0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rewolucja123 xD
@Janiama czuję się zaszczycony!

1

@Janiama dziękuję. Co wygrałem? Może założę Patronite i mnie wesprzecie?

1

@Janiama@Janiama stawiam na remis 1-1

0

@ArterkHD do lekarza sportowego idź i sprawdź czy to nie jest kontuzja mięśnia skośnego brzucha.
Jeden lekarz chciał mnie kroić i robić operacja na pachwinę a sportowy powiedział, że to brzuch. Przepisał kilka ćwiczeń na silowni i gotowe.

0

@ElTomas ale tylko pierwsze

2

@gryfiT. Trzeba było brać Parejo póki Valverde go chciał, a nie teraz jakieś Moriby biegają gówniarze jedni.

1

@MesQueUnClub96 Ponoć Lewandowski ma być mediatorem.

0

@tomek8756 Lewica - najbardziej zaufana partia w polskim Sejmie.

1

@Arkon same sukcesy w naszym państwie. Dobrze, że Duda największe poparcie, to świadczy o wysokiej inteligencji naszego narodu.

3

@Ojciec5tkidzieci @Colon od siebie dam Empire state of mind - Jay-Z i piękny wokal Alicia Keys.



0

@Ghotti po prostu dobry marketing

1

@macio_944 Maćku ale z tego co widzę to właśnie chodzi o to, żeby nie oddawać ziemi Żydom więc chyba wyrwane z kontekstu mocno.
@Jakchcesz tu mi się wydaje, że jednak tu hipokryzji nie ma :D

2

@LeoMessiah z jego stro y szkoda tylko pierniczenia najprostszych sytuacji. Gdyby tak nie kaleczył to mógłby mieć na spokojnie te 5-10 bramek więcej.

1

@Rewolucja123 obiektywnie jak Ty do De Jonga? :D nie ma sprawy!

11

@Fabik87 Wielki Miralem

26

@Encore z jednej strony te filmiki z treningów są spoko a z drugiej to przecież każdy kto w piłkę grał amatorsko to wie, że na każdym treningu takie bramki padają strzelane nawet przez najgorszych nieogarow

0

@Marlon85 a kto niby? Trzaskowski?

1

@19cukier48 występują:
- Kanar jako Kanar
- Marek Papszun jako @LuisSalvano

0

@BorzyKrzys biedni Ci artyści więc trzeba ich wesprzeć.

0

@BorzyKrzys w Polsce wystarczy, że Vega pójdzie do TVNu na wywiad i ludzie pójdą na film "z ciekawości" i tak na każdy film takich popraprancow ludzie chodzą i dają im zarabiać.
Cóż, wolny rynek.

0

@Colon tylko nie debil

0

@tbas w jakim celu?

1

Swoją drogą przydałby nam się w tym sezonie Benzema chociaż w takiej wersji demo

4

@masq motorycznie i mentalnie mega, widać bardzo duży potencjach gdyby go ogarnąć taktycznie

0

@El Madridista. To są teksty jakie tutaj znachorzy pisali po el clasico. 1/5 sezonu do końca a ludzie już tutaj Real wychwalali jakby nie było możliwe przegranie przez nich meczu, no offence

1

@AmigoBlancos gratuluję zwycięstwa w Lidze i lidze mistrzów, macie autostradę do zwycięstwa a Zizou to wyklaszcze i jeszcze inne komplementy.
Przede wszystkim smacznej kawusi

6

Zidane Taktycznie zjada wszystkich trenerow na świecie, pozostaje pogratulować mistrzostwa ligi i zwycięstwa w Lidze Mistrzów

38

Real na pewno wszystko wygra do końca, kapitalnie grają Biali

15

Real już na pewno się nie potknie do końca sezonu, po sezonie dla Barcy, eh szkoda... KoemanOut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?