2

@elo1600 niezłe wieśniaki

25

Rodrigo de Paul dzisiaj TOP

0

Oj Leoś, za to Cię mogą ukrzyżować

2

@Lovalo Częstochowa? U mnie to samo tylko ze koło 17 :D

0

W drugiej połowie musi wejść Mokebe

2

Lautaro chyba uraz jakiś

0

@ptrx no też racja

0

@ptrx bo nic się nie dzieje w sumie, kopanina po prostu

1

Co tu się odwaliło, okręgówka

0

"jak potrzeba to potrafią przyspieszyć" xDD

0

@clyde ja robię zakupy non stop przez Glovo i nigdy żadnych problemów nie miałem po złożeniu zamówienia :D

2

@Przemek2323 w końcu dogonimy zachód, czeka nas świetlana przyszłość

1

@FCBparasiempre Panie, dłuższego posta nie widziałem - szacunek :D

1

@Ojciec5tkidzieci ja tam samo 5 minut temu :D najważniejsze to czuć się bezpiecznie. Jasna Góra obroni nas niczym Najman Jasną Górę.

2

@kubix05 najgorzej jak po uchu przeszła

1

@Yosemite dobra paka tam się szykuje. Przynajmniej na papierze.

4

@Kgorecki2500 Jezus w wersji beta

0

@clyde na dole na łyso, duży jędrny tyłek, pełne usta i duże oczy :D choć na stare lata mi się przestawia

0

@adambądkowski93 ja Wolskiego ale lepiej Węgrzyn niż Szpakowski.

15

@pele1282 "Był 1 lipiec, kiedy założyłem swetr, wziełem w rękę karnister i poszłem wziąść od sąsiada czyli w cudzysłowie "zwędzić" trochę paliwa. Nie jestem złodziejem niemniej jednak chętnie włanczam się w różne akcje społecze, które moim zdanie są bardzo potrzebne i przekonywujące."

5

@patataj oho, zaraz się zacznie: "Ty prawaku i homofobie" :D

1

@kuz tak jak rok temu z segregacją ludzi na szczepionych i nieszczepionych? No offence ale niestety promil teorii się sprawdza a podziały istnieją od zawsze w każdej dziedzinie :D

0

@Gaunter ja nie kończyłem kierunku OZE a pracuje w OZE. Przez rok jeszcze będzie można zarobić fajne pieniądze a później to wielka niewiadoma.

0

Jak on mógł nie podejść do monitora i tego sprawdzić

1

Ale wałek, masakra

0

@Kacper1432 Mbappe

1

Brych jest beznadziejny

0

@Dembouz1899 zdecydowanie. Piękny podkład muzyczny.

6

@Katalonbar najprzyjemniejsze uczucie jakie miałem w życiu to moment gdy po porodzie podszedłem do synka.
Niebawem 4 latka a daje tyle uśmiechu, radości i satysfakcji, że ciężko to opisać.

1

@adambądkowski93 świetny talent w starych FM'ach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?