elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq przebierz się za Koemana
46
@NaFazieHitman PO: potrzymaj mi piwo
0
@Colon oglądałeś "Tam gdzie rosną dyrektywy"?
1
@Herato own goal
0
@barcelonaLM kto to?
0
@TylkoBarca7273 taktyk
1
@Batys dla mnie każda następna jest lepsza właśnie ze względu na nowo wprowadzane rzeczy. Przecież jak czymś nie chcesz się zajmować to możesz oddelegować i wtedy masz prostszą grę.
1
@Barca1992 wyraża więcej niż 1000 słów
0
@barcelonaLM Co to dla nas oznacza? Nie jestem w temacie.
16
@FCB24 Pomijając fakt, że @Djzordon jest jednostronny to jednak dwumecz z Chelsea był gdyby podsumować całość to wałek ale działający na naszą niekorzyść.
0
@macio_944 a mnie już Częstochowa i okolice trochę się znudziły :D musze poszukać jakiś fajnych miejscówek ale w sumie jak to się mówi "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma".
0
@PizzerMan Pamiętaj, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. W polskich internetach masz dużo poradników w jak łatwy sposób zrobić mega fajne pierwsze wrażenie. Większość osób rekrutujących tym bardziej na stanowiska niskiego szczebla biorą pod uwagę tylko to czy im się wpasujesz w klucz a nie to co masz faktycznie do przekazania.
Ja biorę pod uwagę całokształt, więc jestem w stanie ocenić całą rozmowę i potencjał danej osoby i za każdym razem daje informacje zwrotną co jest do poprawy i od razu nad tym pracujemy od pierwszych dni współpracy.
Jestem w stanie zrozumieć Twoją sytuacje, ja na rozmowach rekrutacyjnych zanim jeszcze podjąłem się prowadzenia własnego biznesu wychodziłem na gościa nie trzymającego się schematu etatowca. Jeżeli prowadziłeś własny biznes to nie pchaj się w stronę etatu bo to będzie dla Ciebie regres. Sam miałem okres gdzie chciałem wrócić na etat bo coś mi się posypało ale zagryzłem zęby żeby przetrwać okres na minusie jeśli chodzi o budżet i całą sytuacje prywatną opisałbym jako kiepską i dalej pocisnąłem z kolejnym projektem i w tym momencie nie żałuję.
Wizjonerów/pomysłodawców jest wielu, pytanie kto z tymi myślami ruszy faktycznie do działania i zarobi fajną kasę dodatkowo się przy tym spełniając zawodowo/prywatnie. :)
PS. u mnie takie zarobki bo model biznesowy mam oparty na współprace a nie pracę. Umowa agencyjna i zarabiamy na wysokomarżowych produktach gdzie jedna sprzedaż w miesiącu daje zarobki większe niż podstawa na etacie, a fakt, że działamy ponadbranżowo daje stabilizacje pod kątem zarobkowym, czyli:
Nieważne co się zadzieje na rynku, każda firma mająca jakościowo dobry produkt dla klienta będzie dbała o dobrą obsługę klienta i jest w stanie za to dużo zapłacić :)
1
@Ojciec5tkidzieci Podobno problem z przemocą kobiet skierowaną w stronę mężczyzn jest bardzo patowy z tego względu, że mężczyzną po prostu wstyd się przyznać do takiej sytuacji.
Wiadomo, że trzeba zachować odpowiednie proporcje i przemoc w większości rodzi się z przewagi fizycznej mężczyzny nad kobietą jednak w drugą stronę ilość tych przypadków jest bardzo rzadko zgłaszana :)
0
@Barcelona92 Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest połączenie tradycyjnych metod z tymi odnawialnymi.
0
@PizzerMan Pierwsze co mi przychodzi do głowy z mojego doświadczenia jak teraz przeprowadzam rozmowy rekrutacyjne to "przerost formy nad treścią". Lubię jak podczas rozmów ktoś potrafi przejąć rozmowę i prowadzić ją w ciekawy sposób ale bardzo dużo osób jak ma pojęcie biznesowe teoretycznie większe niż tylko praca na etacie to od razu myślą, że przyjdą i zwojują cały świat w każdej branży.
Wolę przyjąć gościa do współpracy z mniejszym doświadczeniem ale z dużymi chęciami, niż gościa co wie dużo i pozjadał wszystkie rozumy :) Być może to występuje u Ciebie. Warto popracować nad kompetencjami miękkimi. Pomagają na każdym etapie życia :) Kompetencje twarde odchodzą powoli do lamusa.
Wole wyszkolić kogoś od podstaw żeby zarobił 5-10tys miesięcznie i dopiero później zwiększał dochód niż gościa co od razu by chciał 15k miesięcznie, miał duże ambicje ale myśli, że to wszystko przyjdzie mu bardzo łatwo.
1
@Arkon Robert Downey Jr./ Leo Di Caprio na równi - dwie postacie z całkowicie innego świata dlatego też ciężko mi ich porównać. Z polskich pierwsze co mi przychodzi do głowy to Frycz głównie przez rolę w Ślepnąc od świateł. Mega doceniam też Dariusza Kowalskiego poprzez mocno "niestandardową" role Janusza Tracza. Wbrew śmiechom, gość jak dla mnie śmiało mógłby grać w polski "Ojcu Chrzestnym".
0
@CLionelMessi na tel czy pc?
0
@CLionelMessi w sumie w każdej przeglądarce jest chyba tryb ciemny
0
@FafitFCB można link?
3
tyle przerw to trzeba z 3 minuty doliczyć
3
Luuk co ma klej w nodze
0
Jak Busi ma piłkę to 5 stoi w ataku a chłop nie ma komu podać. Dramatycznie to wygląda.
0
@JordiElNino ja od dawna zawsze w PESA grałem ale pograłem w Fifę też z 15 meczyków i gra mi się w nią najlepiej z wszystkich fif. Szkoda tylko tych sztucznych szybkich ruchów np przy dryblingu i bramek z czapy przez które robią się hokejowe wyniki ale generalnie ta FIFA mnie mocno zaskoczyła na plus.
0
@Gaz i ledwo co po tych kontuzjach wrócili. Myślę, że kwestia kilku meczów o ile nie złapią kolejnej kontuzji i będzie to wyglądać z przodu trochę lepiej.
0
@rayan_7 ja bym wypłacil, nie wygląda to jak na jakieś potencjalnie łatwe typy
21
@Danny Gaucho zniszczyłeś moje dzieciństwo
1
@agaFCB 136 zdecydowanie
0
@Shiver myślę, że tak
2
@krawczykPSG mam nadzieję, że ZP dostanie Płacheta, za mecz z San Marino mu się należy
0
@stereo ciekawe jak Papszun by się w naszej reprezentacji sprawdził