elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LyFT rzut monetą
0
@Colon Senna jeszcze.
0
@marcin62 generalnie Mentzena potrafił odpowiedzieć na pytania Stanowskiego. O Gonciarzu tego powiedzieć nie można bo po prostu się skompromitował i Stano go zjadł.
0
@Darkfin chodzi mi o zachowanie większej dyplomacji przy wygłaszaniu poglądów. Polityka to też marketing.
18
@Hopner15 po co robić test po aborcji? Jakiś achievment za to jest na PS5?
1
@Cou7_ley jak dla mnie to powinien zostać tylko i wyłącznie w momencie jak będzie grał regularnie na skrzydle. Jeżeli ma być pakowany na 9 to jak najszybciej sprzedać bo zwyczajnie zmarnował dużo spotkań grając na tej pozycji.
0
@Messibestplayerintheworld co to za parytety?
1
@masq jak dla mnie idealny kandydat. Po cichu liczyłem że za Setiena przyjdzie.
4
@AmigoBlancos pomyśleć, że Modric w pierwszym sezonie został uznany za najgorszy transfer w Hiszpanii. Chorwacki IronMan.
0
@DonMatteo901 wg mnie dobrze ze pytał o te tematy ale już w późniejszej fazie było zbyt dużo skupienia na mniejszościach itp.
Druga sprawa, że Stanowski ma rację i jeśli skrajne poglądy o Lgbt, Żydach itp by wyrzucili to mogliby zdobyć o wiele większą ilość głosów a taki Braun niestety swoje teksty wyciąga z kapelusza razem z Korwinem i psują to co pozytywne.
0
@jeyx77x Rafał Brzozowski
0
@DaPidejpi do tego czasu proponuję Multiple
3
@barcelonaLM jednak za późna godzina żeby wróżyć sukcesy
1
@Mixtape elity zostały wyrzucone z partii LR lub odeszli na emeryturę. Czas na gang swiezakow.
3
@macio_944 nic nie zastąpi "Move that bus" z amerykańskiej wersji.
14
@Stoiczkow wydaje mi się występ bardziej na plus niż na minus biorąc pod uwagę że przez połowę czasu tłumaczył się z osób w partii i sam nie popierał tych negatywnych (w mojej opinii).
Szkoda, że wachlarz tematów był tak okrojony ale Stano szukał mocno sensacji a finalnie nie potrafił jakoś mocno docisnąć Mentzena, który odpowiadał często w dyplomatyczny sposób.
Z drugiej strony jeden z tych hejtparkow na które czekałem ale oczekiwania miałem zdecydowanie większe i Stano zawiódł przede wszystkim.
2
@Comentateiro i wypić Koemankao
0
@Mr8lack cisza przed burzą, dzisiaj się ktos wyłamie
3
@Colon nawet nie odpowiadasz na pytanie. Jesteś ignorantem i faszystą. Marny prawaku.
0
@RomanHoffer zacznij stopniowo robić po prostu rzeczy, które lubisz robić. Zmiana pracy, prowadzenie własnej firmy - może to na sam początek.
Po prostu znajdź bodziec, który Cię będzie nakręcał.
5
@Colon a lgbt to czemu pominąłeś homofobie?
42
@Nihas XD (15 znaków)
0
Korwin wlatuje na live
0
@Rust_Cohle trzeba zmieszać tylko z wodą gazowana
1
@Stoiczkow @DaPidejpi jeden z użytkowników napisał post identyczny do drugiego użytkownika tylko innymi słowami zaczynając prowokacje.
A później przyszli obrońcy uciśnionych i zamiast skupić się prowokacji to oczywiście poszły porównania lewica/prawica i w momencie rozkręcania tematu dyskusja usunięta :D
0
@RobsonPL o co chodzi?
9
Jakby ta dyskusja z 10 minut dłużej wisiała to zaraz by tam temat aborcji i JPII wleciał. Zalążek mocnej dyskusji już był - lewica/prawica.
0
@VbamboeB *jak będzie zdrowy. Tu jest klucz, w jego jakość raczej nikt nie wątpi.
5
@pedrixxx w roli trenera Barcy B
3
@BorzyKrzys widzę, że w Polsce nadal trend w każdej partii żeby wspomagać PiS