyzwyczajenie do czynności związanych z paleniem papierosa.
Ludzie wmówili ludziom, że jest to trudne a jest całkowicie inaczej. Po prostu nie palisz i już.
0
@Janas11224 mmm, wysokobiałkowe ciasteczko
2
@Rust_Cohle Gołąbki na rejonie.
0
Komentarz usunięty
1
@Paradoks lepiej dwójeczka na WC