elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colin94 do FMa niepotrzebny sprzęt do gier. Wystarczy przeciętny PC/laptop.
1
@Comfortable_ ja zawsze oryginał + napisy. Z lektorem to tylko stare filmy do których jestem "przyzwyczajony".
1
@michal26 gdybym nie grał w grę to bym pomyślał, że nawet ujdzie, ale biorąc pod uwagę twór CDP to jednak coś tu grubo nie gra.
Potencjał jest niesamowity, jednak potrzeba kilku kluczowych zmian w całej produkcji żeby to wyglądało sensowniej.
Jak zawalą trzeci sezon (o ile będzie) to już tego w ogóle nie odrarują. A szkoda, bo potencjał jest ogromny.
4
@JimMorrisonFCB to się nazywa odpowiedzialność
0
@Encore Enkorze, Bruno TOP gracz jednak to mimo wszystko tylko United.
Ci co mówią, że tylko karne to raczej tylko jednostki.
Chłop musi w końcu odejść z Czerwonych Diablow i zacząć grać dla bardziej znaczącej drużyny.
1
@michal26 generalnie serial oglądało mi się znośnie (książki nie czytałem, grałem w grę) ale biorąc pod uwagę potencjał z gry to jednak pozostaje dosyć spory niesmak.
Tak jak wspomniałeś, dialogi są proste, sceny walki, których jest bardzo mało (a szkoda) są bardzo krótkie. Obsada aktorska średnio, jednak z odcinka na odcinek coraz bardziej zacząłem się przekonywać do Yen i Ciri. Triss tak samo. Gorzej z samym wizerunkiem wiedzminów.
Drugi sezon i tak lepszy niż pierwszy, mam nadzieję, że producenci sięgną po rozum do głowy i zrobią duży postęp pod kątem dialogów jak i wydłużą sezon do tych 12-15 odcinków, żeby nie skracać do minimum całej fabuły.
0
@ElKamil dużo osób mi w głowę wcisnęło, że HBO to jakoś a Netflix to ilość, jednak na Netflixie jest tego tak w cholerne dużo, że znajdziesz o wiele więcej jakościowych produkcji niż na HBO. Proporcjonalnie porównując to HBO ma tego więcej ale nic więcej.
0
@Kgorecki2500 @wpwelement zrób porządek z gościem
7
@dasouzar11 tradycja wszystkich Januszy
1
@Zoker gdy już będzie ostatnia prosta, będzie trawa szybciej rosła
0
@ProMILs pewnie co 2 tygodnie
0
@AmigoBlancos mam nadzieję, że to nie są jego najlepsze akcje. Nic na tym filmiku ciekawego nie ma :D
2
@Dertinho Maja Staśko - cała prawda, cała dobę
0
@Rewolucja123 Bombele się rozkręca, jak wskoczy na prawą obronę Dest lub Alves to może być nasza najlepsza strefa do atakowania.
51
@Borneo ale przecież zaraz dojdzie 4 dawka i te po 3 nie będą w pełni zaszczepione, można tak się przez cały czas bawić i tłumaczyć
0
@KacperVEB średnie fragmenty gry
1
@Kurkmen przecież on wszystkie akcje prawą stroną nam napędza
0
Potezny następca Kluiverta zaraz uciszy stadion w Sevilli
0
Keirisson na ostatnie minuty niech wejdzie
2
Frenkie top forma
1
@papajak2137 o meczu piszę :D
0
@Momals11 jak tylko dostaje piłkę to ciągnie grę do przodu, mnie się podoba. Coś, czego brakowało pod jego nieobecność w grze Barcelony.
0
Ale awantura w katowickim spodku
5
Jordi Alba | best fights | nie zapomnij skąd tutaj przybyłem remix
1
@Nazio87 ogląda się do końca
1
@Kinginiesta ciekawe, swoją drogą fajna strona, dzięki
1
@Kinginiesta okej, okej. Rozumiem o co chodzi, po prostu się doczepiłem do pierwszego komentarza :)
0
@Kinginiesta w sumie Twój komentarz nijak ma się do treści i zdjęć, które się tam znajdują.
4
@Kgorecki2500 porównujesz do ksiazki/gry czy traktujesz to jako osobny byt? Ja jestem na 4 odcinku drugiego sezonu i ogląda mi się mega przyjemnie.
0
@msmsms to w sumie po co sezon rozgrywać jak wszystko wiadomo?