elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kiko gdyby jeden sezon zagrał za darmo byłaby to piękna wisienka na torcie kariery Messiego.
Szkoda aczkolwiek zrozumiała decyzja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak myślicie, kto będzie grał z nr 10 w najbliższym sezonie?
1
@pt9 w Polsce jest to chyba nadal nielegalne.
Dla bezpieczeństwa i dobrej jakości ceremonii polecam mimo wszystko wyjazd do Czech.
0
@Majkel34 skoro udowodniono mu winę to czemu go nie osadzono? Nigdy nie zagłębiałem się w tym temacie.
2
@LeoMessiah Ronaldo Portugalia, sezonu nie pamietam
1
@Stoiczkow Generalnie oglądało mi się to bardzo dobrze. Szczególnie, że nie znałem nawet podstaw tej historii.
6
@Criss18Barca nie opłaca się na oszczędnościowych trzymać kasy, inflacja większą niż kasa z konta
9
@donleo12 drugim Kubo jak już coś
1
@Criss18Barca pod względem ofensywnym dałbym Zielińskiego
4
@MrShakira po konferencji Verattiego
1
@Criss18Barca źródło: La Bamba
PS. To chyba Ikea tnie koszty
0
@kamyk_23 gdzie Pan mieszka, Panie Kamyk?
2
@pt9 masz takie same bo zmieniasz sprzęty i żarówki na mniej zjadające prąd. Powinieneś płacić mniej a płacisz tyle samo za mniejsze zużycie.
1
@Senyer poproszę o oznaczenie
2
@Kettger Warren Buffet, Pep Guardiola, Elon Musk, Richard Branson. Piątego nie mam w sumie nikogo konkretnego.
1
@Ghotti też można
4
@ranger3120 protip - zmień pracę/otwórz firme :D
4
Borek ciągnie dymy na temat Szpakowskiego, ciekawe czy Darek zabierze głos :D
1
@AmigoBlancos grubo, ciekawe ile tego jeszcze jest
0
@cracker w dzisiejszych czasach to raczej standard, po ludziach, po których bym się nie spodziewał, że walą po nosie, po czasie okazało się że to u nich standard
0
@DonMatteo901 jeszcze tylko karteczki na żywność wprowadzić i każdy będzie zadowolony
3
Panowie @Yosemite i @Colon duzo wrzucacie filmików zapomnianych już piłkarzy. A pamiętacie o takim gościu jak Amauri?
Kiedyś łączony z Barcą, w starych FMach byłem nim podjarany za młodszych lat.
Ktoś pamięta jego prime?
0
@marcin000019 ja korzystam ze skyradar ale bazują chyba na windy
0
@masa11 pewne info?
0
Bonucci co wyśmiał Angoli
1
Donnaruma szef.
1
Jorginho złota piłka, no bo kto?
2
Co zrobił gość xD
5
@Encore Złota piłka