elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan pewnie dlatego, że jest tam mała aktywność.
0
Skda tyle ludzi się na trybunach wzięło?
1
@SitvMen TVP sport
0
@Brawo_Barcelona
0
@mekston Explorer wjechał na rejon?
0
Co oni tu pograli :o
8
Rzeźnicy kartomanii
0
Sędzia stoicki spokój, obiektywny, świetnie zarządza piłkarzami
2
@Coutinho007 asystent Mourinho?
0
@Barcaa12 od początku sezonu
0
Nieźle się kładą Baskowie
0
@BarcaInfo to może Barca się zainteresuje jeśli Koeman miałby odejść.
0
@Janas11224 ostatni sezon zapowiedzieli
0
@tomek8756 nasza Polska gwiazda. Pan Simon.
0
@HighestInTheRoom "prawica będziesz jeszcze rządziła 50 lat" - coś mnie ominęło chyba
0
@paweldunajecfcb polecam kanał Tomasz Miler na YT.
Ja swego czasu piłem tylko Red Label, Jack czy tam Grantsa aż pewnego razu postawiłem z ciekawości kupić whisky o kilka dyszek droższa niż wyżej wymienione i mega zasmakowałem.
Później zacząłem oglądać filmy Tomka i zagłębiać się coraz bardziej.
Roj temu nie wyobrażałem sobie siebie pijącego whisky bez coli czy lodu a teraz często szkoda mi "psuć" smak colą.
1
@Striker hackerman
1
@Kluivert_P przecież o piłce można porozmawiać pod newsami jak komuś tutaj przeszkadza. La Rambla powstała właśnie po to żeby rozmawiać o tematach niezwiązanych z piłką.
1
@Ojciec5tkidzieci pamiętam gościa, w mojej głowie zostanie zapamiętamy jako legenda :D
1
@Keson proszę o oznaczanie mistrzu
0
@matirix20 Sub Zero forever
11
@DLFCB ah te Daily Questy
0
@BorzyKrzys green screen wleciał pewnie
0
@Omoziu defensywa. Takich umiejętności brakuje naszym stoperom.
21
Piłka przechodzi, zawodnik nie
https://x.com/nocontextfooty/status/1382217554039615493
0
@DonMatteo901 Neymarowi pewnie mocno obniżyli za skuteczność mniejsza niż Dembele :D
2
@Roobo czyli czego brakuje wg Ciebie Lewemu? Czy taki Gerd Muller też nie powinien?
Duża ilość zdobywców ZP to goleadorzy. Gdyby Lewy grał w stylu Inzaghiego to obiekcje btn zrozumiał ale chłop strzela kapitalne bramki, jest świetny w grze tyle do bramki, potrafi fajnie podać, wyjść do gry, klepnąć, czasem zdarzają się świetne dryblingi, jest w cholere skuteczny w karnych to co ma więcej robić? Jak przedrybluje pół boiska jak Neymar a później będzie walił po słupkach jak Neymar to wtedy zasłuży?
0
Flick i Moting po meczu.
https://streamable.com/4ob27x
0
@Bamek94 nie mam pojęcia ale jakiś kolega albo brat Bożydara
2
@KORTIS my nie mamy z przodu piłkarza o jego umiejętnościach, jedyne co to Messi ale on częściej rozgrywa niż jest w polu karnym