elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nazio87 ale to jest port mobilny, nie ma nic wspólnego z pesem, którego tworzą na konsole.
Jest to "Online Performance Test".
3
@Nazio87 to wersja na potrzeby sprawdzenia łącza, dużo wspólnego z nowym pesem raczej nie ma
0
@barcowy1899 Krychowiak na ławkę.
No i oczywiście przydałby się ktoś z formą do obrony bo tutaj leżymy i kwiczymy.
1
@Borneo faktycznie, doczytałem jego całą wypowiedź.
0
@Borneo Warren kilka dni temu wycofał się chyba ze wsparcia fundacji Gates.
Więc coś mu u Gatesów zaczęło nie odpowiadać.
1
@IronSanHybrid patrząc na mecz z Hiszpanią i Szwecja to wstydu nie czuje.
Szkoda meczu ze Słowacją, gdybyśmy tam mieli takie nastawienien jak w tych dwóch meczach to nie wynik pewnie byłby inny ale cóż.
0
@IronSanHybrid tutaj
1
Co by nie mówić to bardzo dużo pozytywnych emocji dał ten mecz.
2
@Rust_Cohle to koniec romantycznego futbolu
0
@Azi walczy o pierwsze miejsce
0
Krychowiak tak świetnie Isaka pokrył?
0
@Borneo gdzie takie strony są?
2
@Michvl i ten Sousa jako Thor :D
4
@mrboom ja miałem przyjemność grać przeciwko Milikowi, Bednarkowi i trenowałem z "Kiełbasą" Grześkiem Piechną za czasów jak byłem w juniorach. Kilku chłopaków przeciwko, którym grałem w juniorach młodszych i starszych również w naszej Ekstraklapie gra :D
0
Okazjaaaaaaaaaa
5
@Kamilos84 blachotrapez
1
Świetna akcja Chorwatów!
2
@Reiv111 Czelska
0
@bartekvisca Częstochowa - zero deszczu, duszno jak uj
14
Wiedziałem, że Depay i Wijnaldum mogą grać bardzo dobrze – przyznał Frank de Boer
Wspaniała wiedzą, kapitalny trener.
1
@macio_944 najlepszy transfer tego okienka :D
2
@marcin000019 przede wszystkim powinien wziąć
7
@RobsonPL to deltę trzeba wyliczyć
0
@amanter Polityka - dzieło sztuki
5
@DaPidejpi no i hoy, no i cześć
0
@kaamil1910 są jakieś dowody, że to nie fejk? Z tego co widzę to same screeny z dziwnymi datami wysłania. Kto to potwierdził?
1
@korolocik no na pewno, wszystko na to wskazuje
1
@Janiama 2-0 Słowacja
0
@LeoMessi1994 bo na pozycji bramkarza mamy przesyt, chociaż Szczęsny zawodzi
2
@tristan87 no przecież napisał, że odważny i przyjemny dla oka :D