0

@MaTt_BarcaFan to zmienią konstytucję.

2

@clyde kibice Barcy przyzwyczaili się do gry legendarnego Xaviego, Iniesty czy Alvesa w pierwszym składzie i wygrywania wszystkiego co się da. Teraz działa to w drugą stronę i na siłę próbujemy porównywać ich do teamu Guardiolili czy Lucho jednak ilu z dzisiejszej kadry załapało by się u Panów wymienionych powyżej?
Mamy przeciętna kadrę, przeciętnego trenera i z tych wyników które były w tym sezonie i tak jestem trochę zadowolony bo mamy puchar.

0

@mekston pozostaje nam trzymać kciuki za jego zdrowie.

2

@Ansufati123 piękne zaproszenie do Lizbony dla Buffona.

1

@mekston co do jakości Aguero nie mam wątpliwości jednak martwię się o kontuzje.

1

Depay dwie asysty na ten moment. Świetny gracz.

5

@Ghazul3293 cudzoziemska

1

@BART97 te dopiski są trollem innego użytkownika, nie poczailes jeszcze kto wypisuje w ten sposób posty o byłym przewodniczącym PO?

1

@Nano22 powtarzam: nie, bramki na wyjeździe liczą się podwójnie

7

Jeszcze jeden i tryplet!

0

@Coutinho007 jeden u Kaczyńskiego

1

@Aqualitek prawda, gnieciemy ich

0

@Varkond Atletico czy real zdobyli ostatnio na tyle mało mistrzostw, że dla mnie brzmi jak absurd. Co innego gdyby ktoś miał monopol na mistrzostwa w ostatnich latach.

0

@Colon nie, bramki na wyjeździe liczą się podwójnie

1

@Varkond no tak, po co mistrzostwo do gabloty wrzucać

0

@GeraltzKatalonii odrobiliśmy kilkunastopunktową stratę i walczyliśmy do przedostatniej kolejki. Wszyscy pazdzierze a najbardziej Atleti jak nie zdobędzie majstra

0

Uuu, liga parzy, jak tak można, co się dzieje, w Fifie tak nie ma, futbol nie może być nieprzewidywalny, uuu

1

@John_Doe wygląda jak zapowiedź jakiegoś dodatku do simsów

0

@Majkel34 mistrzynią sportu? Wszystkie sporty wygrała? :D

0

@Quavosk uwielbiam merytoryczne i wartościowe wpisy w których użytkownik nie obraża innych i wypowiada się z kulturą.

2

@Mathew86 na chwilę obecną jest lepszy i tu nie ma co dyskutować. W skali całej kariery wiadomo, że dwójka tych panów jest niedościgniona.

1

@IronSanHybrid XD następna gwiazda na miarę Jasia

0

@escarabajo jak Max Kolonko :D

2

@Comentateiro Ty to jednak drybler jesteś skoro masz taki zwód

1

@IronSanHybrid czemu w taki sposób krytykujesz prawdziwego artystę? To niedorzeczne, chcesz się wybić na jego fejmie.

0

@escarabajo nie lepiej tak z Twittera przekopiować? Ambitny się znalazł!

1

@IronSanHybrid Jasiu to prawilna morda

0

@Roni/VEB faktycznie, terminy mi się popierzyły :D

0

Friends: The Reunion - obejrzę gdzieś po Polsku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?