0

@pichichi7 "nie wiem po co ale założę tu konto" i tak zleciało tę kilka lat

1

@kingorbit wg mnie lepiej go zostawić bo raczej nikt nie da za niego jakiś kosmicznych pieniędzy a kontuzji już nie łapie więc jak rozegra chociaż niezły przyszły sezon to będzie więcej zainteresowanych za większą kasę.
Druga sprawa, że skoro nie ma kontuzji to w przypadku zmiany ustawienia w przyszłym sezonie może się okazać kluczowy bo co by nie mówić to taki skrzydłowy potrzebuje dobrego strzelca w polu karnym, który wykończy jego podania.

2

@pele1282 coś czego mi od zawsze brakuje w Barcelonie - strzały z dystansu. Tyle drużyn potrafi się przed nami zabunkrowac a zawsze to jakaś alternatywa żeby rozbić rywala.

0

@Coutinho007 w sumie masz rację.

0

@matirix20 w sumie to jakiego transferu nie ogłoszą to od razu padają serwery :D

0

@Coutinho007 i to jest ta skala, LE to w sumie nic nieznaczący tytuł. Zdobyli jednego majstra i to tyle. Jak na tak duży potencjał wg mnie bardzo słaby wynik. W samej lidze te transfery już się tak nie sprawdzają patrząc na tabele chociaż odkąd Tuchel przyszedł zaczyna to wyglądać coraz lepiej.
@Kwasiak98 jednorazowy strzał, na przestrzeni ostatnich lat raczej nie chcielibyśmy być gdzie oni.

1

@EleanoR trofea w ostatnich latach też free

1

@Kiiciioro niewiele brakowało a w zeszłym roku miałby LM. Nie jest powiedziane, że w PSG jej nie zdobędzie. Jeszcze trochę pogra na wysokim poziomie.

0

@Klaudix napompować trzeba, szach mat

1

@Yosemite widać regres że względu na wiek :D

0

@damian16161212 nie wiemy czy nie wygra. Przez kilka lat ludzie tak pisali o Lewandowskim żeby uciekał z Bayernu i i Bundesligi bo nie wygra ligi mistrzów.
Sport nie jest zero-jedynkowy.

0

@BarcaInfo XD króciutko

8

Wypełni kontrakt i wróci na emeryturę, na ostatni sezon. Wtedy to już na pewno.

1

@Ojciec5tkidzieci jeżeli nałożą kary (a sądzę, że tak zrobią) to zwiększą się szanse na to by szybciej powstała superliga

0

@tomek8756 czego nie rozumiesz? Jasny przekaz

0

@wojopancer dlaczego?

1

@AmigoBlancos mnie też możesz

0

@Quavosk aktywiści PiSu

2

@TheHeisenberg "How to play solo a multiplayer game"

2

@Ojciec5tkidzieci to u mnie wleci disco.


Heleeeenka! Koniecznie w tej wersji. Wspomnień czar :D
@Colon

0

@deyna2018 palcem zrób wymaz z nosa

1

@DaPidejpi Duński Sane.

2

0

@Worny dobre źródło?

2

@pax rozumiem ale te głupoty są wpajane przez większość partii bo mamy praktycznie albo skrajne lewo albo skrajne prawo w Polsce a skrajności do niczego nie prowadzą.
Bije do tego, że skoro już walczymy o "normalność" to warto żeby to działało w dwie strony.
Chociaż oczywiście mogę się mylić, taki jest mój punkt widzenia tego coś się dzieje na świecie czyli trend przechodzenia w skrajność.

16

@pax paxie, a czy to nie jest tak że po prostu zadajesz pytania przy których wiadomo, że chodzi Ci tylko o atak konfy?
Zwolennikiem Konfy nie jestem ale po co przedstawiać komuś argumenty skoro druga osobą od razu deklaruje skrajną niechęć do danej partii w większości postów? To tak jakbym ksieżow zachęcał do promowania aborcji - bez sensu.

I jeśli mogę zapytać, jaki jest Twój wybór polityczny skoro już o tym rozmawiamy?

0

@udarpawarotam to istnieje jeszcze?

0

@MaTt_BarcaFan co jest z Tobą?

1

@koksik2700 ciężko go bronić jak praktycznie ostatnio nie gra :P jak gra na 9 to gra słabo, chciałbym zobaczyć 3-4 mecze z rzędu na skrzydle, były momenty w sezonie gdzie ciągnął grę.

2

@IronSanHybrid ołkej, ajmsory, ajmsory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?