2

@Nazio87 ale to jest port mobilny, nie ma nic wspólnego z pesem, którego tworzą na konsole.
Jest to "Online Performance Test".

3

@Nazio87 to wersja na potrzeby sprawdzenia łącza, dużo wspólnego z nowym pesem raczej nie ma

0

@barcowy1899 Krychowiak na ławkę.
No i oczywiście przydałby się ktoś z formą do obrony bo tutaj leżymy i kwiczymy.

1

@Borneo faktycznie, doczytałem jego całą wypowiedź.

0

@Borneo Warren kilka dni temu wycofał się chyba ze wsparcia fundacji Gates.
Więc coś mu u Gatesów zaczęło nie odpowiadać.

1

@IronSanHybrid patrząc na mecz z Hiszpanią i Szwecja to wstydu nie czuje.
Szkoda meczu ze Słowacją, gdybyśmy tam mieli takie nastawienien jak w tych dwóch meczach to nie wynik pewnie byłby inny ale cóż.

0

1

Co by nie mówić to bardzo dużo pozytywnych emocji dał ten mecz.

2

@Rust_Cohle to koniec romantycznego futbolu

0

@Azi walczy o pierwsze miejsce

0

Krychowiak tak świetnie Isaka pokrył?

0

@Borneo gdzie takie strony są?

2

@Michvl i ten Sousa jako Thor :D

4

@mrboom ja miałem przyjemność grać przeciwko Milikowi, Bednarkowi i trenowałem z "Kiełbasą" Grześkiem Piechną za czasów jak byłem w juniorach. Kilku chłopaków przeciwko, którym grałem w juniorach młodszych i starszych również w naszej Ekstraklapie gra :D

0

Okazjaaaaaaaaaa

5

@Kamilos84 blachotrapez

1

Świetna akcja Chorwatów!

2

@Reiv111 Czelska

0

@bartekvisca Częstochowa - zero deszczu, duszno jak uj

14

Wiedziałem, że Depay i Wijnaldum mogą grać bardzo dobrze – przyznał Frank de Boer

Wspaniała wiedzą, kapitalny trener.

1

@macio_944 najlepszy transfer tego okienka :D

2

@marcin000019 przede wszystkim powinien wziąć

7

@RobsonPL to deltę trzeba wyliczyć

0

@amanter Polityka - dzieło sztuki

5

@DaPidejpi no i hoy, no i cześć

0

@kaamil1910 są jakieś dowody, że to nie fejk? Z tego co widzę to same screeny z dziwnymi datami wysłania. Kto to potwierdził?

1

@korolocik no na pewno, wszystko na to wskazuje

1

@Janiama 2-0 Słowacja

0

@LeoMessi1994 bo na pozycji bramkarza mamy przesyt, chociaż Szczęsny zawodzi

2

@tristan87 no przecież napisał, że odważny i przyjemny dla oka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?