elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Zmarł książę Filip.
https://x.com/disclosetv/status/1380478141098045444
0
@AmigoBlancos kto wylapał?
1
Ktoś wie gdzie sprawdzić takie dane?
Jeśli to prawda i media nie informują na taki temat, to jest dramat.
1
@Yosemite dobra paczkę miała Galata.
0
@tomek8756 Rodzina+ nowy program pisu
0
@Rust_Cohle taktyk
0
@MarioVeB! #tylkoMario
0
@RobiS w COD WWII nie ma nic o Niemcach. Wszędzie powtarzane jest "Szwaby" i "Naziole"
0
@Explode no byś miał rację
6
To nieźle się tam bawią. Biden trzyma wszystko pod kontrolą.
https://x.com/disclosetv/status/1380163452891697157
0
@Explode wtf, jeżeli to tak będzie wyglądać to wszyscy się na Czechy przeniosą
0
@tobiasson92 Nic nie rozumiem. Jak zarabiam w okolicach 30-50k miesięcznie to takie coś mnie ruszy? Jeszcze wczoraj zadowolony od księgowej wychodziłem a z tego nic nie rozumiem.
PS. oczywiście chodzi o JDG będąc na Vacie.
0
@Vebrol Winny się tłumaczy to chyba najgłupszy tekst jaki słyszałem w życiu.
Czyli jak ktoś Ci powie, że jesteś mordercą to masz siedzieć cicho bo winny się tłumaczy a Ciebie mogą przymknąć?
0
@inViNcibl3 Elita polskiej inteligencji.
1
@DonMatteo901 Świetny content. Przyszłościowy.
0
@Kettger jak to? Możesz rozwinąć? Bo jeszcze nie grałem dzisiaj.
1
PESowicze.
Dzisiaj darmowy Messi Iconic Moment z meczu z Realem w którym ściągnął koszulkę i pokazał 10 do kibiców.
12/04 Davies.
0
@BarcaInfo Hat-trick
2
@Nano22 żeby nie było później problemu, że odeślecie sprzęt a się okaże, że raty zostały przyznane :D
0
@tbas Jak go zwolnią to dramat. Chociaż biorę pod uwagę, że jeśli Loew będzie dostępny to przygarną go od razu i wypieprzą Flicka.
0
@joloskyy Człowiek by sobie teraz zobaczył zwiastun nowej części
6
@Seneka Real rozgrywa swoje mecze na boisku treningowym
0
@GeneralXavi złota zasada kulturalnych, merytorycznych i inteligentych osob:
"jeśli ktoś ma inne poglądy ode mnie to jest ograniczony, mało inteligentny, przejawia brak podstaw logiki i jest wyborcą konfederacji"
No i to zwykłe nieuctwo i ignorancja.
22
Technicznie.
7
Wyjaśnione.
https://x.com/ooc_pis/status/1379878910490476550
0
@MarioVeB! Aha, okej
0
Lewy by ich dzisiaj zmasakrował przy tylu sytuacjach.
0
Pamiętajcie
0
@reloaded Real gra świetnie
0
@tristan87 sam napis, bez loga