elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan to zmienią konstytucję.
2
@clyde kibice Barcy przyzwyczaili się do gry legendarnego Xaviego, Iniesty czy Alvesa w pierwszym składzie i wygrywania wszystkiego co się da. Teraz działa to w drugą stronę i na siłę próbujemy porównywać ich do teamu Guardiolili czy Lucho jednak ilu z dzisiejszej kadry załapało by się u Panów wymienionych powyżej?
Mamy przeciętna kadrę, przeciętnego trenera i z tych wyników które były w tym sezonie i tak jestem trochę zadowolony bo mamy puchar.
0
@mekston pozostaje nam trzymać kciuki za jego zdrowie.
2
@Ansufati123 piękne zaproszenie do Lizbony dla Buffona.
1
@mekston co do jakości Aguero nie mam wątpliwości jednak martwię się o kontuzje.
1
Depay dwie asysty na ten moment. Świetny gracz.
5
@Ghazul3293 cudzoziemska
1
@BART97 te dopiski są trollem innego użytkownika, nie poczailes jeszcze kto wypisuje w ten sposób posty o byłym przewodniczącym PO?
1
@Nano22 powtarzam: nie, bramki na wyjeździe liczą się podwójnie
7
Jeszcze jeden i tryplet!
0
@Coutinho007 jeden u Kaczyńskiego
1
@Aqualitek prawda, gnieciemy ich
0
@Varkond Atletico czy real zdobyli ostatnio na tyle mało mistrzostw, że dla mnie brzmi jak absurd. Co innego gdyby ktoś miał monopol na mistrzostwa w ostatnich latach.
0
@Colon nie, bramki na wyjeździe liczą się podwójnie
1
@Varkond no tak, po co mistrzostwo do gabloty wrzucać
0
@GeraltzKatalonii odrobiliśmy kilkunastopunktową stratę i walczyliśmy do przedostatniej kolejki. Wszyscy pazdzierze a najbardziej Atleti jak nie zdobędzie majstra
0
Uuu, liga parzy, jak tak można, co się dzieje, w Fifie tak nie ma, futbol nie może być nieprzewidywalny, uuu
0
@Persyfl to chyba lepsze
https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/mum-devastated-after-tiny-baby-24083615
1
@John_Doe wygląda jak zapowiedź jakiegoś dodatku do simsów
0
@Majkel34 mistrzynią sportu? Wszystkie sporty wygrała? :D
0
@Quavosk uwielbiam merytoryczne i wartościowe wpisy w których użytkownik nie obraża innych i wypowiada się z kulturą.
2
@Mathew86 na chwilę obecną jest lepszy i tu nie ma co dyskutować. W skali całej kariery wiadomo, że dwójka tych panów jest niedościgniona.
1
@IronSanHybrid XD następna gwiazda na miarę Jasia
0
@escarabajo jak Max Kolonko :D
2
@Comentateiro Ty to jednak drybler jesteś skoro masz taki zwód
1
@IronSanHybrid czemu w taki sposób krytykujesz prawdziwego artystę? To niedorzeczne, chcesz się wybić na jego fejmie.
0
@escarabajo nie lepiej tak z Twittera przekopiować? Ambitny się znalazł!
1
@IronSanHybrid Jasiu to prawilna morda
0
@Roni/VEB faktycznie, terminy mi się popierzyły :D
0
Friends: The Reunion - obejrzę gdzieś po Polsku?