elmayakos
Dołączył/a: czerwiec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@kamiVeB na tematy wałkowane przez tego użytkownika niejednokrotnie. Zwykła chęć pokazania się randoma w internecie innym randomom.
6
@Comentateiro miał ze sobą tęczowa torbę z IKEI
0
@jacobFCB żona Waltera White'a
0
@mariosss20 za sprzedaż starych + potencjalny Nowy kontrakt sponsorski, który rzekomo Laporta ogarnia
0
@ShinobiQWE od tego jest okienko transferowe żeby było widać przebudowę więc nic dziwnego, że teraz się nie zapowiada
1
@Jakchcesz a Lewandowski już dawno pobiłby rekord Gerda
0
@Jakchcesz jakby tu był obojętnie jaki inny trener to już bysmy mieli tytuł 3 miesiące temu zaklepany
0
@KaJoFCB chodzi mi o przedwczesne przyznawanie tytułu mistrza kraju, nic więcej.
0
Ter Stegen nam zabiera ostatnie szanse na mistrzostwo, kto by pomyślał
0
Leglent, masakra
0
@KaJoFCB to samo mistrzostwo co 8 kolejek temu już zaklepane mieli i autostradę bo wystarczy że wygrają wszystkie swoje mecze?
5
Wina Koemana, mógł posadzić Marca na ławce
2
ter Stegen w tym sezonie to niezły worek
0
@Danger204 chemia mnie najbardziej interesuje
0
@LionelM95 to jest niemożliwe z potężnym Tomaszem Tuchelem
0
@Yosemite dobry dzik
0
@AmigoBlancos jak ja uwielbiam te negatywne informacje :D
2
@patataj już wyobrażam sobie jak iskrzy na boisku i te wszystkie sprzeczki kobieta vs mężczyzna a później dłuższe zawieszenia dla mężczyzn bo źle traktują kobiety :D
0
@Colon ale tylko o 50%
0
@priest9999 masz zestawienie jak to wygląda na tle czołowych zespołów w innych ligach?
7
@Zoker "słuchajcie, puściłem taśmę na fortunce z dwoma remisami w najbliższych meczach"
1
@Comentateiro ja jestem za tym, że jak nie pojawi się ciekawe nazwisko to żeby go zostawić. Ewentualnie może Pimente spróbować.
1
@BoRoWieC mój faworyt to @Colon . Wprowadziłby trochę rocka i latynoskiej fantazji na boisko.
0
@marcin000019 odpuść Krugera. To już lepiej jakąś tanią polisingówke wziąć.
15
@Homeopata8989 niczym nasz De Glik i De Bednarek
0
@Nocturno a to podziękuję, chyba @Rewolucja123 ją posiada
1
@KORTIS co jak co ale to mogłoby wypalić.
0
@Nocturno co wygrałem?
1
@RobiS a jest też tam teoria spiskowa, która mówi, że będzie segregacja ludzi?
PS - chodzi mi o to, że jest to głupie nazewnictwo, bo to co rok temu było teoria spiskową staje się powoli faktem.
Niestety garstka tych teorii wchodzi w życie.
0
@Nocturno wykrztałcenie?