elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@elo1600 niezłe wieśniaki
25
Rodrigo de Paul dzisiaj TOP
0
Oj Leoś, za to Cię mogą ukrzyżować
2
@Lovalo Częstochowa? U mnie to samo tylko ze koło 17 :D
0
W drugiej połowie musi wejść Mokebe
2
Lautaro chyba uraz jakiś
0
@ptrx no też racja
0
@ptrx bo nic się nie dzieje w sumie, kopanina po prostu
1
Co tu się odwaliło, okręgówka
0
"jak potrzeba to potrafią przyspieszyć" xDD
0
@clyde ja robię zakupy non stop przez Glovo i nigdy żadnych problemów nie miałem po złożeniu zamówienia :D
2
@Przemek2323 w końcu dogonimy zachód, czeka nas świetlana przyszłość
1
@FCBparasiempre Panie, dłuższego posta nie widziałem - szacunek :D
1
@Ojciec5tkidzieci ja tam samo 5 minut temu :D najważniejsze to czuć się bezpiecznie. Jasna Góra obroni nas niczym Najman Jasną Górę.
2
@kubix05 najgorzej jak po uchu przeszła
1
@Yosemite dobra paka tam się szykuje. Przynajmniej na papierze.
4
@Kgorecki2500 Jezus w wersji beta
0
@clyde na dole na łyso, duży jędrny tyłek, pełne usta i duże oczy :D choć na stare lata mi się przestawia
0
@adambądkowski93 ja Wolskiego ale lepiej Węgrzyn niż Szpakowski.
15
@pele1282 "Był 1 lipiec, kiedy założyłem swetr, wziełem w rękę karnister i poszłem wziąść od sąsiada czyli w cudzysłowie "zwędzić" trochę paliwa. Nie jestem złodziejem niemniej jednak chętnie włanczam się w różne akcje społecze, które moim zdanie są bardzo potrzebne i przekonywujące."
5
@patataj oho, zaraz się zacznie: "Ty prawaku i homofobie" :D
1
@kuz tak jak rok temu z segregacją ludzi na szczepionych i nieszczepionych? No offence ale niestety promil teorii się sprawdza a podziały istnieją od zawsze w każdej dziedzinie :D
0
@Gaunter ja nie kończyłem kierunku OZE a pracuje w OZE. Przez rok jeszcze będzie można zarobić fajne pieniądze a później to wielka niewiadoma.
0
Jak on mógł nie podejść do monitora i tego sprawdzić
1
Ale wałek, masakra
0
@Kacper1432 Mbappe
1
Brych jest beznadziejny
0
@Dembouz1899 zdecydowanie. Piękny podkład muzyczny.
6
@Katalonbar najprzyjemniejsze uczucie jakie miałem w życiu to moment gdy po porodzie podszedłem do synka.
Niebawem 4 latka a daje tyle uśmiechu, radości i satysfakcji, że ciężko to opisać.
1
@adambądkowski93 świetny talent w starych FM'ach