0

@Kiko gdyby jeden sezon zagrał za darmo byłaby to piękna wisienka na torcie kariery Messiego.
Szkoda aczkolwiek zrozumiała decyzja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak myślicie, kto będzie grał z nr 10 w najbliższym sezonie?

1

@pt9 w Polsce jest to chyba nadal nielegalne.
Dla bezpieczeństwa i dobrej jakości ceremonii polecam mimo wszystko wyjazd do Czech.

0

@Majkel34 skoro udowodniono mu winę to czemu go nie osadzono? Nigdy nie zagłębiałem się w tym temacie.

2

@LeoMessiah Ronaldo Portugalia, sezonu nie pamietam

1

@Stoiczkow Generalnie oglądało mi się to bardzo dobrze. Szczególnie, że nie znałem nawet podstaw tej historii.

6

@Criss18Barca nie opłaca się na oszczędnościowych trzymać kasy, inflacja większą niż kasa z konta

9

@donleo12 drugim Kubo jak już coś

1

@Criss18Barca pod względem ofensywnym dałbym Zielińskiego

4

@MrShakira po konferencji Verattiego

1

@Criss18Barca źródło: La Bamba

PS. To chyba Ikea tnie koszty

0

@kamyk_23 gdzie Pan mieszka, Panie Kamyk?

2

@pt9 masz takie same bo zmieniasz sprzęty i żarówki na mniej zjadające prąd. Powinieneś płacić mniej a płacisz tyle samo za mniejsze zużycie.

1

@Senyer poproszę o oznaczenie

2

@Kettger Warren Buffet, Pep Guardiola, Elon Musk, Richard Branson. Piątego nie mam w sumie nikogo konkretnego.

1

@Ghotti też można

4

@ranger3120 protip - zmień pracę/otwórz firme :D

4

Borek ciągnie dymy na temat Szpakowskiego, ciekawe czy Darek zabierze głos :D

1

@AmigoBlancos grubo, ciekawe ile tego jeszcze jest

0

@cracker w dzisiejszych czasach to raczej standard, po ludziach, po których bym się nie spodziewał, że walą po nosie, po czasie okazało się że to u nich standard

0

@DonMatteo901 jeszcze tylko karteczki na żywność wprowadzić i każdy będzie zadowolony

3

Panowie @Yosemite i @Colon duzo wrzucacie filmików zapomnianych już piłkarzy. A pamiętacie o takim gościu jak Amauri?
Kiedyś łączony z Barcą, w starych FMach byłem nim podjarany za młodszych lat.
Ktoś pamięta jego prime?


0

@marcin000019 ja korzystam ze skyradar ale bazują chyba na windy

0

@masa11 pewne info?

0

Bonucci co wyśmiał Angoli

1

Donnaruma szef.

1

Jorginho złota piłka, no bo kto?

2

Co zrobił gość xD

5

@Encore Złota piłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?