9

@kamiVeB na tematy wałkowane przez tego użytkownika niejednokrotnie. Zwykła chęć pokazania się randoma w internecie innym randomom.

6

@Comentateiro miał ze sobą tęczowa torbę z IKEI

0

@jacobFCB żona Waltera White'a

0

@mariosss20 za sprzedaż starych + potencjalny Nowy kontrakt sponsorski, który rzekomo Laporta ogarnia

0

@ShinobiQWE od tego jest okienko transferowe żeby było widać przebudowę więc nic dziwnego, że teraz się nie zapowiada

1

@Jakchcesz a Lewandowski już dawno pobiłby rekord Gerda

0

@Jakchcesz jakby tu był obojętnie jaki inny trener to już bysmy mieli tytuł 3 miesiące temu zaklepany

0

@KaJoFCB chodzi mi o przedwczesne przyznawanie tytułu mistrza kraju, nic więcej.

0

Ter Stegen nam zabiera ostatnie szanse na mistrzostwo, kto by pomyślał

0

Leglent, masakra

0

@KaJoFCB to samo mistrzostwo co 8 kolejek temu już zaklepane mieli i autostradę bo wystarczy że wygrają wszystkie swoje mecze?

5

Wina Koemana, mógł posadzić Marca na ławce

2

ter Stegen w tym sezonie to niezły worek

0

@Danger204 chemia mnie najbardziej interesuje

0

@LionelM95 to jest niemożliwe z potężnym Tomaszem Tuchelem

0

@Yosemite dobry dzik

0

@AmigoBlancos jak ja uwielbiam te negatywne informacje :D

2

@patataj już wyobrażam sobie jak iskrzy na boisku i te wszystkie sprzeczki kobieta vs mężczyzna a później dłuższe zawieszenia dla mężczyzn bo źle traktują kobiety :D

0

@Colon ale tylko o 50%

0

@priest9999 masz zestawienie jak to wygląda na tle czołowych zespołów w innych ligach?

7

@Zoker "słuchajcie, puściłem taśmę na fortunce z dwoma remisami w najbliższych meczach"

1

@Comentateiro ja jestem za tym, że jak nie pojawi się ciekawe nazwisko to żeby go zostawić. Ewentualnie może Pimente spróbować.

1

@BoRoWieC mój faworyt to @Colon . Wprowadziłby trochę rocka i latynoskiej fantazji na boisko.

0

@marcin000019 odpuść Krugera. To już lepiej jakąś tanią polisingówke wziąć.

15

@Homeopata8989 niczym nasz De Glik i De Bednarek

0

@Nocturno a to podziękuję, chyba @Rewolucja123 ją posiada

1

@KORTIS co jak co ale to mogłoby wypalić.

0

@Nocturno co wygrałem?

1

@RobiS a jest też tam teoria spiskowa, która mówi, że będzie segregacja ludzi?

PS - chodzi mi o to, że jest to głupie nazewnictwo, bo to co rok temu było teoria spiskową staje się powoli faktem.

Niestety garstka tych teorii wchodzi w życie.

0

@Nocturno wykrztałcenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?