1

@arraco szyny byly złe

3

Teraz to Real i Atleti na pewno wygrają wszystko do końca. Nie ma innej opcji.
Liga przegrana, najlepiej jakby wszystko
walkowerem oddali to wtedy chociaż potrenują do nowego sezonu!
KoemanOut, jakiś trener co kupi Halanda i embape in.
La Manita, La Masia, La Remontada.

1

@ElKamil oho, czyli Real znowu wygra wszystko? Zazdroszczę im.

0

XD
To niezły kiks Oscara
PS. Roberto dramat, do zmiany juz dawno

1

Busquets chyba mecz życia dzisiaj, czegoś takiego nie widziałem jeszcze w jego wykonaniu

0

Z takim Busim +1LM w ciągu ostatnich kilku lat

1

@sebasek99 mam nadzieję, że pożegnamy się z nim po sezonie.

1

@sebasek99 mial rację, głowa spuszczoną i do Grizemanna a on zagrał świetna piłkę do Leo.
Żałosny jest ten Leo

0

@tobiasson92 czy to nie podchodzi pod pedofilię? I czy nie powinna być większa kara? Zawieszenie to śmiech na sali.

3

@Ojciec5tkidzieci no ja nic od siebie nie dam nowego bo Faint również u mnie numer 1 :D

0

@IronSanHybrid jak wróci to spoko, ale wiara to jedno a druga sprawa to spamowanie tej wiary.

To tak jakby do ateistow codziennie kilkukrotnie był wysyłany SMS "Bóg istnieje". Teoretycznie okej ale to nic nie daje, a wręcz przeciwnie - dużo osób wkurza :D

0

@fcbarcafan19 Unistall.exe

1

@IronSanHybrid A jeśli nie przyjdzie to dałbym dzbana roku :D

0

@nelson25 Neymar.

0

@TheHeisenberg najbardziej klimatyczna jest wejściówka z chłopaków z baraków. Amen.

3

@JimMorrisonFCB i podobnego obrońcy.

0

@DonMatteo901 mistrzostwo :D

0

@LuisSalvano teraz to jest nieszczęśliwy w Paryżu

1

@IronSanHybrid ale co mu prąd odłączyło w kluczowym momencie to masakra

44

Kylian Mbappe - Second Half Star - i can't breath - Georg Floyd BLM remix 2021

0

@ProMILs Quaresma i Robben nie lubią tego

1

@VamosRakieta dobry Jezu remix

0

@l0Messini rasista

0

@koziar to przez kibiców

1

@PatrychoO TVP jutro: Europa śladem Polski.

0

Keylor Navas - Best Fails - miałaś 18 lat remix 2021

5

@arcziFCB w końcu głos rozsądku

1

@Yosemite z jednej strony racja, z drugiej 2-3 akcje i mogą odpaść właśnie jak frajerzy :D ale grają świetnie, to fakt

7

Podolinski bekę kręci z akcentu Borka, najs

1

@Janiama 0-1 dla City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?