elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dojaar cywilnie wg mnie powinni mieć możliwość
19
@Woland10 powinieneś u Bartomeu pracować jako doradca finansowy
1
@LeoMessiah prowadzę organizacje handlową
1
@Ojciec5tkidzieci u mnie Taern, nie da się zliczyć poświęconych godzin ale na przestrzeni 10 lat ponad 1000h lekko.
3
@PatrychoO o, znalazłem.
https://www.google.pl/amp/s/pl.ign.com/goals/42162/news/goals-fifa-i-pes-musza-liczyc-sie-z-darmowa-konkurencja-nowej-generacji%3famp=1?espv=1
0
@PatrychoO a to nie jest czasem kolejna konkurencja? Coś mi się obiło o uszy o innym free to play
0
@Rust_Cohle wszystko uregulowane, księgowa potwierdza. Otoczenie jest pozytywnie nastawione.
0
@barpol11 rekomenduje Kreta
6
Pierwsza połowa dzisiaj dramat ale gdyby mi ktoś powiedział, że po dwóch pierwszych meczach z Sociedad i Bilbao będziemy mieć 4 pkt przy tym syfie jaki jest w klubie to brałbym w ciemno.
10
Roberto niczym Xavi
2
@formentera2017 szybkie 3-0 do przerwy byśmy dostali
1
@patrykzmc2000 i to wnioskujesz po drugim meczu?
1
Neto dzisiaj TOP forma
2
@John_Doe tylko w tym przypadku mówmy o straconym roku gry, który uniemożliwi mu zdobycie lepszych pieniędzy na przyszłość i zamiast za kilka lat dostawać po 5-6mln za sezon to marnuje sobie możliwość rozwoju i zarobienia większej kasy.
0
@tadzik447 ja zdecydowanie Villa
0
@Kapitan hawk trzeba zdelegalizowac policję i kościoły
1
@PatrykBarca ja myślę, że najwięcej prawdy dotyczącej życia jest w buddyzmie a większość religii została na przełomie wielu lat zmodyfikowana do sterowania ludźmi i o ile w mniejszej lub większej części gdzieś jest ziarnko prawdy to dużo rzeczy zostało po prostu zmienionych.
1
@norbercikvisca2007 a jakie są Twoje argumenty za Ronaldo?
1
@Kurkmen buduję struktury handlowe. Za miesiąc z JDG zmieniam na spółkę z o. o.
Na ten moment mam 40 osób, wszyscy na umowie B2B. Sprzedajemy to co się najbardziej na ten moment opłaca.
Nie zamykam się na żadna branże.
1
@AmigoBlancos daje suba
2
Nazario dzisiaj TOP
0
@PatrychoO i tak, i tak. Najwięcej czasu na PS4, kilka tygodni pograłem też na PC żeby porównać bo przy poprzednich odsłonach żeby online pograć na PC to był dramat.
Sama rozgrywka mega mi siedzi ale jednak chciałbym żeby mocniej urozmaicili MyClub bo po kilku sezonach dosyć szybko się nudzi.
Przydałoby się bardziej szczegółowe zarządzanie klubem.
2
@ProMILs dokładnie, Pan Artur bardzo spłycił ten temat.
2
@PatrychoO a mnie się w ostatnią część grało wyśmienicie. W Fifę zagrałem kilkanaście spotkań i się mega zniechęciłem.
Rozumiem, że w Pesie jest dużo rzeczy do poprawy ale FIFA to istny symulator BUGów a gameplay przypomina bardziej typowo zręcznościówkę niż symulator.
6
@masq bramkarka chyba
0
@macio_944 to zależy. Ja politykę obserwuję hobbystycznie i nie angażuje się jakoś mocno i z roku na rok żyje mi się coraz lepiej.
0
@Borneo przecież szczepionka nie zmniejsza podobno ryzyka zachorowania
0
@BorzyKrzys 2 miesiące
2
@marcin62 wolność wyrazania poglądów wg Godek.
Rozumiem, że się z kimś można nie zgadzać ale zabraniać mu wyrazania tego na demonstracjach to istna cenzura.
Wolałbym żeby te marsze uregulowali pod kątem pokazywania nagości, trzymania ludzi na smyczy itp.
0
@avexavi 5 następnych pokoleń przeżyje jeśli rozsądnie te pieniądze zainwestuje. To czy masz 1000zl czy 10mln nic nie zmienia bo można je równie szybko przepierzyc na głupoty, tylko że droższe.