elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jordus100 uuu, Ci co mają kolegów gejów to homofoby pewnie, tak?
Pasowałoby jeszcze mieć jakieś dowody, że ma się kolegę geja żeby brzmiało bardziej wiarygodnie. Inaczej to znaczy, że na pewno ściemnia i jest nietolerancyjny. O co chodzi z Twoim komentarzem?
3
@Darkfin po to żeby ludzie mieli świadomość, że takie coś może się zdarzyć w ich rodzinie i odpowiednio na to zareagowali.
1
@Tarins jak dla mnie to dobrze zrobił, na tel niezłego rywala częściowo drugim garniturem nie zagraliśmy jakiejś tragedii a w defensywie powiedziałbym że zagraliśmy przyzwoicie.
Ostatni mecz teraz powinniśmy zagrać once de gala bo tak naprawdę to dużo się nie zmieni jeśli chodzi o zgranie ponieważ trzon drużyny pozostaje bez zmian praktycznie a reszta chłopaków będzie się mogła dotrzeć podczas jednego spotkania.
Szkoda, że Sousa nie miał więcej czasu przed Euro ale po turnieju będziemy go rozliczać. Jak dla mnie nie było w tej decyzji nic kontrowersyjnego.
7
Jest tylko jedna prawda. Neutralna Wikipedia.
https://x.com/disclosetv/status/1399860292851482634
0
@barcelonaLM właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mega merytoryczny gość. Nawet z tym nie handluj.
4
@mariosss20 może dlatego nie oddał bo my zagraliśmy dobrze w defensywie?
1
Sousa kolejny miesiąc selekcjonerem i nadal brak trofeów. SOUSAOUT.
5
@LeoMessiah Wavin' Flag - K’naan
1
@szkutnik91 Romano TOP.
2
@ranger3120 jaka jest najnowsza dostępna we wszechświecie/poznać tajemnice czarnych dziur/jak powstał wszechświat.
To pierwsze co mi przychodzi do głowy i musiałbym się zastanowić dłużej nad tym które najważniejsze :D
1
@Jakchcesz ja nie spodziewałem się, że serial w którym będzie bardzo dużo niezręcznych momentów może być tak zabawny :D
0
@Jakchcesz polecam również druga wersję, cudowny serial :D
0
@Rewolucja123 ze sprzedaży Ter Stegena.
Oczywiście wszystko zależy od prowizji i innych zmiennych jednak wydaje mi się, że finalnie wyszlibyśmy na plus.
1
@A_Gomesinho_21 kluczowe dla tej decyzji jest formą ter Stegena. Finansowo wyszlibyśmy na plus sprzedając Marca i przyjmując Donne. Jeżeli Marc prezentowałby taki poziom jak ostatnio to jestem na tak.
0
@ShinobiQWE Cox i Aniston za mocno naszprycowane. Lisa TOP.
1
@paweldunajecfcb myślę, że jak będzie kluczową postacią to tak.
0
@ShinobiQWE pierwszy raz oglądałem tego typu produkcję i wyszło całkiem nieźle. Co do Lisy - prawda.
Chandlera niestety alko i ćpanie wymęczyły.
1
@Kgorecki2500 za mocne xd
0
@wojopancer nie ma napisane w którym sezonie, wyjaśnione
0
@Criss18Barca nacinana, ketchup, musztarda
0
@FafitFCB noc jest kurde
0
Mam za dużo miejsca
0
@pauletaa wybitny
0
@pauletaa poeta
0
Reszta powinna być dystrybuowana. Wyjaśnione.
8
Czemu on liże rękę XDDD
1
@baczmus po dopalaczach
1
@PatrychoO jesteśmy debilami
6
A co jeśli to tak naprawdę Jaś Kapela wrzucał posty o Tusku?
5
Tymczasem Słoweńcy