0

@LyFT rzut monetą

0

@Colon Senna jeszcze.

0

@marcin62 generalnie Mentzena potrafił odpowiedzieć na pytania Stanowskiego. O Gonciarzu tego powiedzieć nie można bo po prostu się skompromitował i Stano go zjadł.

0

@Darkfin chodzi mi o zachowanie większej dyplomacji przy wygłaszaniu poglądów. Polityka to też marketing.

18

@Hopner15 po co robić test po aborcji? Jakiś achievment za to jest na PS5?

1

@Cou7_ley jak dla mnie to powinien zostać tylko i wyłącznie w momencie jak będzie grał regularnie na skrzydle. Jeżeli ma być pakowany na 9 to jak najszybciej sprzedać bo zwyczajnie zmarnował dużo spotkań grając na tej pozycji.

0

@Messibestplayerintheworld co to za parytety?

1

@masq jak dla mnie idealny kandydat. Po cichu liczyłem że za Setiena przyjdzie.

4

@AmigoBlancos pomyśleć, że Modric w pierwszym sezonie został uznany za najgorszy transfer w Hiszpanii. Chorwacki IronMan.

0

@DonMatteo901 wg mnie dobrze ze pytał o te tematy ale już w późniejszej fazie było zbyt dużo skupienia na mniejszościach itp.

Druga sprawa, że Stanowski ma rację i jeśli skrajne poglądy o Lgbt, Żydach itp by wyrzucili to mogliby zdobyć o wiele większą ilość głosów a taki Braun niestety swoje teksty wyciąga z kapelusza razem z Korwinem i psują to co pozytywne.

0

@jeyx77x Rafał Brzozowski

0

@DaPidejpi do tego czasu proponuję Multiple

3

@barcelonaLM jednak za późna godzina żeby wróżyć sukcesy

1

@Mixtape elity zostały wyrzucone z partii LR lub odeszli na emeryturę. Czas na gang swiezakow.

3

@macio_944 nic nie zastąpi "Move that bus" z amerykańskiej wersji.

14

@Stoiczkow wydaje mi się występ bardziej na plus niż na minus biorąc pod uwagę że przez połowę czasu tłumaczył się z osób w partii i sam nie popierał tych negatywnych (w mojej opinii).
Szkoda, że wachlarz tematów był tak okrojony ale Stano szukał mocno sensacji a finalnie nie potrafił jakoś mocno docisnąć Mentzena, który odpowiadał często w dyplomatyczny sposób.
Z drugiej strony jeden z tych hejtparkow na które czekałem ale oczekiwania miałem zdecydowanie większe i Stano zawiódł przede wszystkim.

2

@Comentateiro i wypić Koemankao

0

@Mr8lack cisza przed burzą, dzisiaj się ktos wyłamie

3

@Colon nawet nie odpowiadasz na pytanie. Jesteś ignorantem i faszystą. Marny prawaku.

0

@RomanHoffer zacznij stopniowo robić po prostu rzeczy, które lubisz robić. Zmiana pracy, prowadzenie własnej firmy - może to na sam początek.
Po prostu znajdź bodziec, który Cię będzie nakręcał.

5

@Colon a lgbt to czemu pominąłeś homofobie?

42

@Nihas XD (15 znaków)

0

Korwin wlatuje na live

0

@Rust_Cohle trzeba zmieszać tylko z wodą gazowana

1

@Stoiczkow @DaPidejpi jeden z użytkowników napisał post identyczny do drugiego użytkownika tylko innymi słowami zaczynając prowokacje.
A później przyszli obrońcy uciśnionych i zamiast skupić się prowokacji to oczywiście poszły porównania lewica/prawica i w momencie rozkręcania tematu dyskusja usunięta :D

0

@RobsonPL o co chodzi?

9

Jakby ta dyskusja z 10 minut dłużej wisiała to zaraz by tam temat aborcji i JPII wleciał. Zalążek mocnej dyskusji już był - lewica/prawica.

0

@VbamboeB *jak będzie zdrowy. Tu jest klucz, w jego jakość raczej nikt nie wątpi.

5

@pedrixxx w roli trenera Barcy B

3

@BorzyKrzys widzę, że w Polsce nadal trend w każdej partii żeby wspomagać PiS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?