0

@MaTt_BarcaFan pewnie dlatego, że jest tam mała aktywność.

0

Skda tyle ludzi się na trybunach wzięło?

1

@SitvMen TVP sport

0

0

@mekston Explorer wjechał na rejon?

0

Co oni tu pograli :o

8

Rzeźnicy kartomanii

0

Sędzia stoicki spokój, obiektywny, świetnie zarządza piłkarzami

2

@Coutinho007 asystent Mourinho?

0

@Barcaa12 od początku sezonu

0

Nieźle się kładą Baskowie

0

@BarcaInfo to może Barca się zainteresuje jeśli Koeman miałby odejść.

0

@Janas11224 ostatni sezon zapowiedzieli

0

@tomek8756 nasza Polska gwiazda. Pan Simon.

0

@HighestInTheRoom "prawica będziesz jeszcze rządziła 50 lat" - coś mnie ominęło chyba

0

@paweldunajecfcb polecam kanał Tomasz Miler na YT.
Ja swego czasu piłem tylko Red Label, Jack czy tam Grantsa aż pewnego razu postawiłem z ciekawości kupić whisky o kilka dyszek droższa niż wyżej wymienione i mega zasmakowałem.
Później zacząłem oglądać filmy Tomka i zagłębiać się coraz bardziej.
Roj temu nie wyobrażałem sobie siebie pijącego whisky bez coli czy lodu a teraz często szkoda mi "psuć" smak colą.

1

@Striker hackerman

1

@Kluivert_P przecież o piłce można porozmawiać pod newsami jak komuś tutaj przeszkadza. La Rambla powstała właśnie po to żeby rozmawiać o tematach niezwiązanych z piłką.

1

@Ojciec5tkidzieci pamiętam gościa, w mojej głowie zostanie zapamiętamy jako legenda :D

1

@Keson proszę o oznaczanie mistrzu

0

@matirix20 Sub Zero forever

11

@DLFCB ah te Daily Questy

0

@BorzyKrzys green screen wleciał pewnie

0

@Omoziu defensywa. Takich umiejętności brakuje naszym stoperom.

21

0

@DonMatteo901 Neymarowi pewnie mocno obniżyli za skuteczność mniejsza niż Dembele :D

2

@Roobo czyli czego brakuje wg Ciebie Lewemu? Czy taki Gerd Muller też nie powinien?
Duża ilość zdobywców ZP to goleadorzy. Gdyby Lewy grał w stylu Inzaghiego to obiekcje btn zrozumiał ale chłop strzela kapitalne bramki, jest świetny w grze tyle do bramki, potrafi fajnie podać, wyjść do gry, klepnąć, czasem zdarzają się świetne dryblingi, jest w cholere skuteczny w karnych to co ma więcej robić? Jak przedrybluje pół boiska jak Neymar a później będzie walił po słupkach jak Neymar to wtedy zasłuży?

0

Flick i Moting po meczu.

https://streamable.com/4ob27x

0

@Bamek94 nie mam pojęcia ale jakiś kolega albo brat Bożydara

2

@KORTIS my nie mamy z przodu piłkarza o jego umiejętnościach, jedyne co to Messi ale on częściej rozgrywa niż jest w polu karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?