elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pichichi7 "nie wiem po co ale założę tu konto" i tak zleciało tę kilka lat
1
@kingorbit wg mnie lepiej go zostawić bo raczej nikt nie da za niego jakiś kosmicznych pieniędzy a kontuzji już nie łapie więc jak rozegra chociaż niezły przyszły sezon to będzie więcej zainteresowanych za większą kasę.
Druga sprawa, że skoro nie ma kontuzji to w przypadku zmiany ustawienia w przyszłym sezonie może się okazać kluczowy bo co by nie mówić to taki skrzydłowy potrzebuje dobrego strzelca w polu karnym, który wykończy jego podania.
2
@pele1282 coś czego mi od zawsze brakuje w Barcelonie - strzały z dystansu. Tyle drużyn potrafi się przed nami zabunkrowac a zawsze to jakaś alternatywa żeby rozbić rywala.
0
@Coutinho007 w sumie masz rację.
0
@matirix20 w sumie to jakiego transferu nie ogłoszą to od razu padają serwery :D
0
@Coutinho007 i to jest ta skala, LE to w sumie nic nieznaczący tytuł. Zdobyli jednego majstra i to tyle. Jak na tak duży potencjał wg mnie bardzo słaby wynik. W samej lidze te transfery już się tak nie sprawdzają patrząc na tabele chociaż odkąd Tuchel przyszedł zaczyna to wyglądać coraz lepiej.
@Kwasiak98 jednorazowy strzał, na przestrzeni ostatnich lat raczej nie chcielibyśmy być gdzie oni.
1
@EleanoR trofea w ostatnich latach też free
1
@Kiiciioro niewiele brakowało a w zeszłym roku miałby LM. Nie jest powiedziane, że w PSG jej nie zdobędzie. Jeszcze trochę pogra na wysokim poziomie.
0
@Klaudix napompować trzeba, szach mat
1
@Yosemite widać regres że względu na wiek :D
0
@damian16161212 nie wiemy czy nie wygra. Przez kilka lat ludzie tak pisali o Lewandowskim żeby uciekał z Bayernu i i Bundesligi bo nie wygra ligi mistrzów.
Sport nie jest zero-jedynkowy.
0
@BarcaInfo XD króciutko
8
Wypełni kontrakt i wróci na emeryturę, na ostatni sezon. Wtedy to już na pewno.
1
@Ojciec5tkidzieci jeżeli nałożą kary (a sądzę, że tak zrobią) to zwiększą się szanse na to by szybciej powstała superliga
0
@tomek8756 czego nie rozumiesz? Jasny przekaz
0
@wojopancer dlaczego?
1
@AmigoBlancos mnie też możesz
0
@Quavosk aktywiści PiSu
2
@TheHeisenberg "How to play solo a multiplayer game"
2
@Ojciec5tkidzieci to u mnie wleci disco.
Heleeeenka! Koniecznie w tej wersji. Wspomnień czar :D
@Colon
0
@deyna2018 palcem zrób wymaz z nosa
1
@DaPidejpi Duński Sane.
2
@Rewolucja123 xD
0
@Worny dobre źródło?
2
@pax rozumiem ale te głupoty są wpajane przez większość partii bo mamy praktycznie albo skrajne lewo albo skrajne prawo w Polsce a skrajności do niczego nie prowadzą.
Bije do tego, że skoro już walczymy o "normalność" to warto żeby to działało w dwie strony.
Chociaż oczywiście mogę się mylić, taki jest mój punkt widzenia tego coś się dzieje na świecie czyli trend przechodzenia w skrajność.
16
@pax paxie, a czy to nie jest tak że po prostu zadajesz pytania przy których wiadomo, że chodzi Ci tylko o atak konfy?
Zwolennikiem Konfy nie jestem ale po co przedstawiać komuś argumenty skoro druga osobą od razu deklaruje skrajną niechęć do danej partii w większości postów? To tak jakbym ksieżow zachęcał do promowania aborcji - bez sensu.
I jeśli mogę zapytać, jaki jest Twój wybór polityczny skoro już o tym rozmawiamy?
0
@udarpawarotam to istnieje jeszcze?
0
@MaTt_BarcaFan co jest z Tobą?
1
@koksik2700 ciężko go bronić jak praktycznie ostatnio nie gra :P jak gra na 9 to gra słabo, chciałbym zobaczyć 3-4 mecze z rzędu na skrzydle, były momenty w sezonie gdzie ciągnął grę.
2
@IronSanHybrid ołkej, ajmsory, ajmsory